Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Jirka

Re: Vekra zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 25 úno 2021 15:36

No u nas se porad nic nedeje, a to uz to bude nejaky patek co mi je delali, ale u me to bude asi stejny jak u vas, dokud se něco nestane tak volat nebudu, podle me je to zbytecny je sem tahat kdyz okna porad fungujou na jednicku.

Jirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 25 úno 2021 15:36

No u nas se porad nic nedeje, a to uz to bude nejaky patek co mi je delali, ale u me to bude asi stejny jak u vas, dokud se něco nestane tak volat nebudu, podle me je to zbytecny je sem tahat kdyz okna porad fungujou na jednicku.

Lucie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lucie » 10 bře 2021 13:51

Přidávám i naší zkušenost se společností VEKRA, kterou jsme si vybrali na základě kladných recenzí. Bohužel po naší zkušenosti bych si již tuto firmu nevybrala. Okna, včetně dveří jsme si objednali s montáží i se zaměřením do novostavby v roce 2016. Při montáži se zjistilo, že čtyři okna špatně zaměřili, a tak po nás požadovali úpravu otvorů, což jsem odmítla, jelikož to nebyla naše chyba (nakonec se zjistilo, že okna těchto rozměrů neumí vyrobit, tak zhotovili větší). Po několika týdnech dohadování přijeli zbylá okna namontovat. Nevím jestli to je správě, ale okna nám přidělávali vrtáním do plastového rámu, přičemž turbošrouby nezakryly ani žádnou krytkou. Dokonce u těch menších oken provrtali rám a ani se neobtěžovali tam dát šroub či díru zadělat. Za těch pět let nám okna seřídili 2x, vždy při reklamaci. I přesto jedno francouzské okno při otevření vypadává z pantu (několikrát mi zůstalo na jednom pantu), další francouzské okno netěsní a jedno okno se při otevření zadrhává o rám, ostatní okna jsou bez problému.

Kamila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamila » 26 bře 2021 11:03

jej, tak to je blbý, tohle holt asi závisí na člověku, co to dělá no, těžko říct, nám okna namontovali za jeden den a od té doby jsme nikoho z Vekry neviděli, nebyl důvod, okna jsou bez problému

Joshua
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Joshua » 21 dub 2021 16:16

Tak vždycky je to o lidech, sice můžete mít okna sebe víc kvalitní ale pak stačí blbá montáž a je všechno v trapu…proto jsem si ty dělníky dost hlídal, jak co dělají a pak ještě, než jsem ty okna převzal tak si je pořádně zkontroloval. Nic jsem nenašel naštěstí, ale víte jak, dvakrát měř jednou řeš.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Co znamená jméno alena?
       od Denisa Štěpánková » 03 říj 2018 18:46 »
    0 Příspěvků
    510 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Denisa Štěpánková
    03 říj 2018 18:46
  •    Co je polopřímka?
       od Svatava Kacetlová » 03 dub 2018 22:02 »
    0 Příspěvků
    322 Zobrazení