Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Dominika Štěpánková

Oresi zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dominika Štěpánková » 25 úno 2018 19:44

Oresi zkušenosti?




Uživatelský avatar
Magda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Magda » 28 srp 2018 14:16

S Oresi mám čerstvou zkušenost. Dělali mi kuchyni do 2kk, takže nic moc velkého, ale poprali se s tím dobře. Návrh jsem si udělala sama protože jsem měla jasnou představu kde by co mělo být. Montáž jsem si nechala udělat radši od nich, pro jistotu, kdyby se náhodou něco pokazilo tak aby mi uznali reklamaci, ale všechno proběhlo v pořádku, takže ráda doporučím.

Uživatelský avatar
eržebeta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod eržebeta » 12 říj 2018 08:03

Za mě taky dobrý, pořizovací cena sice vyšší, ale podle mě to tak vychází i všude jinde. Kuchyně dělaj pěkný, s návrhem pomůžou a je to dobrý i pro představu jak to bude ve skutečnosti vypadat. Kuchyni mám 3 roky a bez závad.

Uživatelský avatar
Kája
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kája » 20 čer 2019 10:38

Za 50 tisíc mi od nich kuchyně drží do teď a to už je to nějaký pátek nazpět co mi ji namontovali.

Uživatelský avatar
Marmeláda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marmeláda » 14 srp 2019 07:48

Za 50 tisíc? To je hodně dobrý tedy, to je asi nějaká malinká kuchyně ne? Nás kuchyně od Oresi vyšla na necelých 100, ale nešetřili jsme zrovna, kuchyň pěkná, ale za 50 bych jí brala víc :D

Uživatelský avatar
Iveta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iveta » 17 říj 2019 11:33

Malinká a bez spotřebičů se za takový peníze pořídit dá, do paneláku se s kuchyní člověk stejně moc nevyřádí, nás vyšla do 3kk asi na 60-70 a to není nejmenší.

Uživatelský avatar
Ema
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ema » 13 lis 2019 07:42

Ale dá se to i v paneláku, my jsme něco vybourali, nějakou příčku přistavěli a máme od Oresi kuchyň jak fík, velká, prostorná a moderní.

Uživatelský avatar
Limula
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Limula » 17 pro 2019 14:16

My máme malinkou ale za to povedenou, všude jsem si četla jak co uspořádat a ušetřit prostor a docela se mi to povedlo, i menší spíš vedle lednice se mi sem vešla, koupila jsem k tomu rovnou i spotřebiče a mám typ dolti takže to ani tak drahý nebylo.

Uživatelský avatar
Filip V.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Filip V. » 05 úno 2020 19:41

Měli jsme několik zpracovaných nabídek z různých kuchyňských prodejen a nakonec volba padla na Oresi. Cenová nabídka byla moc fajn a teda po tom co jí máme doma tak i vše ostatní proběhlo na pohodu. Rád je doporučím i dalším.

Uživatelský avatar
Božena
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Božena » 18 bře 2020 19:55

Oresi doporučuji. Jejich kuchyň mám v bytě, nic velkýho se mi tam nevešlo, tak jsme museli hezky poskládat celý prostor, ale povedlo se to moc pěkně.:)

Uživatelský avatar
Kamila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamila » 06 zář 2022 16:37

Dobrý den, pořídila jsem si byt a chtěla bych si do něj nechat udělat novou kuchyň vzhledem tomu, že ta co tu je, už něco pamatuje. V hlavě tak nějak mám, jak by asi mohla vypadat, ale za jakou cenu jsou mi schopní udělat návrh a v jaké kvalitě? Nemám vůbec představu, jak se to dneska pohybuje.

Uživatelský avatar
Stela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Stela » 09 zář 2022 15:45

Kamilo, nám se montovala kuchyň na začátku roku a když jsme si nechávali dělat návrh u Oresi, tak nás to nic nestálo a ještě jsme ho měli ve 3D kvalitě a to je dneska fakt už hodně povedené, že si to jde krásně představit. :)

Uživatelský avatar
Kamila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamila » 14 zář 2022 16:50

A to mi jich takhle udělají zadarmo víc?

Uživatelský avatar
Stela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Stela » 15 zář 2022 14:14

Já si myslím, že jich víc potřebovat nebudete, protože ten návrh dáváte dohromady s prodejcem na prodejně, takže si řeknete co byste tam chtěla, prostě vaší představu, jaký máte finanční strop a podle toho vám i doporučí kterou z těch jejich řad a sestavíte návrh. My to měli v kompletu na míru a je to paráda.

Uživatelský avatar
Lenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka » 27 říj 2022 14:49

Je to tak, my jsme měli na kuchyň značně omezený rozpočet a v pohodě jsme se do něj byli schopný vejít, máme kuchyň z řady Dolty a prostě dneska ty kuchyně jak jsou pěkně zpracovaný, tak by jeden neřekl, že jsme za ní dali tak málo. Drahou kuchyň udělá každý, ale praktickou a za málo je umění :)

Uživatelský avatar
Míša
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Míša » 06 pro 2022 17:02

Lenka napsal/a:    
Je to tak, my jsme měli na kuchyň značně omezený rozpočet a v pohodě jsme se do něj byli schopný vejít, máme kuchyň z řady Dolty a prostě dneska ty kuchyně jak jsou pěkně zpracovaný, tak by jeden neřekl, že jsme za ní dali tak málo. Drahou kuchyň udělá každý, ale praktickou a za málo je umění :)

Tak tady je spíš záruka i toho, že je to z dobrých materiálů. :-y

Uživatelský avatar
Denisa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denisa » 15 bře 2023 16:54

Máme od Oresi kuchyň už nějakých 7 let, z jaký řady je, už nemám ani páru, ale stála nás tehdy nějakých 200 tisíc a furt je v dobrém stavu. Od začátku drží ve stavu, jak nám jí namontovali :D Jediný co má, je pár šrámů od nás, ale to je prostě každodenním používáním a žitím s dětmi a tomu se dá horko těžko předejít :)

Uživatelský avatar
Šárka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Šárka » 19 kvě 2023 17:19

Joo to znám, my už jsme i nějaký škrábance maskovali nějakou fixkou :D ale jinak taky stále parádní, máme bílou a jsem ráda, že nikde nic nežloutne, stále čistě bílá a lesklá :-)

Uživatelský avatar
Magda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Magda » 19 črc 2023 16:04

Bílou kuchyní se podle mě nikdy nic nezkazí a furt bude vypadat dobře i po několika letech. :-y

Uživatelský avatar
Denisa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denisa » 20 črc 2023 16:45

Já jsem teda třeba bílou nechtěla, asi by nám sem taky zapadla, ale raději jsem šla do dekoru dřeva, přijde mi to hřejivější a líp v tom teďka maskujeme i ty škrábance :D ..beztak má Oresi i v tomhle velký výběr, že si to každý nakombinuje jak se mu to hodí do vlastního interiéru :-)

Uživatelský avatar
Olina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Olina » 18 srp 2023 13:45

Naši akorát pořizují od Oresi kuchyň, vybrali si v té střední kategorii Livanza, jestli to nemotám a tam bych si teda vybrala i já z těch sestav.

Uživatelský avatar
Nina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nina » 20 zář 2023 15:37

Livanza je kvalitní, taková zlatá střední cesta odkud máme kuchyň i my. Pak stejnak záleží na zkušenostech a nápaditosti návrhářky, co vám bude sestavovat kuchyň, protože to už je pak o šikovnosti danýho člověka a to je na každý prodejně asi jiný podle mýho. Máme kuchyň z Hradce a paráda.

Uživatelský avatar
Martina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martina » 03 lis 2023 14:11

My jsme vybírali v klatovské pobočce Oresi, kde pracují dvě skvělé dámy, spolupracovali jsme však jen s jednou s paní Kocumovou a ta nám pomohla hravě projít celým procesem výběru kuchyně.

Uživatelský avatar
Erika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Erika » 22 pro 2023 14:57

Je hold prodejce a prodejce no. U nás to víceméně taky všechno proběhlo ok, do návrhu jsme jim teda o trochu víc kecali než asi čekali. Ale zas jsme některý věci chtěli podle sebe, ale neodmítli jsme ani jejich rady, který byly určitě na místě.

Uživatelský avatar
Lenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka » 28 úno 2024 18:10

Taky bych naší kuchyň nazvala jako společné dílo nás a jejich prodejkyně. Každý jsme si do toho řekli svoje a prodejkyně pak hlavně tomu dala tomu správnou ergonomii, která by u mě byla úplně rozhozená, takže to jsem jedině ocenila, že to má hlavu a patu a nebudu přebíhat jak zmatený králík.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Nopalin zkušenosti?
       od Libuše Hlávková » 25 úno 2018 20:58 »
    1 Příspěvků
    808 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    04 bře 2018 12:04
  •    Kdy ukončit vztah?
       od Peter » 14 zář 2018 01:05 »
    0 Příspěvků
    682 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Peter
    14 zář 2018 01:05
  •    Podivná zvířata a kde je najít?
       od Iveta Phan 27 » 25 led 2018 17:00 »
    0 Příspěvků
    696 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Iveta Phan 27
    25 led 2018 17:00
  •    Gel lak zkušenosti?
       od Matěj 18 » 14 bře 2018 17:52 »
    0 Příspěvků
    788 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj 18
    14 bře 2018 17:52
  •    Kdo vymyslel spinner?
       od Veronika Sedláčková » 19 úno 2018 11:07 »
    0 Příspěvků
    624 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Veronika Sedláčková
    19 úno 2018 11:07