Příspěvekod Lukáš Kolář »25 kvě 2026 00:36
Je to hovorové až hanlivé slovo, spisovné není. Pokud jde čistě o pravopis, píše se kripl (s měkkým i). Neutrálně je lepší „invalida“ nebo „člověk s postižením“.
Je to hovorové až hanlivé slovo, spisovné není. Pokud jde čistě o pravopis, píše se [b]kripl[/b] (s měkkým i). Neutrálně je lepší „invalida“ nebo „člověk s postižením“.