Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Drahomil

Canaba recenze?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Drahomil » 03 bře 2019 05:37

Canaba recenze?

Meny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Meny » 17 dub 2019 14:01

Od téhle firmy jsme zvažovali koupi domu celkem dlouho než jsme se k tomu dokopali, furt jsme si nebyli jistí jestli betonovou stavbu nebo dřevostavbu, ale nakonec jsme se shodli že beton je přece jenom lepší a pevnější materiál a koupili jsme od Canaby dům, který postavili za pár měsíců, a za solidní cenu. S firmou se dobře komunikovalo, nikdy se nestalo že by nám nezvedli telefon a o všem jsme měli přehled.

vavild
  • Odpovědět

Nový příspěvekod vavild » 31 kvě 2019 11:01

Zásadně od nich pryč včas. Samá lež a podraz.

Mike
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mike » 20 čer 2019 15:20

Já nevím teda ale u nás bylo všechno podle domluvy, sice jsme přesáhli katalogovou cenu protože jsme si vybrali lepší vybavení do koupelny, jiné podlahy a udělali nám vlastně i celou kuchyni, ale zase když už investuju do domu kde chci nějaký ten pátek žít tak si radši připlatím víc rovnou ať to mám hotové najednou, než se v tom pak plácat a dělat to postupně na svoje triko.

boss32
  • Odpovědět

Nový příspěvekod boss32 » 08 srp 2019 10:17

Super díky za recenzi , i když jsou názory co čtu dost různé. No každopádně si o nich vyzjistím víc. Plánujeme rekonstrukci starého rodinného domku a tak koukám po spolehlivých firmách. Co makají a dodrží aspoň termín, peníze tak neřeším, mám hypotéku na rekonstrukci. Zatím mi radili tuhle firmu https://ma-construction.cz/sluzby/rekonstrukce/ Nemáte na ní taky nějaké recenze či zkušenosti? Popřípadě nějaké další firmy co provádějí rekonstrukce rodinných domů? Díky

Jon
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jon » 11 říj 2019 07:56

Já bych je klidně ze svý zkušenosti doporučil.

Odys
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Odys » 04 pro 2019 07:41

Taky s nimi mám více méně dobrou zkušenost, nějaký malý zádrhel tam byl protože nám moc nevycházelo počasí, ale dům nám předali asi ani ne o týden později, takže prakticky nic hrozného.

Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 08 led 2020 08:51

Máme on Canaby postavený dům Ideal, a za mě topovka, bylo to všechno hotový dost rychle a za mě odvedli dobrou práci.

Rob
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rob » 18 úno 2020 16:16

Před týdnem jsme si s nimi kývly a snad se za chvíli začne stavět abychom už na konci roku mohli řešit stěhovaní, zatím z toho mám ale dobrý pocit. Někdo nějaký rady na co si dát případně pozor a co si ohlídat?

Michael
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michael » 01 dub 2020 18:36

Něco si hlídat podle mě není potřeba, my jsme se za tu dobu co stavěli na stavbě ani neukázali, až na konci při předání klíčů a obhlídnutí domu. Pak si to chce asi jenom pořádně projít ten dům, kdyby se našlo něco špatně tak ať se to řeší co nejdříve, ale u nás se nic takového nedělo.

Konys87
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Konys87 » 27 kvě 2020 13:17

Předání našeho domu taky proběhlo v pořádku. Byla až divný že po takový chvíli jsme měli klíče a mohli už stěhovat to nejdůležitější, zabydlení nám trvalo asi měsíc, než manželka všemu našla místo a byla konečně spokojená.

daniel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod daniel » 07 čer 2020 10:41

Dobrý den,
budeme stavět s Canabou UNO CITY.
Byl by tady někdo ochotný mi prosím poslat nějaké fotky domu po předání?
Chci jen pro inspiraci ohledně prostoru...
Kdyžtak email dan.balusek@seznam.cz

Terka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Terka » 17 črc 2020 11:11

My jsme teď uprostřed stavení toho Una, a zatím vše ok, když si vzpomenu tak něco pošlu, ale nic neslibuji :)

rebeka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod rebeka » 15 zář 2020 13:18

Fotky už nemám, v tom Unu bydlíme asi 5 let takže bohužel, ale pokud nevíte jak vymyslet vybavení pro určitý prostor tak si zajeďte tam kde ten dům mají na vystavění a normálně si to tam změřte, klidně bych se asi i zeptala nějakýho toho prodejce jak ten prostor nejlíp vyřešit, s tím by už mohli mít zkušenosti, nám taky poradil jak využit nejlíp ten prostor pod schody.

Dominika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dominika » 14 říj 2020 21:15

I na internetu je hodně inspirace jak využít i ten nejlepší prostor, já jsem hledala třeba na pinrestu, tam je toho hafo a moc pěkný nápady. Vytunila jsem si takhle dům Ideal k obrazu svému :D

Téra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Téra » 02 pro 2020 14:26

Já tunila zase podle instagramu, dala jsem si sledovat nějaký tyhle designový rady a typy. Vzala jsem to teda z té nejlevnější stránky, většinu jsem si snažila si i vyrobit sama, nebo zachránit starý nábytek který se nám tam nehodil. A hlavně když si to člověk je schopný udělat sám, tak na tom dost ušetří a hlavně si to přizpůsobí tak aby se to hodilo i do netypickýho prostoru.

Eva11
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Eva11 » 31 pro 2020 10:43

Tak on si to každý „vytuní“ podle sebe že jo, a zas tolik netypickýho prostoru v tom Unu není, my jsme byli zabydlený poměrně dost rychle, nechali jsme si udělat jen jednu skříň na míru, jinak všechno klasicky z obchodu.

Henrijeta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Henrijeta » 17 úno 2021 23:15

Nevím jak v Unu, ale v idealu je to v pohodě, moc atypickýho prostoru tak není takže jsme nábytek moc neřešili, klasická ikea stačila a máme to tu jak ze žurnálu.

Fanka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Fanka » 24 bře 2021 17:28

Náš dům Classic taky žádný netypický prostor nemá, ale taky se přiznám že jsem se hodně inspirovala na pinterestu, strávila jsem na tom tolik hodin jako snad za celý život na facebooku když jsem hledala jak co sladit dohromady :D ale přiznám se že teď jsem na naše bydlení fakt pyšná.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kolik krve je v těle?
       od Harmonika » 05 bře 2018 09:38 »
    0 Příspěvků
    651 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Harmonika
    05 bře 2018 09:38
  •    Čím vyplnit puf?
       od Robert » 03 bře 2018 09:04 »
    0 Příspěvků
    559 Zobrazení