Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Antonín Budziński

Mmreality zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Antonín Budziński » 07 bře 2018 10:03

Mmreality zkušenosti?

Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 27 led 2020 14:22

Zkušenost dobrá, prodávali jsme s nimi nemovitost a probíhalo to podle mého názoru hodně dobře, všechny bylo v poměrně krátkém čase vyřešené.

Líba
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Líba » 04 bře 2020 11:02

Tohle je asi nejvyhlášenější realitka, a jejich přístup ke klientovy mi přijde fajn, nám dost pomohli co se týče administrativy a toho na co si dát pozor před tím než se pro byt rozhodneme.

Markéta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Markéta » 08 dub 2020 12:26

Taky mám více méně dobré zkušenosti, sice jsme se s makléřem na začátku trochu neshodli na tom jakého nájemníka si představuji, ale pak už to byl dobré.

David09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod David09 » 30 dub 2020 09:59

Markéta napsal/a:    
Taky mám více méně dobré zkušenosti, sice jsme se s makléřem na začátku trochu neshodli na tom jakého nájemníka si představuji, ale pak už to byl dobré.

Stalo se nám to samé, chtěli jsme nájemníka bez psa a nakonec se ukázalo že člověk kterého vzal makléř na prohlídku má vlčáka…ale o tom nejspíš makléř nevěděl, protože vypadal taky dost překvapeně. Naštěstí další už požadavky splňoval, myslím si že potom si dal makléř větší pozor, a pak to všechno vyřídil už dost rychle.

Rad3k
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rad3k » 18 čer 2020 11:50

Tak někde jsem četl že MM si berou větší provize než třeba nějaký menší realitní kanceláře. Protože mají větší reklamu než nějaký třeba takový RK. logicky to dává smysl, a je větší možnost že tam seženete rychleji bydlení ať už když hledáte a nebo prodáváte třeba dům. Ale zase za cenu více peněz ale zase co je na tom pravdy taky nevím když jsem to četl a nemám osobní zkušenosti.

Thomas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Thomas » 09 črc 2020 10:47

Mě tedy ta provize nepřišla nijak větší oproti jiným RK, ale je pravda že všechny domy co jsme si hledali na inzercích byli z těch větších realitek. Každopádně se nám u MM Realit podařilo sehnat opravdu moc hezký dům, a jak říkám, ta provize mi nepřišla až tak vysoká, za to jakou službu a jakou rychlostí dokázali všechno vyřídit za nás.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Co je otevřený dopis?
       od Světlana Burdová » 17 dub 2018 13:52 »
    0 Příspěvků
    281 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Světlana Burdová
    17 dub 2018 13:52
  •    Proč neplodí kanadské borůvky?
       od Kateřina Brichová 19 » 15 led 2018 13:27 »
    0 Příspěvků
    401 Zobrazení