Monika J.

Taky chodíte k doktorům až na poslední chvíli?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Monika J. » 16 říj 2018 16:15

Taky když máte nějaký zdravotní problém tak čekáte jestli se to samo vyléčí a k doktoru vás nikdo nedostane?

LUKY
Příspěvků 39
Registrován 30 zář 2018 12:16
  • Odpovědět

Nový příspěvekod LUKY » 17 říj 2018 08:12

Já ano. Je samozřejmě nejlepší jít co nejdříve aby byla léčba co nejúspěšnější. Čekám ale až to přestane bolet a jdu až na poslední chvíli k lékaři pokud nic nezabírá. A to je špatně.

Sabina Pavlová
Příspěvků 218
Registrován 17 říj 2018 08:54
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sabina Pavlová » 17 říj 2018 09:13

LUKY napsal/a:    
Já ano. Je samozřejmě nejlepší jít co nejdříve aby byla léčba co nejúspěšnější. Čekám ale až to přestane bolet a jdu až na poslední chvíli k lékaři pokud nic nezabírá. A to je špatně.

Tak to já jsem opak a chodím k lékaři hned jak to jde. Zastávám názor, že čím dříve se to začne léčit, tím lépe a zatím to vychází.

I když, můj děda nechodil celý život k zubaři a pak v 60 letech dostal skoro otravu krve a musel si nechat všechny zuby vytrhat a dát nové. Ptala jsem se ho, jestli bylo lepší jít jednou za život k zubaři, nebo chodit pravidelně. Říkal že za tu bolest po 60 letech to nestálo a raději by si nechával pravidelně zuby zkontrolovat a i případně vyvrtat nějaký ten kaz. a:-)

mowla
Příspěvků 342
Registrován 13 črc 2017 16:26
  • Odpovědět

Nový příspěvekod mowla » 17 říj 2018 16:29

Obvykle k doktorům nechodím - leda s úrazy...
;)
Naposledy před necelým rokem zlomená žebra...
Předtím někdy před 12 lety 'přidrcená' ruka, asi rok předtím poleptaná noha, asi rok předtím popáleniny - tehdy se to nějak 'urodilo'...
Předtím asi před 25 lety kýla...
;)
Jo - vlastně chodím pravidelně - od kamaráda si nechávám tak jednou za dva roky předepsat prášky na alergii...
:lol:

Sabina Pavlová
Příspěvků 218
Registrován 17 říj 2018 08:54
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sabina Pavlová » 17 říj 2018 16:32

Já chodím ihned když něco mám, protože se bojím, že pak by třeba řekla pojišťovna že jsem měla přijít dřív a že si to budu muset zaplatit tu léčbu sama.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek