Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Bohumila

Jak se staví sen extra přihlášení?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Bohumila » 20 led 2018 06:39

Einstein
Příspěvků 1048
Registrován 31 led 2017 07:09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Einstein » 01 dub 2018 20:45

Zkusil bych se podívat přímo na stránky televize Prima a tam bude určitě odkaz na pořad Jak se staví sen kde najdeš i přihlášení.

ladislava Šmídová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod ladislava Šmídová » 29 dub 2019 19:03

Dobry den,rada bych pomohla své neteři.Jak mám postupovat?

hlavkolading@seznam.cz
  • Odpovědět

Nový příspěvekod hlavkolading@seznam.cz » 21 črc 2019 17:42

Dobrý den, mám zájem přihlásit se. Jedná se o byt v Hradci Králové, zástavba z 30. let
Děkuji za odpověď.
Ladislav Hlávko
Průmyslová 706

rita.kokesova
  • Odpovědět

Nový příspěvekod rita.kokesova » 16 srp 2019 19:20

Dobry den.ráda bych udělala radost manželovi Bude mu 80.let a ráda bych novou koupelnu a předcín.S pozdravem Kokešová Rita

Alena Hodulová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alena Hodulová » 18 srp 2019 11:56

Dobrý den ráda bych udělala radost příteli který není s ničím spokojen děkuji Alena Hodulová Mor. OSTRAVA dne 18.8.2019

Kuropatnická Ella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kuropatnická Ella » 18 srp 2019 12:16

Dobrý den, mám velkou prosbu. Jedná se o vstup do domu(ze zadu u zahrady) . Mám představu terasy do zahrady Je možné poradit, jak na to , aby to bylo funkční i hezký Syn začal před rokem rekonstrukovat domek z roku 1912. Dalo to zatím hodně práce , podlahy vyvézt starý materiál , novou elektro instalace, kanalizace a.t.d. To je spodní patro , ale ještě ho čeká půda, kde bude další byt. Chtěl mít vše hotové do mích 80. , ale už mám obavy že to nebude.
Je možné abyste poradili , aby s naší hlavy nevznikl nějaký paskvil.
Děkuji za odpověď zdravím Kuropatnická

Kuropatnická Ella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kuropatnická Ella » 18 srp 2019 12:19

Kuropatnická Ella napsal/a:    
Dobrý den, mám velkou prosbu. Jedná se o vstup do domu(ze zadu u zahrady) . Mám představu terasy do zahrady Je možné poradit, jak na to , aby to bylo funkční i hezký Syn začal před rokem rekonstrukovat domek z roku 1912. Dalo to zatím hodně práce , podlahy vyvézt starý materiál , novou elektro instalace, kanalizace a.t.d. To je spodní patro , ale ještě ho čeká půda, kde bude další byt. Chtěl mít vše hotové do mích 80. , ale už mám obavy že to nebude.
Je možné abyste poradili , aby s naší hlavy nevznikl nějaký paskvil.
Děkuji za odpověď zdravím Kuropatnická

Zapomněla jsem tel. 772720744 email : alma.ella@seznam.cz

Bohumila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bohumila » 01 zář 2019 12:52

Bohumila napsal/a:    

Dobrý den, chtela bych prihlasit do souteze ,Jak se staví sen,,
Duvodu jsem po tezke nemoci ledvin a potrebuji novou koupelnu .Žiji v jedne mistnosti a nemam loznici,obyvak.Ziji v kuchyni ,jsem na v duchodu 3 stupne jsem tezce nemocná zenka a potrebuji nutne pomoc .Spozdravem tel.731089103, kekss33sezmam.cz

EVA
  • Odpovědět

Nový příspěvekod EVA » 01 zář 2019 12:59

Bohumila napsal/a:    

Dobrý den, chtela bych prihlasit do souteze ,Jak se staví sen,,
Duvodu jsem po tezke nemoci ledvin a potrebuji novou koupelnu .Žiji v jedne mistnosti a nemam loznici,obyvak.Ziji v kuchyni ,jsem na v duchodu 3 stupne jsem tezce nemocná zenka a potrebuji nutne pomoc .Spozdravem tel.731089103, kekss33sezmam.cz

nore
  • Odpovědět

Nový příspěvekod nore » 09 zář 2019 19:28

dobry den mam ceru ktera je indvalida 4 stupne volkuf sindron ja otec sem prodelal nadoru v hlave zhobniho a chtel bych pro ceru rosirit koupelnu bydlime v panelaku 1x1 manzelka se tam sni us nevejde moje cera ma 25 let ja mam 45 let taky sem invalida 3 stupne dekuji za pochopeni ja otec more

nore
  • Odpovědět

Nový příspěvekod nore » 09 zář 2019 19:33

dobry den mam ceru ktera je indvalida 4 stupne volkuf sindron ja otec sem prodelal nadoru v hlave zhobniho a chtel bych pro ceru rosirit koupelnu bydlime v panelaku 1x1 manzelka se tam sni us nevejde moje cera ma 25 let ja mam 45 let taky sem invalida 3 stupne dekuji za pochopeni ja otec more telefon 605546453 dekuji

janicka.zelenkova
  • Odpovědět

Nový příspěvekod janicka.zelenkova » 03 říj 2019 15:02

DOBRÝ DEN chtěla bych se přihlásit do pořadu jak se staví sen . Protože mám strejdu o kterého se starám, sice bydlí o poschodí níž než já ,ale vše mu zajišťuji od potravin ,prádla a úklidu. Strejdovi je 86 let a tak bych mu chtěla usnadnit koupelnu kterou má s vanou na sprchový kout a WC a dále bych mu chtěla trochu zlepšit kuchyň kde si občas ohřívá a vaří . Protože jsem důchodce a léčím se s rakovinou nemám kdo by mne pomohl tento sen uskutečnit. Děti jsou v práci a nemají na to čas. DĚKUJI VÁM JESTLI SE TOHO ZHOSTÍTE. PROSÍ O ODPOVĚĎ .
s pozdravem Jana Zelenková
v uličkách 2552 41301 ROUDNICE NAD LABEM
janicka.zelenkova@seznam.cz

tomas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod tomas » 11 říj 2019 18:09

dobry den pisu vam ohledne problemu mam rodiny dům kde bydlime sme ve spatne situaci mam otce bez nohy a maminku vazne nemocnou a sestru mame problém s obyvani domecku spatnem stavu koupelnu a misnosti jsme ve spatne situace pisu vam o pomoc jestli byste nam nepomohli deuji tomas Nemojany 127 okres vyskov 68303 kikbokserista@seznam.cz

Zdeňka Honcová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeňka Honcová » 11 říj 2019 19:53

Bohumila napsal/a:    

Nedávno jsem v ČT zaslechla výzvu, nahlásit někoho, kdo potřebuje pomoc.Včera jsem na internetu četla článek z Kladenského deníku.cz z 8.10. 2019 o paní Haně Pišné, matce 4 dětí,která chtěla poděkovat osobně policistovi za záchranu svého života. Ocitla se v těžké životní situaci( nemoc, syn bez bytu ...).Myslím si , že by si zasloužila pomoci.Děkuji za případnou pomoc paní, kterou sice neznám, ale musela být na tom velmi špatně, když se odhodlávala k takovému činu.

Z. Honcová Bohumín

Zdeňka Honcová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeňka Honcová » 11 říj 2019 19:57

Bohumila napsal/a:    

Nedávno jsem v ČT zaslechla výzvu, nahlásit někoho, kdo potřebuje pomoc.Včera jsem na internetu četla článek z Kladenského deníku.cz z 8.10. 2019 o paní Haně Pišné, matce 4 dětí,která chtěla poděkovat osobně policistovi za záchranu svého života. Ocitla se v těžké životní situaci( nemoc, syn bez bytu ...).Myslím si , že by si zasloužila pomoci.Děkuji za případnou pomoc paní, kterou sice neznám, ale musela být na tom velmi špatně, když se odhodlávala k takovému činu.

Z. Honcová Bohumín

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Co je disperze?
       od Vojtěch Otrusina » 07 dub 2018 10:38 »
    0 Příspěvků
    132 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vojtěch Otrusina
    07 dub 2018 10:38
  •    Silozpytec význam?
       od Daniel Plaček 56 » 08 úno 2018 10:55 »
    0 Příspěvků