Nový příspěvekod Jitule » 07 led 2018 11:22
Přesný důvod proč si vzít pouze jedno oko by ti řekl na očním specialista. Mě občas slzí oči z dívání na televizi nebo nastydli z větru. Také se může jednat o zánět spojivek . Ale tam by se myslím projevil na obou očích.