Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Jindřich

Mince s královnou Alžbětou II.

• Odpovědět

Nový příspěvekod Jindřich » 14 led 2023 17:21

Dobrý den, mám trochu specifický dotaz, mám známého, který je velký fanda monarchie a celkově se zajímá o toto téma a ví poměrně dost o různých královských rodinách. Vzhledem k tomu, že se blíží jeho narozeniny, tak bych mu rád daroval něco, co ho osloví a bude to mít pro něj význam. Proto mě napadlo darovat mu nějakou minci či dárek s královnou Alžbětou II. i vzhledem k tomu co se loni událo, si myslím, že to pro něj bude mít význam. Můžete mi tak prosím poradit, kde něco podobného sehnat případně, kde mají i větší výběr abych měl v čem lovit. Pro mě to bude výzva, protože prostě laik, víc nemusím na své konto ani dodávat. Jindřich

Mišon
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mišon » 18 led 2023 17:26

Udělejte si výlet do Londýna a tam mu u stánku něco pořiďte a nebo ho tam rovnou pošlete samotného, dejte mu výlet jako dárek a on už si tam u paláce něco vybere. Třeba bude mít štěstí a s někým se tam i potká.

Slávek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Slávek » 19 led 2023 13:42

Musím uznat, že tady se kreativitě opravdu u pána nade mnou meze nekladu, to se musí uznat. Klobouček. K tý otázce a královně teďka, osobně nejsem fanda zrovna téhle tematiky, ale znám podobné lidi, které se o to také zajímají, já dávám přednost raději jiným ražbám, ale třeba na Národní pokladnici vím, že toho tam mají na výběr celkem dost s ní, hlavně po té události z loňska toho tam celkem dost přibylo, tak se tam můžete podívat, třeba i jen pro inspiraci.

Jindřich
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jindřich » 24 led 2023 16:04

Díky za Vaše tipy, obojí má určitě něco do sebe. Určitě bych mu rád dopřál takové dobrodružství, ale zůstanu raději při zemi a pořídím nějakou tu minci, myslím si, že i tak ho to potěší. Na Národní pokladnici to omrknu, mám představu stropu kolem dvou tisíc, což mi přijde, že by mi snad mohlo stačit.

Slávek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Slávek » 25 led 2023 14:23

S tím byste si měl v pohodě vystačit, uvidíte co tam aktuálně budou mít k výběru. Jde tam pořídit jak levnější kousky, tak i ty dražší, to je výhoda.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Co znamená červený náramek?
       od Romana » 04 říj 2018 20:28 »
    0 Příspěvků
    811 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Romana
    04 říj 2018 20:28
  •    Kdy chodí nemocenská kontrola?
       od Borek 51 » 14 zář 2018 06:10 »
    0 Příspěvků
    576 Zobrazení