Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Markéta Rosická

Mm reality zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Markéta Rosická » 02 bře 2018 07:23

Mm reality zkušenosti?

Einstein
Příspěvků 1048
Registrován 31 led 2017 07:09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Einstein » 01 dub 2018 15:55

Podle mých zkušeností jsou m&m reality jedny z nejlepších na českém trhu. Možná bych si troufl říct že i nejlepší.

Kamil
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamil » 06 lis 2018 11:18

S mm reality mám také zkušenost. Loni v létě jsme kupovali pozemek, který byl k dispozici právě přes tuto realitku. Jednal jsem s nimi chvíli, jelikož byl celý nákup poměrně rychle vyřešen. Makléř na mě působil dobře, snažil se mi hodně věci ulehčit.

radimGG
  • Odpovědět

Nový příspěvekod radimGG » 09 dub 2019 11:49

Prodávali jsme přes makléře z mm reality byt. Byl rychlý, spolehlivý, komunikativní a vše si zařizoval sám, na nás zbylo jen podepisování.

Filip
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Filip » 22 kvě 2019 14:22

Markéta Rosická napsal/a:    
Mm reality zkušenosti?

U MM reality jsem narazil na poctivého makléře, jehož služby byly k našemu dobru. Chtěl abychom měli prodej baráku co nejméně komplikovaný a to se mu povedlo.

Pepa98
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pepa98 » 26 čer 2019 20:52

Oslovil jsem MM reality z důvodu, že je to velká firma, která má na trhu nějaké jméno. Byl jsem si téměř jist, že nemůže nastat nějaké riziko a taky nenastalo. Koupě proběhla tak jak jsem chtěl.

Karlik47
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Karlik47 » 08 srp 2019 08:08

Pepa98 napsal/a:    
Oslovil jsem MM reality z důvodu, že je to velká firma, která má na trhu nějaké jméno. Byl jsem si téměř jist, že nemůže nastat nějaké riziko a taky nenastalo. Koupě proběhla tak jak jsem chtěl.

A mohu se zeptat jak jste na něj narazil? Já jsou koukal, že máme ve městě tu MM reality kancelář a my chceme prodávat byt, tak jestli mám zajít do té pobočky a zeptat se tam, nebo jestli jste hledal někde na internetu?

Mára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mára » 22 led 2020 10:21

no jestli prodáváte tak je podle mě lepší zajít na pobočku. Já taky kupoval a to si člověk prostě najde u nich na webovkách, a až pak jsem to šel řešit k nim na pobočku, kde jsem jim řekl co chci. Ale prodávat to je podle mě lepší řešit rovnou s nimi face to face.

Honza44
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza44 » 26 úno 2020 07:36

My když jsme s nimi prodávali tak jsme si na internetu sehnali kontakt na jednoho z jejich makléřů, a ten úplný základ jsme s ním řešili po telefonu, až pak jsme se s ním sešli a začali řešit nějaké podrobnosti, tak to zkuste taky tak, pro nás to bylo dost pohodlný.

Zdendys
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdendys » 03 dub 2020 11:29

Taky mi přijde lepší si zajít na pobočku, aspoň hned zjistíte jak to na vás působí a tyhle věci se líp řeší z očí do očí. My když jsme tam šli tak nám podali takové základní info o tom jak to funguje a pak nám dali kontakt na makléře od nich který má na starost oblast ve které se nemovitost nachází a pak už jsme řešili věci po telefonu a setkávali se s makléřem na prohlídkách.

Ricky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ricky » 20 kvě 2020 11:16

Nám se s makléřem z M&M Realit velmi dobře komunikovalo, vyhověl nám ve všech podmínkách a našli jsme díky němu moc krásný dům za rozumnou cenu.

Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 19 čer 2020 10:37

S naším makléřem komunikace trochu vázla, asi měl dost práce po tom co se všechno zase rozvolnilo, ale svojí práci splnil a to je hlavní. Dům jsme prodali a máme své peníze.

Markéta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Markéta » 15 črc 2020 07:57

My jsme na začátku komunikovali hlavně přes mobil, bylo to v domě kdy se začínali rozvolňovat opatření proti koroně a makléř to ještě asi nechtěl riskovat. Ale i tak byla komunikace dobrá, všechno nám dopodrobna vysvětlil a když to šlo tak jsme se sešli na prohlídkách.

šuly
  • Odpovědět

Nový příspěvekod šuly » 25 srp 2020 14:12

My jsme se setkávali s rouškami a šlo to, sice to nemohli být nějaký dlouhý rozhovory ale na všem jsme se shodli a dohodli. Byl dobrý přístup že prohlídky se snažil dělat i v té době a opatřil všechny možné hygienické pomůcky aby nám oběma nic nehrozilo.

Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 16 zář 2020 09:38

Tak to já jsem počkal až bude po koroně a sešel se s makléřem normálně u nich ve firmě bez roušek, myslím že nám oběma to bylo mnohem příjemnější, i ty prohlídky který pak dělal měl bez starosti, jen si prý s lidmi nepodával ruku. A nájemníka sehnal hodně rychle, takže pro mě dobrý.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek