Jaký nejlepší vtip znáte?

Odeslat odpověď


Ochrana proti spamu (neregistrovaný uživatel)
Smajlíci
:-)( :-xx :-n :-y :-pa :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :oops: :cry: :*( :twisted: :roll: :!: :?: :idea: -:u -:-/ /:/) I-:( :/-p :-/n :-ch :-t :-:u a:-) /n/
Přehled tématu
   

Klikněte na "Přidat soubory" a zvolte obrázek z PC. Pak nezapomeňte kliknout na "Umístit do příspěvku".

Příspěvek od Vlado » 06 bře 2019 08:08

V parku na lavičce sedí muž a na klíně má malý tenisový kurt, kde trpaslíčci hrají turnaj.
Jiný pán to sleduje a se zaujetím se ptá, kde k tomu unikátu přišel.
"Támhle od toho kouzelného dědečka", ukáže, "nabídl mi splnit jedno přání."
Pán dohoní dědečka: "Prosím, mohl byste mi vykouzlit pytel doláčů?"
"Staň se.", luskne dědeček prstem a zmizí.
Před pánem se objeví pytel, rozevře ho a nevěří vlastním očím. Vrátí se na lavičku a člověku s tenisem si stěžuje:
"On je snad hluchej! Chtěl jsem doláče a vyčaroval mi koláče!"
"No jasně, že je. Myslíte, žá já jsem chtěl třiceticentimetrovej tenis?!"

Příspěvek od Admin » 02 bře 2019 19:28

Žena přijde ráno domů a tvrdí manželovi, že spala u nejlepší kamarádky. Manžel pak zavolá jejím 10 nejlepším kamarádkám a zjistí, že u žádné z nich nespala. Muž přijde ráno domů a tvrdí že spal u nejlepšího kamaráda. Když manželka vezme telefon a zavolá jeho 10 nejlepším kamarádům, zjistí že spal u 7 z nich a 3 jí odpřísáhnou, že tam ještě spí!

Příspěvek od Einstein » 15 úno 2019 19:55

Přijde chlap do baru a má na rameni velkého metrového orla. Objedná si rum a pro orla velký rum. Rum nalije orlovi do zobáku a objedná ještě repete. Když se to opakuje asi po páté, tak se ho vrchní zeptá kde vzal toho orla že toho tolik vypije, že to ještě nikdy neviděl. Chlápek odpoví že chytil zlatou rybku a ta mu chtěla splnit jedno přání. Tak si přál pořádného ptáka co má velkou výdrž.

Příspěvek od Einstein » 14 úno 2019 16:47

Paní Věra přijde domů a na podlaze vidí obrovskou podprsenku, že by se do ní daly sbírat houby. Jde dál a vidí bombárďáky na slona. Přijde do ložnice a tam na posteli vidí manžela a rozvalenou obrovskou tlustou ženu, která se cpe jednou rukou dortama a druhou rukou obšťastňuje Pepu. "NO Pepo!!! Co to má sakra znamenat?" "No co, HONÍ MĚ MLSNÁ!"

Re: Jaký nejlepší vtip znáte?

Příspěvek od Nikola » 01 úno 2019 22:29

Jdou dva chlapi u silnice a okolo jede bezhlavý motorkář. Když se to opakuje po třetí tak jeden povídá druhému: Ty Franto, hoď si tu kosu na druhé rameno.

Re: Jaký nejlepší vtip znáte?

Příspěvek od Jiří Boháček » 01 úno 2019 22:28

Chlastá Čech a Japonec. Po nějaké době se pohádají, Japonec natáhne ruku, udeří a Čech padne. Po pěti minutách se Čech probudí a ptá se Japonce, jak to udělal. Japonec říká: „To bylo naše kung-fu“. Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou, Japonec natáhne ruku, udeří a Čech padne. Po hodině se Čech probere a ptá se, jak to udělal. Japonec říká: „To bylo naše karate“. Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádají. Čech vstane, udeří Japonce. Po třech měsících Japonce propustí z nemocnice. Když se potkají v hospodě, tak se ho Japonec zeptá, jak to udělal. Čech odpoví: „To bylo taky Vaše, hever od Mazdy“!

Jaký nejlepší vtip znáte?

Příspěvek od Michaela » 01 úno 2019 22:27

Jaký je váš oblíbený nebo nejoblíbenější vtip? Nevkládejte sem prosím obrázky ale pouze texty.

Nahoru