Příspěvekod Ralf »15 říj 2018 09:21
Buď máš lednici puštěnou na málo anebo vznikla porucha. Já měl vždy dole v ledničce vodu pod tím spodním šuplíkem když jsem do ní často koukal.
Buď máš lednici puštěnou na málo anebo vznikla porucha. Já měl vždy dole v ledničce vodu pod tím spodním šuplíkem když jsem do ní často koukal.