Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Iza

Re: Oresi zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iza » 16 led 2025 11:22

My jsme tady s pořízením kuchyně taky spokojeni. Hledali jsme dlouho, než jsme našli správného prodejce, který by splnil naše požadavky na kvalitní materiály i cenu a zadařilo se. V Oresi nám garantovali nejnižší cenu na trhu, což se nakonec ukázalo i jako pravda – žádné skryté poplatky ani nepříjemná překvapení. Jo a materiály, které použili, jsou opravdu kvalitní takže si o ní fakt budu pečovat, aby mi vydržela co nejdýl pěkná a ve vůni. :)




Uživatelský avatar
Dita
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dita » 20 bře 2025 12:43

Ty jo my už od Oresi máme kuchyni několik let a furt je v krásném stavu. Hlavně je opravdu nám na míru, protože s manželem máme oba přes 180cm na výšku, tak jsme si nechali udělat pracovní desku vyšší než je nějaký asi standard a prostě je to pro nás mnohem lepší. Vaří se v ní parádně.

Uživatelský avatar
Danča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Danča » 05 čer 2025 13:58

My nechtěli utratit majlant, ale zároveň jsme chtěli něco, co vydrží. U Oresi nám nabídli řešení přesně mezi a to jako dobrý materiál, hezký vzhled a cena úplně v pohodě. Srovnávali jsme s jinými studii a tady nám nabídli nejvíc muziky za rozumné peníze i s tou jejich garancí.

Uživatelský avatar
Veruna
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Veruna » 07 srp 2025 11:15

Taky nás celkem překvapilo nacenění kuchyně, kdy jsme čekali, že se tak se vším vejdeme max do 200tis. a to jsme ani neměli studiový návrh. Oresi jsme chtěli skoro i vynechat, protože jsme byli na tom, že to tam tuplem bude drahé, ale to jsme nevěděli o jejich akci s garancí ceny, takže když jsme to tam šli zkusit, jen jak by to pro nás vypadalo, tak se s cenou byli schopný dostat pod původní návrh a ještě nám slevili dalších 5% jako bonus. Takže ve výsledku, to co jsme nezamýšleli se pro nás stalo výsledkem a ještě s úsporou bez poklesu na úrovni. :-)

Uživatelský avatar
Dominika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dominika » 17 zář 2025 16:30

Přijde mi nesmysl udělat si v hlavě nějaký cenový odhad a pak jen na základě toho, že je Oresi specializované studio, si říct, že to budou mít drahé. Jako právě naopak oni jsou daleko schopnější navrhnout víc možností jak to udělat, aby se vešli do rozpočtu, ještě když mají několik kategorií kuchyní. Taky jsme si tím prošli, tak víc o čem to je.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co je petrichor?
       od Monty » 06 dub 2018 08:34 »
    0 Příspěvků
    829 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Monty
    06 dub 2018 08:34
  •    Jak uvařit kroupy do polévky?
       od Růžena Meisnerová » 16 úno 2018 11:07 »
    0 Příspěvků
    894 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Růžena Meisnerová
    16 úno 2018 11:07
  •    Co je klikva?
       od Olga » 01 dub 2018 08:51 »
    0 Příspěvků
    751 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Olga
    01 dub 2018 08:51
  •    Dubové kolíky?
       od Jiřina Motyčková » 24 úno 2018 08:48 »
    0 Příspěvků
    950 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jiřina Motyčková
    24 úno 2018 08:48
  •    Co znamená ovulace?
       od Františka Štěpinová 40 » 27 pro 2018 03:26 »
    0 Příspěvků
    782 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Františka Štěpinová 40
    27 pro 2018 03:26