Bohemia energy zkušenosti?

Odeslat odpověď


Ochrana proti spamu (neregistrovaný uživatel)
Smajlíci
:-)( :-xx :-n :-y :-pa :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :oops: :cry: :*( :twisted: :roll: :!: :?: :idea: -:u -:-/ /:/) I-:( :/-p :-/n :-ch :-t :-:u a:-) /n/
Přehled tématu
   

Klikněte na "Přidat soubory" a zvolte obrázek z PC. Pak nezapomeňte kliknout na "Umístit do příspěvku".

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Víťa » 29 čer 2020 16:39

Hned to není zřízený, je třeba se registrovat, ale to vám nezabere skoro žádný čas, jen potřebujete vědět číslo vašeho zákaznickýho účtu. Ono se to hodí mít, pak si tam můžete dělat drobný úpravy a nemusíte kvůli tomu jim hned volat. Oceňuju, že to umí ušetřit trochu času.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Jindřiška » 26 kvě 2020 18:36

A to má zařízený každý? Nikde jsem to nezkoušela použít, faktura mi od nich chodí pravidelně do meilu, kdy akorát pošlu přes mobil pak platbu. Ráda bych se případně přihlásila. 

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Víťa » 23 dub 2020 15:23

No jasně vždyť drobnosti jdou udělat v tom kanclu, můžeš jim tam házet i samoodečet a nebo si stahovat faktury. Kvůli tomu jim nemusíš hned volat  :D

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Anka » 20 bře 2020 14:15

Jo taky už jsem jednou potřebovala něco poradit ohledně vyúčtování a operátorka byla fajn. Dokonce mi poradila, že si to příště můžu sama zařídit i přes internet a jejich stránky.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Šárka » 12 úno 2020 15:22

Mají zelenou linku, tak to s nima řeším telefonicky za 0,-.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Zuzana » 31 led 2020 13:17

Ono asi jak který věci řešit tímto způsobem, jsou věci, který si raději zajdu vyřídit osobně, ale pak když to běží, tak jsem schopná si taky vystačit s internetem a operátorkou. Ale jsem ráda, že tady jsem zatím nic nepotřebovala řešit.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Jirka » 27 pro 2019 11:11

No jasně k čemu, to už mi přijde trochu oldschoolové, když si dneska všechno zařídím na počítači přes různé online formuláře. Který oni zrovna btw na svých stránkách mají, vyplníte ho, pošlete ho a oni se vám na základě toho ozvou. A nepotřebuju se s někym stýkat. Pro mě daleko lepší forma.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Miluše » 22 lis 2019 10:12

Tak my jsme ani na žádném sedánku s nimi nebyli a vše jsme to s nimi vykomunikovali přes zákaznickou linku. Operátorka posbírala veškeré potřebné údaje a smlouvu nám poslala ke kontrole.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Iveta » 17 říj 2019 16:56

Mám je přes dva roky a zkušenosti mám myslím si že dobré, dostala jsem se na nižší cenu než byla ta původní. To mi slíbili, když jsme se o tý změně bavili, tak jsem ráda, že to nebyly jen planý řeči.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Honza Malík » 06 zář 2019 10:53

My jsme měli nějakou představu, ale až při schůzce jsme se dohodli, protože nám k tomu řekli i oni své a celkově nám poradili.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Dáda » 29 črc 2019 14:09

Zdravím, v říjnu minulého roku jsem přešla s plynem k Bohemia energy. Sice místo původně vybraného tarifu mi dali jiný, protože na ten co jsem pomýšlela, tak byla akorát ukončena platnost, nicméně alternativní nabídka mě vyšla daleko líp a navíc jsem se nemusela zavazovat na rok nebo dva. Mají smlouvu na dobu neurčitou a to mi vyhovuje.

Re: Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Miroslav » 02 lis 2018 12:23

My už bohemia energy mám několikátým rokem, začali jsem u nich hnedka po uvolnění trhu, takže už je to celkem dlouho co je máme a zatím jsme je neměli potřebu změny. Vychází nám dobře a podmínky s nimi vždy nějak upravíme, abychom právě mohli dál setrvat. Tudíž za nás zkušenosti dobré.

Příspěvek od Lucka » 24 srp 2018 14:44

Já mám Bohemia Energy teďka druhým rokem a hned po prvním roce mi snížili cenu ještě oproti prvnímu roku o pár kaček. Přechod mi k nim trval zhruba tři měsíce, ale všechno za mě krásně vyřídili, takže nadmíru spokojená zatím se vším. :-y Lucka

Bohemia energy zkušenosti?

Příspěvek od Ivana Holubová 60 » 25 úno 2018 19:04

Bohemia energy zkušenosti?

Nahoru