Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Ivana Holubová 60

Bohemia energy zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Ivana Holubová 60 » 25 úno 2018 19:04

Bohemia energy zkušenosti?

Lucka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lucka » 24 srp 2018 14:44

Já mám Bohemia Energy teďka druhým rokem a hned po prvním roce mi snížili cenu ještě oproti prvnímu roku o pár kaček. Přechod mi k nim trval zhruba tři měsíce, ale všechno za mě krásně vyřídili, takže nadmíru spokojená zatím se vším. :-y Lucka

Miroslav
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Miroslav » 02 lis 2018 12:23

My už bohemia energy mám několikátým rokem, začali jsem u nich hnedka po uvolnění trhu, takže už je to celkem dlouho co je máme a zatím jsme je neměli potřebu změny. Vychází nám dobře a podmínky s nimi vždy nějak upravíme, abychom právě mohli dál setrvat. Tudíž za nás zkušenosti dobré.

Dáda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dáda » 29 črc 2019 14:09

Zdravím, v říjnu minulého roku jsem přešla s plynem k Bohemia energy. Sice místo původně vybraného tarifu mi dali jiný, protože na ten co jsem pomýšlela, tak byla akorát ukončena platnost, nicméně alternativní nabídka mě vyšla daleko líp a navíc jsem se nemusela zavazovat na rok nebo dva. Mají smlouvu na dobu neurčitou a to mi vyhovuje.

Honza Malík
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Malík » 06 zář 2019 10:53

My jsme měli nějakou představu, ale až při schůzce jsme se dohodli, protože nám k tomu řekli i oni své a celkově nám poradili.

Iveta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iveta » 17 říj 2019 16:56

Mám je přes dva roky a zkušenosti mám myslím si že dobré, dostala jsem se na nižší cenu než byla ta původní. To mi slíbili, když jsme se o tý změně bavili, tak jsem ráda, že to nebyly jen planý řeči.

Miluše
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Miluše » 22 lis 2019 10:12

Tak my jsme ani na žádném sedánku s nimi nebyli a vše jsme to s nimi vykomunikovali přes zákaznickou linku. Operátorka posbírala veškeré potřebné údaje a smlouvu nám poslala ke kontrole.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek