Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Oli

Re: Klinika horní počernice zkušenosti?


 • Odpovědět

Nový příspěvekod Oli » 29 lis 2022 10:31

Bedřich napsal/a:    
Dělají i operace šedého zákalu nebo jen na dioptrie?

Ano, dělají i šedý zákal, protože naše babi byla nedávno na operaci na klinice v Horních Počernicích a je s výsledkem spokojená a navíc to celé cvakla pojišťovna, tak nemusela nic platit. Ani ta operace netrvala dlouho, jsem ji tam přivezl a ani ne do hodiny už jsem ji soukal zpátky do auta.
Uživatelský avatar
Zuza
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Zuza » 11 led 2023 12:07

Mám za sebou laserovou operaci na snížení dioptrií na této klinice a tyto operace pojišťovna nehradí, tudíž se je musí každý zaplatit ze svého, i tak jsem velmi spokojená s výsledkem a celkovým přístupem lékaře, který mi vše před operací vysvětlil.

Uživatelský avatar
Sofie
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Sofie » 21 úno 2023 20:20

Já mám výměnu čoček na oční klinice Horní Počernice a tu taky pojišťovna nehradí, ale byla to pro mne jediná možnost jak se zbavit brýlí, klasický laser u mě nešel udělat kvůli rohovce. Jsem ráda, že tato možnost byla a já se už nemusím trápit s brýlemi, oči mám zahojený a podle doktora je vše ok. :-y

Uživatelský avatar
Daniela
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Daniela » 11 dub 2023 18:27

Sofi, mám implantaci nitrooční čočky před několika lety a jsem max spokojená s tím jak vidím, sice nějakou dobu trvalo než si vidění takříkajíc sedlo a já viděla ,, naplno", ale byla jsem rozhodnutá být bez brýlí a to mi doktor z oční kliniky H. Počernice splnil.

Uživatelský avatar
Ilona
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Ilona » 22 kvě 2023 17:21

Mě doktor naměřil takové hodnoty, že jiná možnost jak být bez brýlí ani nešla, implantaci čoček jsem podstoupila asi před rokem v Horních Počernicích, od té doby vidím dobře a rozhodnutí jít sem na zákrok nelituji, ba naopak si říkám, že jsem měla jít už dávno. Profesionálně se o mě postarali, všichni byli vstřícní a ochotní, s klinikou jsem si udělala dobrou zkušenost.

Uživatelský avatar
Petr
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 03 črc 2023 10:10

Druh této operace neznám, mám udělaný relex smile na této klinice a vidím dobře. Přístup doktorů je tam na vysoké úrovni. Mám je trochu z ruky , i tak jednou za rok se tam zastavím na kontrolu zraku.

Uživatelský avatar
Lea
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Lea » 15 srp 2023 18:06

Take mám relex smile na této klinice a vidím i po čtyřech letech stále dobře. Očního na pravidelné kontroly očí navštěvuji na jejich pobočce v Liberci. Udělala jsem dobře, že jsem na zákrok šla, brýle mě už při mých koníčcích neomezují.

Uživatelský avatar
Jiří
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Jiří » 07 zář 2023 08:12

Operaci neplánuji a ani ji nepotřebuji, co se mi na klinice v Počernicích líbí, že mě vezmou na kontrolu i bez předchozího objednání, doktoři i sestry jsou tam v pohodě, jezdím jednou za rok a nemám si nač stěžovat.


 • Podobná témata
  Příspěvků
  Zobrazení
  Poslední příspěvek