Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Richard

Bondster zkušenosti?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Richard » 02 bře 2018 12:38

Bondster zkušenosti?

Bondík
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bondík » 10 srp 2019 15:36

Zkušenosti jsou zatím dobré, sepsána detailní recenze zde https://www.ziba.cz/recenze-bondster/. Eurové půjčky na Bondster jsou většinou "zajištěny" garancí odkupu, v CZK tato funkce zatím chybí.

Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 30 zář 2022 15:30

Do Bondsteru mi poslal kolega z práce pozvánku, přes nějakých ten jejich doporučující program. Tak jsem toho využil, protože jsme za to oba dostali ještě odměnu 1% z půjček a já už jsem nějakou dobu uvažoval, že bych začal v menším investovat. Tady to můžu posílat klidně i po stovkách, takže mě to nějak neomezuje.

Ziky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ziky » 13 lis 2022 10:15

Ten už jsem taky několikrát, za tu dobu co tu jsem registrovaný, využil a přitáhnul jsem sem několik kamarádů, co tu začali investovat. Sám to tu mám rozdělený na krátkodobý i dlouhodobý investice, aby se mi případný riziko co nejlíp rozprostřelo a výnosy jsou z toho slušný. A je taky dost, že rozjeli loni ten sekundární trh konečně, bylo na čase.

Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 15 pro 2022 13:41

Joo to rozhodně, ale zatím jsem spíš aktivní na tom primárním, kde mi ty nabídky zatím vždycky přišly lepší. Ale zas je to o tom kdo si co vybírá.

Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 20 pro 2022 16:42

Zdravím, zvažuju přidání si P2P sektoru do svého portfolia, furt mi ještě nějaké peníze leží na spořáku se 6% úrokem a tady jsem koukal, že je možnost i dvojnásobného zúročení, což mi přijde mnohem lepší. Zatím mám v merku několik platforem, mezi kterými je právě i Bondster, máte někdo třeba možnost porovnání, abych si aspoň udělal nějaký obrázek.

Ziky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ziky » 23 pro 2022 13:38

Nejsem po platformách moc roztahanej, na Bondstru máte v podstatě dvě tržiště na jednom místě a to CZ a eurový, kde můžete investovat už od stovky či 5éček. Samozřejmě jsou podobný platformy, ale asi jsem ještě osobně nenašel, podobný výhody. Plus pokud nechcete řešit překlad a komunikaci třeba v anglině, tak tady je cz servis.

George
  • Odpovědět

Nový příspěvekod George » 17 led 2023 12:57

Dneska je furt lepší peníze někde investovat, než je nechat někde zamrzlý. Jsem pro každý takovýhle počin, který dává smysl a člověk si tu přijde na lepší zisk.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Bifokalní nebo multifokalní brýle?
       od Peter 24 » 19 lis 2018 21:14 »
    0 Příspěvků
    561 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Peter 24
    19 lis 2018 21:14
  •    Womanizer zkusenosti?
       od Vladimír Sokol » 04 bře 2018 22:03 »
    0 Příspěvků
    685 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vladimír Sokol
    04 bře 2018 22:03
  •    Film kde alibi nestačí?
       od Milan Čečka » 24 led 2018 14:51 »
    0 Příspěvků
    698 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Milan Čečka
    24 led 2018 14:51
  •    Aerius zkušenosti?
       od Žaneta » 29 dub 2018 08:51 »
    0 Příspěvků
    742 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Žaneta
    29 dub 2018 08:51
  •    Www.mista,kde je mozno hrat nohejbal.cz?
       od Donald » 11 bře 2018 22:38 »
    0 Příspěvků
    521 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Donald
    11 bře 2018 22:38