Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Ludmila

Grand optical zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Ludmila » 14 bře 2018 18:42

Kateřina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kateřina » 08 led 2019 13:34

Mám zkušenost s Grand Opticalem a to vícekrát. Kupovala jsem si tady dvoje brýle uplně celé a jednou jsem si nechávala dát jen dioptrické skla do mých obroučků. Je to kvalitní optika, kde si člověk připlatí ale za to má pak brýle na celý život.

Lenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka » 12 úno 2019 09:52

Dobrý den, já mám z této optiky své první brýle. Vybírala jsem docela dlouho. Mají velkou nabídku zboží, ale prodavačky jsou ochotné takže taky pomůžou.

Mááária
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mááária » 14 bře 2019 08:41

Já jsem této optice moc nefandila, myslela jsem si, že tam budou mít nastřelené ceny, ale šla jsem se tam alespoň podívat protože jsem sháněla nové. Teď už můžu z vlastní zkušenosti říct, že nejdřív je lepší si něco vyzkoušet, v mém případě se jít někam podívat a pak se rozhodnout. Mám u nich objednané brýle za příznivou cenu. Takže za sebe doporučuji.

marcela4
  • Odpovědět

Nový příspěvekod marcela4 » 17 dub 2019 12:49

Ludmila napsal/a:    

Minulý týden mě vzala mamka do GrandOpticalu, že chce poradit s výběrem. Koupily jsme si na konec obě nové brýle za fajn cenu. Doporučuju

j.k.l
  • Odpovědět

Nový příspěvekod j.k.l » 07 čer 2019 11:25

marcela4 napsal/a:    
Minulý týden mě vzala mamka do GrandOpticalu, že chce poradit s výběrem. Koupily jsme si na konec obě nové brýle za fajn cenu. Doporučuju

My také kupujeme dioptrické brýle v Grandu, ono když tam chytnete nějakou dobrou akci, tak za tu cenu kterou tam necháte brýle jen tak nepořídíte.

Kačka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kačka » 24 črc 2019 14:31

Mááária napsal/a:    
Já jsem této optice moc nefandila, myslela jsem si, že tam budou mít nastřelené ceny, ale šla jsem se tam alespoň podívat protože jsem sháněla nové. Teď už můžu z vlastní zkušenosti říct, že nejdřív je lepší si něco vyzkoušet, v mém případě se jít někam podívat a pak se rozhodnout. Mám u nich objednané brýle za příznivou cenu. Takže za sebe doporučuji.

Měla jsem to stejně, ale pak jsem byla na kafi s kamarádkou a měla libové brýle, takže jsem si je pořád prohlížela :D a pak mi řekla, že je má nové a z Grandu, takže jsem tam pro ně běžela taky :D

Denis78
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denis78 » 11 zář 2019 13:16

Kolik tam za ty brýle necháte když nepočítám s tím, že bych si kupoval nějaké značkové? Já potřebuji nové brýle a grand optical mám hned u práce, tak se ptám. Díky.

Bertta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bertta » 25 zář 2019 13:18

Denis78 napsal/a:    
Kolik tam za ty brýle necháte když nepočítám s tím, že bych si kupoval nějaké značkové? Já potřebuji nové brýle a grand optical mám hned u práce, tak se ptám. Díky.

Já jsem si v Grand Opticalu kupovala brýle nedávno a byla tam akce, že nakombinujete sami na co chcete větší, jestli na čočky, nebo obroučky. A nechala jsem za brýle necelé 3 tisíce. Tak to možná zkuste, jestli tam ta akce pořád běží.

Poli
Příspěvků 1
Registrován 12 lis 2019 08:11
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Poli » 12 lis 2019 08:13

Denis78 napsal/a:    

Já jsem si tam kupovala klasické obyč brýle a vyšly mě na 3000 i se skly. Což si myslím že na brýle je ideální cena.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Co koupit za dárek lékaři jako poděkování?
       od Pepíno » 05 lis 2018 09:23 »
    3 Příspěvků
    143 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ann
    05 lis 2018 13:20
  •    Kolik má tuna gramů?
       od Kamil Nejedlý » 13 úno 2018 09:42 »
    0 Příspěvků
    237 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Kamil Nejedlý
    13 úno 2018 09:42
  •    Kdo jsou amišové?
       od Anna Ulipová » 26 bře 2018 19:08 »
    0 Příspěvků
    130 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Anna Ulipová
    26 bře 2018 19:08
  •    Diskuze-zkušenosti se spol. vitacredit?
       od Vítězslav Pavlík » 26 úno 2018 09:16 »
    0 Příspěvků
    277 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vítězslav Pavlík
    26 úno 2018 09:16
  •    Co je to cardio cvičení?
       od David Štaud » 14 dub 2018 20:31 »
    0 Příspěvků
    154 Zobrazení
    Poslední příspěvek od David Štaud
    14 dub 2018 20:31