Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Jituš

Zkušenost s Yes Visage


 • Odpovědět

Nový příspěvekod Jituš » 02 pro 2020 09:48

Byli jste někdo na Slim lipo v Yes Visage? Mám nadbytečný tuk v pase a taky po bocích, nemůžu se ho zbavit. Zkoušela jsem diety a taky cvičení, ale mám pocit že nic nezabírá. Jako poslední možnost bych chtěla vyzkoušet liposukci, už jsem si něco našetřila tak snad by se mi to příští rok podařilo. 
Uživatelský avatar
Kája
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Kája » 08 pro 2020 12:06

Taky by mě tohle zajímalo, též se trápím nadbytečným tukem. Zatím si o tom jenom čtu na netu ale možná bych se i odvážila:-)
 

Uživatelský avatar
Ansy
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Ansy » 11 pro 2020 10:25

Byla jsem na bocích před létem. Břicho jsem neměla dělané to jsem měla vždy celkem dobré, jenom ty boky mi nějak vadili. Ale musím poklepat že zatím to vypadá dobře, doufám že to tak i zůstane. Jo a byla jsem u dr. Paducha, má pěkné výsledky, tak snad jsem nějak pomohla.

Uživatelský avatar
Jituš
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Jituš » 18 pro 2020 08:46

Tak to je skvělé. Můžu se zeptat jak dlouho se ti to hojilo? Koukala jsem že ten dr. Paduch se zaměřuje na liposukci. Tak doufám že mi to vyjde.

Uživatelský avatar
Ansy
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Ansy » 30 pro 2020 09:11

Jo pan doktor dělá hodně liposukci, co jsem viděla jeho výsledky tak supr. Samozřejmě je to u každého jiné. Někdo má ty výsledky i po několika dnech a u někoho se začnou objevovat po měsících. U mě to bylo tak dva měsíce než výsledek byl viditelný, ale hojení bylo taky dobrý. Ono máš ty místa zmodralý pár dnů a je to ze začátku citlivé. Ale když to zmizí tak je to dobrý. Je dobré pár dnů odpočívat.

Uživatelský avatar
Jituš
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Jituš » 05 led 2021 11:32

Tak to jsi mě potěšila. Počítám s tím, že nebudu hnedka jako modelka ale kdyby se mi pas zmenšil o pár cm tak bych byla ráda. Já si tam zkusím zavolat a uvidím co mi řeknou. Bylo by super, kdyby mi to vyšlo na jaro.

Uživatelský avatar
Ansy
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Ansy » 12 úno 2021 08:39

Určitě, dr ti všechno zodpoví takže se hlavně ptej na všechno co potřebuješ. Taky ti poradí co bude nejlepší. Dej vědět jak to šlo. 

Uživatelský avatar
Jituš
 • Odpovědět

Nový příspěvekod Jituš » 23 úno 2021 09:14

Tak konzultaci jsem měla mít začátkem února ale musela jsem to posunout kvůli karanténě, bohužel jsme to celá rodina chytli. Takže za týden jsem objednaná. 


 • Podobná témata
  Příspěvků
  Zobrazení
  Poslední příspěvek