Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Sabina

Comfort energy recenze?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sabina » 03 bře 2019 00:17

Comfort energy recenze?




Uživatelský avatar
Milan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Milan » 06 čer 2019 16:25

Za mě zkušenost dobrá, mám od nich elektřinu.

Uživatelský avatar
Zuzana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zuzana » 23 črc 2019 16:44

U nás mají na starosti obojí, měnili jsme kvůli stěhování a zatím se nám osvědčili.

Uživatelský avatar
Luděk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Luděk » 28 srp 2019 15:09

Kvůli změně odběrnýho místa nám umožnili i změnu tarifu, protože jsme z plynu přecházeli na přímotopy a ty něco prožerou, tak dali aspoň lepší tarif, kde je pro přímotopy lepší cena. 

Uživatelský avatar
Přemek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Přemek » 04 říj 2019 14:54

Nám to u nich vychází daleko levněji, nedávno jsem si to akorát porovnával a ročně u nich vyjde v plusu a jsem tak ročně schopní ušetřit i pár tisícovek.

Uživatelský avatar
Honza Masaryk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Masaryk » 06 lis 2019 11:46

Nemám moc vysoké odběry, ale i přesto jsem schopný ušetřit pár drobných, které mi za tu změnu stály.

Uživatelský avatar
Přemek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Přemek » 12 pro 2019 11:05

Já ty 4000,- jako pár drobnýh teda rozhodně nevidím. Pro mě to byl sakra rozdíl za kterým jsem rád přešel pod comfort energy.

Uživatelský avatar
Lenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka » 17 led 2020 12:19

Já jsem se o nich dozvěděla přes podomního agenta, který mě upozornil na jejich ceny. Po přezkoumání mé stávající a té jeho mě firma Comfort energy vyšla o více jak 500,- levněji, tak jsem mu na to hodila kuří nohu. Sleva se musím říct, že se mi líbila a přišlo mi fajn, že to vyřídí za mě.

Uživatelský avatar
Filipos
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Filipos » 28 úno 2020 11:34

Vyřízení dodavatele je už dneska celkem normálka, leda že by nestíhali a nechali to na vás. Měním celkem často dodavatele, Comfort energy už jsem taky na jednu sezónu měl a úspora nebyla nijak extra vysoká, ale nějaký peníze se ušetřily. Oni všichni ti alternativní dodavatelé tak nějak vycházejí líp, co jsem zatím zjistil.

Uživatelský avatar
Aneta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aneta » 24 bře 2020 15:59

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak správně vyhodnotit, jestli je pro mě dodavatel ten správný?

Uživatelský avatar
Darja
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Darja » 27 bře 2020 12:36

Jestli je to správný postup tak to netuším, ale já si k tomu používám internetovou kalkulačku, kde mám jednak informace o firmách a pak i o jednotlivých tarifech. Určitě se s tím nijak na papíře nepočítám. Pak to z kalkulačky vytřídím podle svých preferencí. Zatím my tento můj systém funguje a šetří peníze. Viz teď Comfort energy, kde to mám levnější o 4000,-.

Uživatelský avatar
Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 06 dub 2020 23:06

Aneta napsal/a:    
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak správně vyhodnotit, jestli je pro mě dodavatel ten správný?

Těžko takhle z hlavy říct, já jsem si firmy obvolal a podle ceny si pak vybral kdo z nich vyšel líp. Tak si ke Comfortu zavolejte a oni vám úsporu vypočítají na vaší konkrétní spotřebu. Mě Comfort teď vychází líp o nějaký 2tisíce tuším.

Uživatelský avatar
Aneta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aneta » 13 kvě 2020 16:42

Díky, nějak jsem si poradila, na internetu jsem prošla pár kalkulaček a podle toho jsem se tak nějak zorientovala, co by mi jakž takž mohlo vyhovovat. Jak z toho nejsem moc moudrá, tak zůstanu u své první myšlenky. Mluvila jsem s paní od Comfortu a ta mi spočítala kolik bych u nich platila a ušetřila, a to jsem ochotná akceptovat. :-y Tak díky za vaše zprávy :)

Uživatelský avatar
Kleny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kleny » 15 čer 2020 16:27

Správnost dodavatele podle mě jde ohodnotit až léty zkušeností, ale každý má stejnak jiné priority, tak je to jedno. My měli Comfort asi tři roky a cenou na tom nebyly špatně.

Uživatelský avatar
Aneta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aneta » 21 črc 2020 15:49

Aneta napsal/a:    
Díky, nějak jsem si poradila, na internetu jsem prošla pár kalkulaček a podle toho jsem se tak nějak zorientovala, co by mi jakž takž mohlo vyhovovat. Jak z toho nejsem moc moudrá, tak zůstanu u své první myšlenky. Mluvila jsem s paní od Comfortu a ta mi spočítala kolik bych u nich platila a ušetřila, a to jsem ochotná akceptovat. :-y Tak díky za vaše zprávy :)

Na ty kalkulačky bych si dal docela bacha, lepší je jít rovnou za dodavatelem ať pošle cílenou nabídku. Vlastní zkušenost od CE, kdy jsem dostal ještě o něco lepší cenu.

Uživatelský avatar
Dědek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dědek » 03 srp 2020 13:16

Možnost je si to taky obejít sama, ale hodně jde taky o to, kde bydlíte. Mám známého co je takhle akční a sám má zájem si vždycky všechno oběhat, aby u toho byl osobně, což mě třeba rozum nebere.

Uživatelský avatar
Lukyn
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lukyn » 11 zář 2020 10:41

Já už tohle dávno vypustil a kvůli energiím jsem na nějaké pobočce nebyl ani nepamatuju, co to jde všechno vyřizovat online. U Comfortu je to to samé, u nich meil i telefon je bez problémů spojení.

Uživatelský avatar
Pfeffer
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pfeffer » 15 říj 2020 19:30

Já to chápu, že třeba ti starší ještě kanceláře vyhledávají, že je pro ně jistější osobně se s někým potkat, ale i kvůli tý době co dneska je, to taky raději vyřídím po telefonu. Operátorka mi stejnak řekne to samý, co ženská na pobočce, tak co se budu vláčet. Já jsem s tím takto v pohodě.

Uživatelský avatar
D.Terek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod D.Terek » 26 lis 2020 18:35

Zdravím, můžu potvrdit, takhle je to snazší, řeším u nich víc míst, takže jsem jednu dobu s nima byl hodně na drátě a vždycky super domluva.

Uživatelský avatar
Robert
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Robert » 29 pro 2020 14:53

Zdravím, jde se k firmě vrátit, když už jsme u nich jednou před několika lety byli? Odešli jsme tenkrát kvůli lepší nabídce, ale teď se chceme vrátit, protože u Comfortu fungovali líp (infolinka atp.) Máte někdo zkušenost?

Uživatelský avatar
Přemek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Přemek » 07 led 2021 17:57

Osobní zkušenost s tím nemám, ale podle mě je to běžná věc, že se lidi vrací ke svému původnímu dodavateli. Třeba i na základě toho budete schopný ukecat lepší cenu než kdybyste přišel jako úplný nováček, ale těžko říct. Každopádně by s tím určitě neměl být problém.

Uživatelský avatar
Def
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Def » 28 led 2021 15:45

Držím se toho přísloví „2x do stejné řeky nevstupuj“, ale vezmou vás bez problémů. Neznamená, že když už jste jednou u nich byl, že už k nim nesmíte. Jen dostanete nové smlouvy a aktuální tarif, nenavážete tam, kde jste to ukončil.

Uživatelský avatar
Robert
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Robert » 05 bře 2021 14:07

Díky pánové, se změnou nebyl problém, teď už je to na nich jak se s tím vypořádají, v květnu mi mají opět začít dodávat. :-y

Uživatelský avatar
Šafařík
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Šafařík » 22 dub 2021 18:43

Hledal jsem nějaký informace kvůli připojení dalších hodin a pročítal jejich stránky a nikde jsem nenarazil na to, že by měl být problém se k nim vrátit, byli by jenom proti sobě. Ceny mají dobrý u elektřiny.

Uživatelský avatar
winiar
  • Odpovědět

Nový příspěvekod winiar » 31 kvě 2021 19:52

No nám se o něco zvýšil odběr, tak jsem to s nimi hnedka řešil i kvůli platbám a v podstatě nebyl problém udělat s platbami jakýkoliv posun. Jako riskovat nedoplatek jsem fakt nechtěl, tak jsem rád, že to šlo i takhle v průběhu roku upravit.

Uživatelský avatar
Milka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Milka » 09 črc 2021 15:10

Mě letos potěšili přeplatkem, tak jsem zálohy řešit nemusela.

Uživatelský avatar
winiar
  • Odpovědět

Nový příspěvekod winiar » 19 srp 2021 14:38

V podstatě bych to asi taky neřešil, jenže přeci jen kvůli lockdownu a jak jsme byli víc doma, tak jsem z toho úplně neměl dobrý pocit, protože jsme to měli nastavený na jiný podmínky. A v podstatě za poslední rok když to vezmu tak jsme byli víc času doma než mimo, takže se to hodilo to nechat upravit. Ale i s opožděným zvednutím záloh jsme pak u nich nic nedopláceli.

Uživatelský avatar
Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 26 zář 2021 10:34

My si je nechali upravit až teďka před podzimem, ještě než pustíme kotel. Pomohli nám s nastavením výše, aby to dávalo smysl a zas jsme do nich nedávali zbytečně moc.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak se zbavit mechu v trávníku?
       od Václav Jelínek » 27 led 2018 20:17 »
    0 Příspěvků
    588 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Václav Jelínek
    27 led 2018 20:17
  •    Robotická sekačka zkušenosti?
       od Regina Kojanová » 25 úno 2018 19:02 »
    0 Příspěvků
    742 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Regina Kojanová
    25 úno 2018 19:02
  •    Čím obložit zárubně dveří?
       od Květoslava Pospíšilová » 03 úno 2018 21:23 »
    0 Příspěvků
    783 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Květoslava Pospíšilová
    03 úno 2018 21:23
  •    Proc je uveznen ve svem tele?
       od Blažena » 19 led 2018 06:06 »
    0 Příspěvků
    698 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Blažena
    19 led 2018 06:06
  •    Co znamena esc?
       od Pavel » 26 pro 2018 19:06 »
    0 Příspěvků
    630 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pavel
    26 pro 2018 19:06