Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Daniel Pinkava

Canaba zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Daniel Pinkava » 19 úno 2018 09:00

Canaba zkušenosti?

Jakub S.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jakub S. » 04 led 2019 12:47

Zkušenost dobrá, mám s nimi postavený dům a dobrý zatím, bydlíme jen rok, takže ještě nechci nic zakřiknout ale co se týče procesu stavby tak všechno probíhalo na pohodu.

Oliver
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Oliver » 01 bře 2019 09:56

Nám Canaba postavila bungalov, dům nám nejvíc seděl hlavně díky tomu že je nízkopodlažní, manželka má bohužel problémy s kyčlemi takže chůze do schodů pro ní nebyla úplně pohodová a myslím si že na stáří to ocením i já když se nebudu muset tahat do schodů. Jinak ohledně komunikace a stavby bylo všechno ok, dům byl postavený v termínu a cenu kterou na začátku stanovili nepřesáhli ani o korunu.

Hurvajs
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hurvajs » 04 čer 2019 13:36

Já teda nevím jestli to takhle bylo i u ostatních, ale já jen vybral dům, čekal, převzal klíče a konec, měl jsem postavený barák za půl roku aniž bych si umazal ruce, takže zkušenost hodně dobrá.

Mára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mára » 24 zář 2019 13:21

Asi tak nějak, Canaba se u nás postarala o všechno.

Ben
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ben » 12 lis 2019 14:38

Po zkušenosti s co s nimi mám bych je klidně doporučil, přesně šlo jen o to zařídit papíry a dokumentaci ohledně místa stavby a pak jsme čekali na klíče.

Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 10 pro 2019 14:02

Jaký domy od Canaby máte postavený? My vybíráme mezi Idealem a Romanci, nějak se nemůžeme rozhoupat, líbí se nám oba.

Rob
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rob » 02 led 2020 11:58

Dům od nich máme a spokojenost.

Jimmy
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jimmy » 04 úno 2020 12:58

Tak zrovna tyhle dva domy se mezi sebou moc neliší co se týče počtu pokojů nebo obytný plochy, takže to bude záležet asi opravdu na tom jaký se vám líbí víc. Pro nás byl třeba lepší ten dům Romance, protože jsme zvyklí sedávat na balkóně, takže to nám rozhodování trochu usnadnilo, budete muset hledat takovéhle drobnosti abyste se dokázali rozhodnout.

Pavlas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pavlas » 06 bře 2020 09:19

Petr napsal/a:    
Jaký domy od Canaby máte postavený? My vybíráme mezi Idealem a Romanci, nějak se nemůžeme rozhoupat, líbí se nám oba.

Za mě Ideal, ten máme my, a hodně nám vyhovuje. Ale jak psal Jimmy, bude záležet na vašich pocitech, protože tyhle domy se fakt až tolik neliší. Zkuste zajet někam do toho vzorovýho centra kde mají oba, třeba když si je projdete tak vám to pomůže vybrat.

Iveta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iveta » 07 dub 2020 20:08

No to je ono, já bych zase doporučila víc ten dům Romance. S tímhle vám prostě nikdo nepomůže, každému se líbí něco jiného.

Megi
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Megi » 28 kvě 2020 11:04

Tak se zkuste rozhodnout podle ceny, nám se v dobu kdy jsme se rozhodovali taky líbili oba, a rozhodli jsme se pro Ideal a zbylou částku investovali do lepšího vybavení.

Verča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Verča » 16 čer 2020 13:24

Nám se taky líbil dům Ideal, ale díky malému pozemku jsme neměli možnost ho tam postavit, tak jsme šli do Una, a když teda pominu to že jsme zbylou částku investovali do lepšího zařízení domu a zkulturnění zahrady, musím uznat že na to jak dům působí malinkatě, je prostorný až až.

Nikola
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nikola » 14 črc 2020 14:00

Verča napsal/a:    
Nám se taky líbil dům Ideal, ale díky malému pozemku jsme neměli možnost ho tam postavit, tak jsme šli do Una, a když teda pominu to že jsme zbylou částku investovali do lepšího zařízení domu a zkulturnění zahrady, musím uznat že na to jak dům působí malinkatě, je prostorný až až.

Jo ten dům Uno je hodně super, my jsme v něm už asi 3 roky a já si ho furt nemůžu vynachválit. Za ty peníze je to opravdu parádní dům.

Dany01
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dany01 » 03 zář 2020 15:01

Oni všechny ty jejich domy jsou super, hlavně jsou logicky řešený, všechen prostor se dá dobře využít a místnosti jsou velký tak akorát. Nám to vybíraní sice nijak neulehčilo protože se nám fakt líbili všechny, i ty bungalovy jsou moc pěkný, ale nakonec to vyhrál dům Romance, jak cenou tak dispozicí.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Miluji tě čím dál víc?
       od Soňa Kindlová » 12 úno 2018 15:36 »
    0 Příspěvků
    337 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Soňa Kindlová
    12 úno 2018 15:36
  •    Kolik si můžu půjčit?
       od Cong Minh Bartoň 51 » 20 úno 2018 21:00 »
    0 Příspěvků
    386 Zobrazení