Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Bohumila

Jak se staví sen extra přihlášení?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Bohumila » 20 led 2018 06:39

Einstein
Příspěvků 1048
Registrován 31 led 2017 07:09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Einstein » 01 dub 2018 20:45

Zkusil bych se podívat přímo na stránky televize Prima a tam bude určitě odkaz na pořad Jak se staví sen kde najdeš i přihlášení.

ladislava Šmídová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod ladislava Šmídová » 29 dub 2019 19:03

Dobry den,rada bych pomohla své neteři.Jak mám postupovat?

hlavkolading@seznam.cz
  • Odpovědět

Nový příspěvekod hlavkolading@seznam.cz » 21 črc 2019 17:42

Dobrý den, mám zájem přihlásit se. Jedná se o byt v Hradci Králové, zástavba z 30. let
Děkuji za odpověď.
Ladislav Hlávko
Průmyslová 706

rita.kokesova
  • Odpovědět

Nový příspěvekod rita.kokesova » 16 srp 2019 19:20

Dobry den.ráda bych udělala radost manželovi Bude mu 80.let a ráda bych novou koupelnu a předcín.S pozdravem Kokešová Rita

Alena Hodulová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alena Hodulová » 18 srp 2019 11:56

Dobrý den ráda bych udělala radost příteli který není s ničím spokojen děkuji Alena Hodulová Mor. OSTRAVA dne 18.8.2019

Kuropatnická Ella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kuropatnická Ella » 18 srp 2019 12:16

Dobrý den, mám velkou prosbu. Jedná se o vstup do domu(ze zadu u zahrady) . Mám představu terasy do zahrady Je možné poradit, jak na to , aby to bylo funkční i hezký Syn začal před rokem rekonstrukovat domek z roku 1912. Dalo to zatím hodně práce , podlahy vyvézt starý materiál , novou elektro instalace, kanalizace a.t.d. To je spodní patro , ale ještě ho čeká půda, kde bude další byt. Chtěl mít vše hotové do mích 80. , ale už mám obavy že to nebude.
Je možné abyste poradili , aby s naší hlavy nevznikl nějaký paskvil.
Děkuji za odpověď zdravím Kuropatnická

Kuropatnická Ella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kuropatnická Ella » 18 srp 2019 12:19

Kuropatnická Ella napsal/a:    
Dobrý den, mám velkou prosbu. Jedná se o vstup do domu(ze zadu u zahrady) . Mám představu terasy do zahrady Je možné poradit, jak na to , aby to bylo funkční i hezký Syn začal před rokem rekonstrukovat domek z roku 1912. Dalo to zatím hodně práce , podlahy vyvézt starý materiál , novou elektro instalace, kanalizace a.t.d. To je spodní patro , ale ještě ho čeká půda, kde bude další byt. Chtěl mít vše hotové do mích 80. , ale už mám obavy že to nebude.
Je možné abyste poradili , aby s naší hlavy nevznikl nějaký paskvil.
Děkuji za odpověď zdravím Kuropatnická

Zapomněla jsem tel. 772720744 email : alma.ella@seznam.cz

Bohumila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bohumila » 01 zář 2019 12:52

Bohumila napsal/a:    

Dobrý den, chtela bych prihlasit do souteze ,Jak se staví sen,,
Duvodu jsem po tezke nemoci ledvin a potrebuji novou koupelnu .Žiji v jedne mistnosti a nemam loznici,obyvak.Ziji v kuchyni ,jsem na v duchodu 3 stupne jsem tezce nemocná zenka a potrebuji nutne pomoc .Spozdravem tel.731089103, kekss33sezmam.cz

EVA
  • Odpovědět

Nový příspěvekod EVA » 01 zář 2019 12:59

Bohumila napsal/a:    

Dobrý den, chtela bych prihlasit do souteze ,Jak se staví sen,,
Duvodu jsem po tezke nemoci ledvin a potrebuji novou koupelnu .Žiji v jedne mistnosti a nemam loznici,obyvak.Ziji v kuchyni ,jsem na v duchodu 3 stupne jsem tezce nemocná zenka a potrebuji nutne pomoc .Spozdravem tel.731089103, kekss33sezmam.cz

nore
  • Odpovědět

Nový příspěvekod nore » 09 zář 2019 19:28

dobry den mam ceru ktera je indvalida 4 stupne volkuf sindron ja otec sem prodelal nadoru v hlave zhobniho a chtel bych pro ceru rosirit koupelnu bydlime v panelaku 1x1 manzelka se tam sni us nevejde moje cera ma 25 let ja mam 45 let taky sem invalida 3 stupne dekuji za pochopeni ja otec more

nore
  • Odpovědět

Nový příspěvekod nore » 09 zář 2019 19:33

dobry den mam ceru ktera je indvalida 4 stupne volkuf sindron ja otec sem prodelal nadoru v hlave zhobniho a chtel bych pro ceru rosirit koupelnu bydlime v panelaku 1x1 manzelka se tam sni us nevejde moje cera ma 25 let ja mam 45 let taky sem invalida 3 stupne dekuji za pochopeni ja otec more telefon 605546453 dekuji

janicka.zelenkova
  • Odpovědět

Nový příspěvekod janicka.zelenkova » 03 říj 2019 15:02

DOBRÝ DEN chtěla bych se přihlásit do pořadu jak se staví sen . Protože mám strejdu o kterého se starám, sice bydlí o poschodí níž než já ,ale vše mu zajišťuji od potravin ,prádla a úklidu. Strejdovi je 86 let a tak bych mu chtěla usnadnit koupelnu kterou má s vanou na sprchový kout a WC a dále bych mu chtěla trochu zlepšit kuchyň kde si občas ohřívá a vaří . Protože jsem důchodce a léčím se s rakovinou nemám kdo by mne pomohl tento sen uskutečnit. Děti jsou v práci a nemají na to čas. DĚKUJI VÁM JESTLI SE TOHO ZHOSTÍTE. PROSÍ O ODPOVĚĎ .
s pozdravem Jana Zelenková
v uličkách 2552 41301 ROUDNICE NAD LABEM
janicka.zelenkova@seznam.cz

tomas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod tomas » 11 říj 2019 18:09

dobry den pisu vam ohledne problemu mam rodiny dům kde bydlime sme ve spatne situaci mam otce bez nohy a maminku vazne nemocnou a sestru mame problém s obyvani domecku spatnem stavu koupelnu a misnosti jsme ve spatne situace pisu vam o pomoc jestli byste nam nepomohli deuji tomas Nemojany 127 okres vyskov 68303 kikbokserista@seznam.cz

Zdeňka Honcová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeňka Honcová » 11 říj 2019 19:53

Bohumila napsal/a:    

Nedávno jsem v ČT zaslechla výzvu, nahlásit někoho, kdo potřebuje pomoc.Včera jsem na internetu četla článek z Kladenského deníku.cz z 8.10. 2019 o paní Haně Pišné, matce 4 dětí,která chtěla poděkovat osobně policistovi za záchranu svého života. Ocitla se v těžké životní situaci( nemoc, syn bez bytu ...).Myslím si , že by si zasloužila pomoci.Děkuji za případnou pomoc paní, kterou sice neznám, ale musela být na tom velmi špatně, když se odhodlávala k takovému činu.

Z. Honcová Bohumín

Zdeňka Honcová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeňka Honcová » 11 říj 2019 19:57

Bohumila napsal/a:    

Nedávno jsem v ČT zaslechla výzvu, nahlásit někoho, kdo potřebuje pomoc.Včera jsem na internetu četla článek z Kladenského deníku.cz z 8.10. 2019 o paní Haně Pišné, matce 4 dětí,která chtěla poděkovat osobně policistovi za záchranu svého života. Ocitla se v těžké životní situaci( nemoc, syn bez bytu ...).Myslím si , že by si zasloužila pomoci.Děkuji za případnou pomoc paní, kterou sice neznám, ale musela být na tom velmi špatně, když se odhodlávala k takovému činu.

Z. Honcová Bohumín

jana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod jana » 22 říj 2019 22:50

Dobry den. rada bych prihlasiia svou kamarádku které zjistili nedavno sarkom prorostly téměř do cele dutiny brišni. nedavaji ji moc času a nejvíce ji trapi že tu po ni zbyde nezaopatřena dcerka Julie chodici do druhe třidy. Ma děti dvě z prvniho manželstvi kteří ji pomahaji co se da.hlavne v peči o ni a o mladši sestru aby jeji současny přitel a otec julie mohl chodit do práce. Na domek ve kterem bydli si vzala starši 20leta dcera hypotéku aby měli kde bydlet a oni ji ho splaci. ted však ne protože nemaji moc prijmu.Mamce s přítelem by nikdo nepujčil protože Blanka si vzala půjčku na dluhy a je v konsolidaci .Domek je 2kk ale hroznem stavu. děkuji vam alespoň za male zvážení, vim že lidi na okraji nouze přibyvá. ještě jsem nenapsala že Blance jr 45let a je to má byvala kolegině než ji zjistili tuto hrůzostrašnou diagnozu. My kolegove ji pomahame co jde,doprovazime ji po léčenich protože nemaji auto a lečba je náročná. ale alespoň začli s malou léčbou. Dává ji to alespoň malou naději. Protože naděje umírá poslední, děkuji za vaš čas. jana šímová.Nová ves I u Kolína kdyby náhodou muj tel 723572947

jana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod jana » 22 říj 2019 23:00

Bohumila napsal/a:    

Dobry den. rada bych prihlasiia svou kamarádku které zjistili nedavno sarkom prorostly téměř do cele dutiny brišni. nedavaji ji moc času a nejvíce ji trapi že tu po ni zbyde nezaopatřena dcerka Julie chodici do druhe třidy. Ma děti dvě z prvniho manželstvi kteří ji pomahaji co se da.hlavne v peči o ni a o mladši sestru aby jeji současny přitel a otec julie mohl chodit do práce. Na domek ve kterem bydli si vzala starši 20leta dcera hypotéku aby měli kde bydlet a oni ji ho splaci. ted však ne protože nemaji moc prijmu.Mamce s přítelem by nikdo nepujčil protože Blanka si vzala půjčku na dluhy a je v konsolidaci .Domek je 2kk ale hroznem stavu Přesto to byl jejich sen dat ho malé dceři dopořadku. děkuji vam alespoň za male zvážení, vim že lidi na okraji nouze přibyvá. ještě jsem nenapsala že Blance jr 45let a je to má byvala kolegině než ji zjistili tuto hrůzostrašnou diagnozu. My kolegove ji pomahame co jde,doprovazime ji po léčenich protože nemaji auto a lečba je náročná. ale alespoň začli s malou léčbou. Dává ji to alespoň malou naději. Protože naděje umírá poslední, děkuji za vaš čas. jana šímová.Nová ves I u Kolína kdyby náhodou muj tel 723572947
Zapoměla jsem dodat že jsou to moc skromni a hodni lide kteří kdyby mohli se rozdaji. Bohužel jim osud rozdal tyto karty, děkuji moc za zvaženi pokud se vam podaří odpovědět

Tomaš liška
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tomaš liška » 24 říj 2019 08:50

Dobrý den měl bych prosbu mám otca bez nohy a sestru nemocnou a matku žijeme v rodinném domku kde jsem sociálně slabá rodina. Máme domeček že koupelna neodpovídá. Koupání nikdo nám nechce pomoct žijeme 4 člena rodina malém domku budu rád kdis nám pomůžete kikbokserista@seznam.cz

ilona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod ilona » 04 lis 2019 22:57

chci prihlasit svou dceru do poradu jak se stavi sen ,vazne potrbuje pomoct se svou dcerou dekuji

ilona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod ilona » 04 lis 2019 22:59

omlouvam se zapomela jsem kontakt na sebe 720512780

Jana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jana » 20 lis 2019 20:50

Dobrý den mám prosbu již jsem Vám psala a přihlásila jsem se do Vaší soutěže JAK SE STAVÍ SEN ,ale do dnes jsem nedostala žádný vyjádření k mé přihlášce.Já vím ,že toho máte více ,ale protože jsem nemocná mám rakovinu a můj přítel je také nemocný a strejdovi je 86 let a potřeboval by bezbarierovou koupelnu a úpravu kuchyně a chtěla bych mít přání ,aby se toho dočkal a dožil.DĚKUJI MOC PROSÍM

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kdo dabuje nikolase cage?
       od Slávek » 29 bře 2018 21:19 »
    0 Příspěvků
    217 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Slávek
    29 bře 2018 21:19
  •    Kde se hrál davis cup 2013?
       od Patrik » 25 led 2018 19:20 »
    0 Příspěvků
    155 Zobrazení