Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
René Krempaský

Comfort energy ,zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod René Krempaský » 26 úno 2018 09:16

Comfort energy ,zkušenosti?

Štěpán
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štěpán » 15 srp 2018 13:14

Ahoj, já mám s Comfort Energy zkušenosti, taky jsem si na ně zjišťoval podobným způsobem reference ale nakonec jsem dal spíš na to, že mi vyšli fakt levněji a meziročně jsem s nimi schopný ušetřit. Většinou záleží na zimě a jak moc topíme, ale zatím pokaždé to vyšlo pro nás líp.

Alex
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alex » 21 zář 2018 14:08

Já na ně dostal echo od kámoše co je má doma a v dílně, nee že by je úplně vychválil, ale ukázal mi faktury, jak jsou v porovnání levnější a tím mě do toho v podstatě uvrtal, že jsem si to s nima po telefonu dohodnul. Každá koruna co zbude dobrá.

Tony
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tony » 08 lis 2018 14:58

My máme Comfort energy na plynu v baráku a s vyúčtováním, co nám od nich každoročně chodí jsme tak nějak spokojení. Jako u plynu jsou určitě levnější, elektřinu nemám zdání, tu nám zas řídí někdo jiný. Ale třeba na ní také dojde a necháme to sdružit ke Comfortu, nebo naopak, kdo ví. Čas a ceny ukážou, jak se rozhodnout. :idea: :)

Adriana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adriana » 11 zář 2019 15:36

Mám u nich zkušenosti s elektřinou. Mám jí zajištěnou přes jejich poradce, takže jsem se dozvěděla docela zajímavý věci, který bych si sama asi jen tak nehledala. Takže jak jsem původně nic nechtěla, tak jsem to přehodnotila a jsem za tu změnu vážně ráda, protože to mám o několik stovek levnější.

Franta89
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Franta89 » 16 říj 2019 12:15

Já jsem s jejich cenami hodně spokojený, jsou aktuální.

Vanda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vanda » 22 lis 2019 13:36

Adriana napsal/a:    
Mám u nich zkušenosti s elektřinou. Mám jí zajištěnou přes jejich poradce, takže jsem se dozvěděla docela zajímavý věci, který bych si sama asi jen tak nehledala. Takže jak jsem původně nic nechtěla, tak jsem to přehodnotila a jsem za tu změnu vážně ráda, protože to mám o několik stovek levnější.

Adriano u mě taky byli, ale nepřišlo mi že by to byl vyloženě poradce, protože nevím o tom, že ti by takhle chodili, nebo se mi to ještě předtím nikdy dřív nestalo. Ale musím ti dát zapravdu v tom, že jsou teda levnější, mě se taky podařilo ušetřit pěknou sumičku. :)

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kolik váží autogenni lahev?
       od Jan Kosička 38 » 24 úno 2018 11:41 »
    0 Příspěvků
    126 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jan Kosička 38
    24 úno 2018 11:41
  •    Fiat doblo cng zkušenosti?
       od Connie » 22 dub 2018 11:28 »
    0 Příspěvků
    224 Zobrazení