Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Veronika Kožíková

Bohemia energy entity zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Veronika Kožíková » 23 dub 2018 11:10

Bohemia energy entity zkušenosti?

Hynek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hynek » 18 čer 2018 16:42

Zdravím, Bohemia energy už mám doma na plynu dohromady nějakých 5 let, jen elektřinu mám furt vedenou po staru, ale už jsem párkrát taky uvažoval, že to k Bohemii taky přihodím, každopádně ta spotřeba mi zatím nepřišla tak vysoká, abych měl tu potřebu to více řešit. U plynu jsem s Bohemia energy spokojen, přesto, že se má zdražovat, tak mě zálohy nechali stejný jako loni, a to jsem měl přeplatek. Závěr vám tedy z toho můžu vyvodit takový že jsem spokojen.

Milan ŠŮS
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Milan ŠŮS » 30 srp 2018 12:27

U nás také bez jakýchkoliv problémů, u jednoho tarifu nás vyšla Bohemia Energy o dost levněji tak jsme to vzali na zkoušku, která se nám pak pěkně protáhla, že už je máme dva roky. Zkušenosti, za které jsme nic nezaplatili navíc.

Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 19 říj 2018 13:29

Elektřinu a plyn od nich máme od roku 2014 a zatím spokojenost. Ne že bychom měli potřebu se hnát za nejnižšími nabídkami každý rok, ale hlídáme si to, jestli je to pro nás alespoň pořád cenově uspokojující dodavatel a vzhledem k tomu, že se cenou drží stále pod tradiční firmou, tak to necháváme být u nich. Zkušenosti máme ve směs dobrý. :-y

Dan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dan » 04 pro 2019 15:32

No od těch jsme právě přecházeli k bohemia energy a podařilo se nám v rozdílu ušetřit elektřina+plyn necelých 5tisíc dohromady. S takovouto částkou jsme vůbec nepočítali, ale platit za menší rodinný barák ročně přes 40tisíc už bylo fakt dost, takže přejít semka bylo určitě k dobru.

Honza Vrobel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Vrobel » 09 led 2020 20:16

Tak to se nedivím, to neplatíme ani my a to bydlíme v dvougeneračním domě. Taky nás ušetřili spoustu peněz.

Barbora
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Barbora » 11 úno 2020 20:06

Ahoj, řešil jste za poslední měsíce někdo s Bohemia energy změnu tarifu? Nebo vůbec jakoukoliv změnu? Jak dlouho u nich trvá cca tak vyřízení? Chodí to třeba ještě na nějaký posudek nebo nevím co?

Honza Vrobel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Vrobel » 14 úno 2020 13:29

Barbora napsal/a:    
Ahoj, řešil jste za poslední měsíce někdo s Bohemia energy změnu tarifu? Nebo vůbec jakoukoliv změnu? Jak dlouho u nich trvá cca tak vyřízení? Chodí to třeba ještě na nějaký posudek nebo nevím co?

O žádném posudku nevím, na to si přišla jak? Změny probíhají různě bych řekl, jde o to, co chceš řešit, třeba změnu telefonního čísla jsem byl schopný zvládnout přes web kancelář udělat během 5 minut, ale takovou změnu tarifu budeš podle mě muset řešit přímo s nimi. Ale s tím zatím zkušenosti nemám.

Igi
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Igi » 19 bře 2020 15:30

Nějak mě nenapadá, co bys chtěla posuzovat. Maximálně ti posoudí to, jestli tě smlouva pustí ke změně nebo ne. Bohemia energy má smlouvy na dobu neurčitou tak ty pustí vždycky.

Věra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Věra » 03 dub 2020 13:30

My akorát vyřizujeme změnu dodavatele a bylo nám řečeno, že od července budeme ofiko u nich převedený a energie nám potečou z jejich kapacit. Nic nám neposuzovali a spíš nám ještě pomohli.

Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 15 kvě 2020 15:29

Nás kdysi přebrali, ale nakonec musím říct, že jsme si ještě polepšili

Fanouš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Fanouš » 19 čer 2020 14:34

U nás fungují relativně krátkou dobu, od nového roku a už nyní vyčkávám na ten moment, kdy k nim budu moct převést i elektřinu, protože zatím u nich máme jen plyn a platíme míň.

Řezák
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Řezák » 23 črc 2020 12:01

Nás zaujal ten tarif s měsícem zadarmo, všude byly nějaké výhody, ale tohle i když se to vzalo na naší spotřebu tak to udělalo super slevu, takže elektřinu mám zajištěnou teď takto.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Selavi význam?
       od Mansvet » 09 úno 2018 12:28 »
    0 Příspěvků
    383 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Mansvet
    09 úno 2018 12:28
  •    Jak často posilovat?
       od Petra Kučerová » 20 úno 2018 09:26 »
    0 Příspěvků
    384 Zobrazení