Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Ilona Parschová

Partners zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Ilona Parschová » 25 úno 2018 19:39

Partners zkušenosti?

Ilona Parschová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ilona Parschová » 15 srp 2018 14:19

Ilona Parschová napsal/a:    
Partners zkušenosti?

Dobrý den, jestli je tento dotaz ještě aktuální tak za mě zkušenost s partners přívětivá. Měl jsem schůzku s jedním z poradců cca před půl rokem, moje první spolupráce s finančním odborníkem a proběhlo to na přátelské bázi. S ničím nebyl problém jak z jeho strany tak ani z mé. Zatím nedokážu soudit jak vše dopadne a zda-li je daný produkt ten top, ale podle skript které jsem si pročítal mám oč jsem žádal. Je to asi i o tom o co žádáte a jaké máte požadavky.

Touhablos
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Touhablos » 28 srp 2018 13:41

Ilona Parschová napsal/a:    
Dobrý den, jestli je tento dotaz ještě aktuální tak za mě zkušenost s partners přívětivá. Měl jsem schůzku s jedním z poradců cca před půl rokem, moje první spolupráce s finančním odborníkem a proběhlo to na přátelské bázi. S ničím nebyl problém jak z jeho strany tak ani z mé. Zatím nedokážu soudit jak vše dopadne a zda-li je daný produkt ten top, ale podle skript které jsem si pročítal mám oč jsem žádal. Je to asi i o tom o co žádáte a jaké máte požadavky.

A mohu se zeptat kde jste toho poradce sehnala? Nemám v tomhle žádnou zkušenost. Děkuji

Ilona Parschová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ilona Parschová » 06 zář 2018 10:15

Nejlepší je teda přes nějakého známého, ale taky máte plný internet těch poradců z partners a jsou rozdělené do krajů. Takže tam kde bydlíte se určitě nějaký bude nacházet podle mě. A pak stačí zavolat a uvidíte jak se bude dál pokračovat. Ještě bych vám doporučila si o tom poradci něco zjistit, třeba délku praxe, v čem konkretně boduje atp…

Gabriella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Gabriella » 19 zář 2018 15:27

Máme také poradce z firmy partners, konkretně tedy poradkyni a musím říct, že s odstupem času vidím, že se nám snaží vždycky najít tu nejvýhodnější nabídku. Ale taky je to hodně o člověku at je z jakékoliv firmy tak si musíte sednout.

Robert
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Robert » 02 říj 2018 14:15

Nevíte jak fungují ty jejich partners markety nějaké? Docela se s tím teď potkávám cestou do práce třeba a zajímalo by mě jestli je to v něčem lepší…Mám zálusk tam jít ale chtěl bych co nejvíc info předem.

Gabriella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Gabriella » 16 říj 2018 12:08

Ptala jsem, a poradkyně mi říkala že ty partners markety fungují uplně stejně jako když vyhledáte sám nějakého poradce. Nabízejí tam několik služeb najednou prý, takže si myslím že to nebude uplně tak od věci asi.

mowla
Příspěvků 342
Registrován 13 črc 2017 16:26
  • Odpovědět

Nový příspěvekod mowla » 17 říj 2018 08:09

Mňo - osobně znám dva z frenčízantů (z jiných situací a poměrně dobře) - a musím konstatovat, že pokud tito dva odpovídají průměru, pak bych bez pohledu na vlastní hodinky nevěřil ani jejich informaci o aktuálním času...
:lol: I-:(

Vali
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vali » 08 lis 2018 08:19

Tak já jsem navštívil partners pobočku cca před půl rokem, kousek od našeho bydlení a poradce který se mě ujal mi vyhovuje. Už spolu máme rozjeté nějaké produkty, vše si velmi pečlivě kontroluji a opravdu se mě snaží velmi vyjít vstříc. Takže za sebe doporučuji.

Talismany
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Talismany » 27 pro 2018 10:01

Nemám zkušenost s franšízou partners, ale mám od nich poradce a jsem se vším co pro mě dělá spokojený. Začínali jsme finančním plánem od kterého jsme se odpíchly kvůli produktům, chvilku to trvalo, ale výsledný efekt je dobrý.

Blažej
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Blažej » 30 led 2019 12:15

partners pobočky jsou dobré…všiml jsem si, že jich mají hlavně hodně a u nás ve městě, už jsem i využil služeb jednoho z poradců.

Ralf45
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ralf45 » 17 dub 2019 08:44

Talismany napsal/a:    
Nemám zkušenost s franšízou partners, ale mám od nich poradce a jsem se vším co pro mě dělá spokojený. Začínali jsme finančním plánem od kterého jsme se odpíchly kvůli produktům, chvilku to trvalo, ale výsledný efekt je dobrý.

Jsem na tom stejně jako vy :) Myslím si, že je tedy hlavně důležité si sednou jako lidi. S finančními poradci jsem se před tím nikdy nesetkala, ale u Partners jsem si našla dobrého.

Clever
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Clever » 27 čer 2019 15:46

Dobrých finančních poradců je podle mě spousty, jen je důležité najít si toho který vám bude vyhovovat. S firmou Partners mám osobní zkušenost, které se držím. Jejich odborník nám dává solidní nabídky a dost nám pomáhá.

MMland
  • Odpovědět

Nový příspěvekod MMland » 22 srp 2019 08:13

Clever napsal/a:    
Dobrých finančních poradců je podle mě spousty, jen je důležité najít si toho který vám bude vyhovovat. S firmou Partners mám osobní zkušenost, které se držím. Jejich odborník nám dává solidní nabídky a dost nám pomáhá.

Přesně tak. Já jsem musela jednoho vyměnit jen kvůli tomu osobnímu. Nesedli jsme si jako lidi. Teď už jsem spokojený, ale chce to hledat a prověřovat.

K.L.JA
  • Odpovědět

Nový příspěvekod K.L.JA » 17 říj 2019 09:33

Tak ono většinou ti co dráhu finančních poradců teprve začínají nemají moc zkušeností a chce to třeba i jako klient mít trpělivost. Ale já osobně jdu po zkušenostech, takže tomuhle bych se vyhnul.

VOjtěchHudlička
  • Odpovědět

Nový příspěvekod VOjtěchHudlička » 07 lis 2019 09:43

Souhlasím s vámi, ale právě přístup takový, že by jste se tomu raději vyhnul je to, že pak se ti v začátcích nemají jak uchytit a to mě osobně přijde jako velká škoda. Partners jsou firma, která je známá a za své zaměstnance nese zodpovědnost tudíž bych se ničeho nestrachoval.

Pajka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pajka » včera, 10:15

VOjtěchHudlička napsal/a:    
Souhlasím s vámi, ale právě přístup takový, že by jste se tomu raději vyhnul je to, že pak se ti v začátcích nemají jak uchytit a to mě osobně přijde jako velká škoda. Partners jsou firma, která je známá a za své zaměstnance nese zodpovědnost tudíž bych se ničeho nestrachoval.

Jak píšete. Souhlasím s vámi.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kdo napsal pelisky?
       od Barbora Volšová » 29 bře 2018 21:54 »
    0 Příspěvků
    187 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Barbora Volšová
    29 bře 2018 21:54
  •    Zkušenosti urogynekologie bulovka?
       od Tomáš Dolek » 26 dub 2018 09:57 »
    0 Příspěvků