Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Veronika Kožíková

Bohemia energy entity zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Veronika Kožíková » 23 dub 2018 11:10

Bohemia energy entity zkušenosti?

Hynek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hynek » 18 čer 2018 16:42

Zdravím, Bohemia energy už mám doma na plynu dohromady nějakých 5 let, jen elektřinu mám furt vedenou po staru, ale už jsem párkrát taky uvažoval, že to k Bohemii taky přihodím, každopádně ta spotřeba mi zatím nepřišla tak vysoká, abych měl tu potřebu to více řešit. U plynu jsem s Bohemia energy spokojen, přesto, že se má zdražovat, tak mě zálohy nechali stejný jako loni, a to jsem měl přeplatek. Závěr vám tedy z toho můžu vyvodit takový že jsem spokojen.

Milan ŠŮS
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Milan ŠŮS » 30 srp 2018 12:27

U nás také bez jakýchkoliv problémů, u jednoho tarifu nás vyšla Bohemia Energy o dost levněji tak jsme to vzali na zkoušku, která se nám pak pěkně protáhla, že už je máme dva roky. Zkušenosti, za které jsme nic nezaplatili navíc.

Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 19 říj 2018 13:29

Elektřinu a plyn od nich máme od roku 2014 a zatím spokojenost. Ne že bychom měli potřebu se hnát za nejnižšími nabídkami každý rok, ale hlídáme si to, jestli je to pro nás alespoň pořád cenově uspokojující dodavatel a vzhledem k tomu, že se cenou drží stále pod tradiční firmou, tak to necháváme být u nich. Zkušenosti máme ve směs dobrý. :-y

Dan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dan » 04 pro 2019 15:32

No od těch jsme právě přecházeli k bohemia energy a podařilo se nám v rozdílu ušetřit elektřina+plyn necelých 5tisíc dohromady. S takovouto částkou jsme vůbec nepočítali, ale platit za menší rodinný barák ročně přes 40tisíc už bylo fakt dost, takže přejít semka bylo určitě k dobru.

Honza Vrobel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Vrobel » 09 led 2020 20:16

Tak to se nedivím, to neplatíme ani my a to bydlíme v dvougeneračním domě. Taky nás ušetřili spoustu peněz.

Barbora
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Barbora » 11 úno 2020 20:06

Ahoj, řešil jste za poslední měsíce někdo s Bohemia energy změnu tarifu? Nebo vůbec jakoukoliv změnu? Jak dlouho u nich trvá cca tak vyřízení? Chodí to třeba ještě na nějaký posudek nebo nevím co?

Honza Vrobel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Vrobel » 14 úno 2020 13:29

Barbora napsal/a:    
Ahoj, řešil jste za poslední měsíce někdo s Bohemia energy změnu tarifu? Nebo vůbec jakoukoliv změnu? Jak dlouho u nich trvá cca tak vyřízení? Chodí to třeba ještě na nějaký posudek nebo nevím co?

O žádném posudku nevím, na to si přišla jak? Změny probíhají různě bych řekl, jde o to, co chceš řešit, třeba změnu telefonního čísla jsem byl schopný zvládnout přes web kancelář udělat během 5 minut, ale takovou změnu tarifu budeš podle mě muset řešit přímo s nimi. Ale s tím zatím zkušenosti nemám.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kojenecka kolika?
       od Lenka » 27 led 2018 09:11 »
    0 Příspěvků
    180 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Lenka
    27 led 2018 09:11
  •    Čím nahradit parmezán?
       od Anonym » 06 led 2018 08:23 »
    0 Příspěvků
    599 Zobrazení