Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
André Ku.

Re: Canaba zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod André Ku. » 15 dub 2022 15:11

Jsme dlouhodobě spokojeni a zabydleni. Máme kolem sebe konečně prostor a žádné nepříjemné sousedy. Jsem rád, že jsme se do toho stavění před lety dali, dneska bych byl asi ještě o to víc nervózní, jelikož člověk neví co se kdy může stát. Za sebe bych ale Canabu na stavbu domu určitě doporučuji, byli fajn i když jsme s nimi řešili jednu lehnou předělávku. Jinak postaveno bylo do roka určitě. :)

Meliš Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Meliš Petr » 20 kvě 2022 15:42

André Ku. napsal/a:    
Jsme dlouhodobě spokojeni a zabydleni. Máme kolem sebe konečně prostor a žádné nepříjemné sousedy. Jsem rád, že jsme se do toho stavění před lety dali, dneska bych byl asi ještě o to víc nervózní, jelikož člověk neví co se kdy může stát. Za sebe bych ale Canabu na stavbu domu určitě doporučuji, byli fajn i když jsme s nimi řešili jednu lehnou předělávku. Jinak postaveno bylo do roka určitě. :)

Přidávám se k vám, u nás Canaba taky odvedla dobrou práci. Ohledně sousedů, s vámi můžu jen souhlasit, sice mě občas vadí nedělní sekání trávy, ale to bylo i v paneláku.

Dalimil
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dalimil » 24 čer 2022 18:11

Když si vezmu, že jsme kupovali pozemek jako jedni z posledních a nakonec nám dům stál jako jeden z prvních, tak jsem velmi spokojen. Jejich ceny k tomu ještě ani nejsou nějako extra vysoké, takže super. Vyšlo nás to dobře.

Roman K.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Roman K. » 04 srp 2022 09:19

Máme od Canaby postavený dům několik let a bydlí se nám dobře, ale můžu říct, že tehdy jsem z toho měl nervy, aby nám všechno navazovalo - prodali jsme byt, abychom si nemuseli brát tak velkou hypotéku, takže s novým majitelem jsem se dohodl, že se odstěhujeme k datu předání domu. Naštěstí vše klaplo přesně v termínu a i rozpočet, který jsme si s Canabou stanovili byl dodržený.

Mára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mára » 26 říj 2022 10:38

André Ku. napsal/a:    

Já s nimi naštěstí žádnou předělávku neřešil, dům postavili a předali, tak jak bylo stanoveno ve smlouvě a já jsem tedy nejvíc rád za dodržení ceny, ta byla pro mě nejdůležitější. Domluvu s lidmi od Canaby hodnotím kladně, už od výběru domu, kde nás domy provedl prodejce až po realizaci domu samotného.

Radek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radek » 22 lis 2022 11:35

Roman K. napsal/a:    
Máme od Canaby postavený dům několik let a bydlí se nám dobře, ale můžu říct, že tehdy jsem z toho měl nervy, aby nám všechno navazovalo - prodali jsme byt, abychom si nemuseli brát tak velkou hypotéku, takže s novým majitelem jsem se dohodl, že se odstěhujeme k datu předání domu. Naštěstí vše klaplo přesně v termínu a i rozpočet, který jsme si s Canabou stanovili byl dodržený.

Romane, tak to sis vybral dobrého kupujícího nebo jsi měl velké štěstí, že tě v bytě nechal než dostavíš dům, to já se musel odstěhovat hned. Prodal jsem byt naštěstí tak výhodně, že jsem si hypotéku na nový dům nemusel brát, vyšlo mě to šul nul, z našetřených peněz jsem koupil pozemek a nemusel jsem se zadlužovat, ale chápu, že každý nemá tuto možnost. Canabu jsem si vybral, protože jsem chtěl, aby mě dům vyšel na badžet, který jsem měl za prodaný byt a oni mi slíbili pevnou cenu, což rozhodlo a musím říct, že to tak bylo do korunky.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Kdo může provádět výkop?
       od Marian » 27 zář 2018 21:50 »
    3 Příspěvků
    884 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luděk Vinařský
    27 zář 2018 21:53
  •    Kam za snorchlovanim?
       od Eva Lysáková » 22 bře 2018 10:11 »
    0 Příspěvků
    394 Zobrazení