Uživatelský avatar
LUKY
Příspěvků 39
Registrován 30 zář 2018 12:16
Také se vždycky říznete po naostření nože?
  • Odpovědět

Nový příspěvekod LUKY » 31 říj 2018 13:27

Pravidelně když v kuchyni naostřím nůž, tak se při vaření hned říznu. Je to pokaždé. :-)




Uživatelský avatar
Ralf
Příspěvků 895
Registrován 22 bře 2016 19:18
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ralf » 01 lis 2018 08:14

Někdy ano. Jelikož je člověk zvyklý na to jak byl nůž tupý.

Uživatelský avatar
Sabina Pavlová
Příspěvků 217
Registrován 17 říj 2018 08:54
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sabina Pavlová » 02 lis 2018 16:51

Já mám doma všechny nože tupé takže nějaké pořezání nehrozí :-) .