Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Roman

bezdodavatele.cz zkušenosti

• Odpovědět

Nový příspěvekod Roman » 10 lis 2021 23:10

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenosti s firmou bezdodavatele.cz a odběry od nich? Doposavad jsme měli energie účtované podle trhu a rádi bychom s tím kvůli naší spotřebě pokračovali, protože jsme s tím vždy měli dobrou zkušenost. Moc firem co tento typ účtování nabízí na trhu není, tak se mi nabízí jako jednou z variant. Díky Roman

Otta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Otta » 19 lis 2021 09:31

U Bezdodavatele máme elektřinu a zatím spokojenost, já teď akorát řeším kam s plynem, protože s tím jsem u DPI a je to šílený, co předvádí, takže uvažuju, že k nim přidám i ten plyn, vzhledem k tomu, že se očekává, že už by v příštím roce měla cena padat.

Steny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Steny » 25 lis 2021 10:53

Zkušenost nemám, ale vím že mají smlouvu na dobu neurčitou a spotové ceny, které pravděpodobně nyní budou i lepším řešením, protože do vyúčtování se vám bude počítat průměrná cena.

Michal F.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal F. » 03 pro 2021 13:54

Mám bezDodavatele, hodil jsem to k nim kvůli panelům, mám u nich nákup i výkup za spotovku a vyplatí se mi to.

Roman
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Roman » 16 pro 2021 16:38

Díky všem za zpětnou vazbu. :-y

Tomek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tomek » 17 pro 2021 13:56

Tak já jsem zatím s elektřinou taky ještě u poslední instance a tedy nevím jestli to ještě řešit teď před Vánoci nahonem a nebo to nechat až po nich. Jestli si s tím mám dělat ty starosti. O bezdodavatele.cz taky právě uvažuji, líbí se mi, že maj flexibilní cenu bez nějakých příplatků, tak doufám, že ještě přibírají a nemají nějakou stopku.

Ondřej Dufka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondřej Dufka » 23 pro 2021 13:15

My jsme u nich od 20.11. takže si myslím, že furt nabírají dál, na stránkách aspoň nic nepíšou, že by nepřijímali, tak uvidíte.

Zdeněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeněk » 20 led 2022 16:41

Tomku není nic jednoduššího než si k nim zavolat a zjistit si stav. Byl jsem s nimi takhle ve spojení už dvakrát a na drátě pokaždý fajn operátorka.

Michal F.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal F. » 26 led 2022 19:36

Jop to můžu potvrdit, komunikaci mají ošéfovanou dobře.

Simona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Simona » 18 úno 2022 12:00

Já bych taky řekla že jo, mně jejich zaměstnanec po lince pomáhal sepsat smlouvu, kterou jsem dělala přes jejich stránky. Jako asi bych to zvládla ve výsledku sama, ale raději jsem si zavolala, abych to měla úplně ok. :-)

Dejv
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dejv » 02 bře 2022 15:30

Když jsou ochotní to řešit tak proč ne, myslím si, že klidně jinde by se na vás i vyprdli a odkázali vás na webovky ať si to sesmolíte podle nich, že na to nemaj čas. Furt jde jen o lidský faktor, tak můžete být rada, že to někde ještě funguje.

Přemek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Přemek » 23 bře 2022 16:11

Mám dotaz, zdravím! Když bych chtěl u Bezdodavatele prodávat, tak u něj musím mít i nákup, nebo ten si můžu zařídit jinde? Případně jak to řešíte vy..

Michal F.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal F. » 26 bře 2022 21:00

To první, musíte od něj i brát, jinou variantu nenabízí. Nákup i výkup na jeden EAN za stejný peníze. Letos to u nich tak budu míz už druhý rok a spokojen.

Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 08 dub 2022 17:08

Mně to osobně vyhovuje dost, mít to u nich všechno.

Doležal J.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Doležal J. » 22 dub 2022 15:24

Bohužel to nemám možnost posoudit, hnedka od začátku, co jsme pořídili fotovoltaiku, tak jsme s ní šli pod Bezdodavatele, takže mám akorát zkušenosti se spotovým trhem a ten pokud budu soudit z toho co vím, tak nám vyhovuje. A fakturace po měsíci taky není od věci.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kam v létě za exotikou?
       od Zuzana Říhová » 12 úno 2018 09:59 »
    0 Příspěvků
    689 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zuzana Říhová
    12 úno 2018 09:59
  •    Kam připojit couvací kameru?
       od Martin Boháč 60 » 26 bře 2018 18:41 »
    0 Příspěvků
    699 Zobrazení