Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Antonín Budziński

Mmreality zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Antonín Budziński » 07 bře 2018 10:03

Mmreality zkušenosti?

Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 27 led 2020 14:22

Zkušenost dobrá, prodávali jsme s nimi nemovitost a probíhalo to podle mého názoru hodně dobře, všechny bylo v poměrně krátkém čase vyřešené.

Líba
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Líba » 04 bře 2020 11:02

Tohle je asi nejvyhlášenější realitka, a jejich přístup ke klientovy mi přijde fajn, nám dost pomohli co se týče administrativy a toho na co si dát pozor před tím než se pro byt rozhodneme.

Markéta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Markéta » 08 dub 2020 12:26

Taky mám více méně dobré zkušenosti, sice jsme se s makléřem na začátku trochu neshodli na tom jakého nájemníka si představuji, ale pak už to byl dobré.

David09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod David09 » 30 dub 2020 09:59

Markéta napsal/a:    
Taky mám více méně dobré zkušenosti, sice jsme se s makléřem na začátku trochu neshodli na tom jakého nájemníka si představuji, ale pak už to byl dobré.

Stalo se nám to samé, chtěli jsme nájemníka bez psa a nakonec se ukázalo že člověk kterého vzal makléř na prohlídku má vlčáka…ale o tom nejspíš makléř nevěděl, protože vypadal taky dost překvapeně. Naštěstí další už požadavky splňoval, myslím si že potom si dal makléř větší pozor, a pak to všechno vyřídil už dost rychle.

Rad3k
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rad3k » 18 čer 2020 11:50

Tak někde jsem četl že MM si berou větší provize než třeba nějaký menší realitní kanceláře. Protože mají větší reklamu než nějaký třeba takový RK. logicky to dává smysl, a je větší možnost že tam seženete rychleji bydlení ať už když hledáte a nebo prodáváte třeba dům. Ale zase za cenu více peněz ale zase co je na tom pravdy taky nevím když jsem to četl a nemám osobní zkušenosti.

Thomas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Thomas » 09 črc 2020 10:47

Mě tedy ta provize nepřišla nijak větší oproti jiným RK, ale je pravda že všechny domy co jsme si hledali na inzercích byli z těch větších realitek. Každopádně se nám u MM Realit podařilo sehnat opravdu moc hezký dům, a jak říkám, ta provize mi nepřišla až tak vysoká, za to jakou službu a jakou rychlostí dokázali všechno vyřídit za nás.

Kubas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kubas » 13 srp 2020 10:26

Podle mě ty provize budou asi všude podobný ne? To by pak ta realitka asi moc nefungovala podle mě. A jasně malý kanceláře je budou mít menší ty provize ale zase taky mnohem menší výběr…já si pamatuju když my hledali dům, jak dlouho trvalo než jsme našli ten správný. Pak už to naštěstí byla rychlovka, makléř si dal dost záležet aby se všechno vyřešilo co nejrychleji.

Machala
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Machala » 15 zář 2020 16:34

To asi jo no, i když asi záleží, nevím…já jsem za život prodával jenom jednou a právě přes MM reality, a jako ta provize mi nepřišla zase tak strašně vysoká za to jakou nám udělali službu.

Roman
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Roman » 15 říj 2020 11:24

Provize je holt provize, kdo si troufne může do toho jít sám a ušetřit, ale když jsem viděl přístup makléře z mm realit, který zařídil fakt úplně všechno, já se do toho vlastně zapojil jenom svým podpisem tak mi ta cena za to přijde adekvátní

Keny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Keny » 12 lis 2020 17:31

já bych si teda netroufl, sice možná člověk ušetří peníze, i když si myslím že až tak se to nevyplatí v porovnání kolik času by tomu člověk musel věnovat, všechny ty prohlídky, par řešit s právníkem smlouvy, přepisy a podobně, to prostě myslím si že když člověk vezme makléře tak to má mnohem pohodlnější, proto jsem taky při prodeji vzal jednoho z mm realit ať mi všechno zařídí, a nad tím že bych si to dělal sám jsem se ani nepozastavil.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Televize plazmová nebo led?
       od Leona » 22 kvě 2018 07:34 »
    0 Příspěvků
    337 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Leona
    22 kvě 2018 07:34
  •    Co znamená pálení rtů?
       od Edita » 03 říj 2018 17:50 »
    0 Příspěvků
    469 Zobrazení