Plyšové hračky se stávají smetištěm různých roztočů a nejrůznějších zárodků, jež jsou nebezpečné pro děti. Obzvláště pokud děti trpí různými alergiemi. Proto plyšové hračky alespoň jednou za měsíc vložíme v igelitovém pytlíku na 24 hodin do mrazícího boxu. Tím se zaručeně těchto nepříjemných parazitů zbavíme. Ideální je, pokud ještě po "mrazící kůře" plyšáky vypereme.

