Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Aneta

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aneta » 08 led 2018 15:03

Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí?




Uživatelský avatar
Monika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monika » 06 kvě 2022 17:09

Dobrý den, chtěla bych to tu oživit a zeptat se, jestli někdo máte zkušenosti s nebankovními půjčkami a případně od koho, zvažuju tuto variantu a jsem furt dost na vážkách jestli jo nebo ne.

Uživatelský avatar
Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 07 kvě 2022 13:05

Půjčím vám asi kdekoliv, ale záleží i na vašich možnostech. Tím že mám k dispozici vlastní barák, tak se mi podařila sehnat poměrně rozumná půjčka u Acemy se zástavou nemovitosti. Splátku mám teda nastavenou na 4 roky, tak to za tu dobu snad zmáknu nějak umořit.

Uživatelský avatar
Monika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monika » 10 kvě 2022 16:48

Díky za tip. Je mi celkem jasný, že při troše snahy seženu peníze jen co rozkliknu internet, akorát z toho mám strach a proto si raději zjišťuju osobní zkušenosti, protože předpokládám, že nejsem jediná na světě, kdo tohle kdy řešil. U té Acemy mají nějaký rozsah od kolika do kolika peněz mi půjčí?

Uživatelský avatar
Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 12 kvě 2022 16:18

Jj je to tam nějak limitované, ale kolik už nemám tušení, to si najdete u nich na stránkách. Já si bral půl milionu a s touhle částkou problém neměli.

Uživatelský avatar
Monika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monika » 17 kvě 2022 17:08

Tak tolik já ani nemám v plánu si půjčovat, chci tak půlku z toho, co jste si bral. A je tam teda nějaká podmínka, co pro půjčku musím splňovat? U těhle institucí to přeci nebude jen tak, že bych řekla, chci půjčit a oni to vyplázli na stůl.

Uživatelský avatar
Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 18 kvě 2022 15:44

Tak to už je na vás kolik potřebujete, to mně je fuk. Asi by bylo dobré si projít jejich stránky, pokud o tom uvažujete, mají to tam celkem dobře popsané. Jde o půjčku zajištěnou nemovitostí a btw na stůl dostanete zálohu a zbytek pošlou na účet, což není od věci.

Uživatelský avatar
Monika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monika » 19 kvě 2022 12:25

A to znamená jako co, půjčka zajištěná nemovitostí?

Uživatelský avatar
Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 20 kvě 2022 13:57

Asi by fakt nebylo od věci si o tom něco přečíst. Znamená to, že vám je Acema schopná půjčit do nějakých 60% hodnoty vaší nemovitosti, kterou vy u nich budete ručit. Z čehož tedy vyplývá, že by bylo dobré mít něco v osobním vlastnictví (byt, dům, chatu..) čím u nich můžete ručit. Je to podobný jako u banky, kde taky můžete podobně u hypošky ručit.

Uživatelský avatar
Monika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monika » 26 kvě 2022 16:26

Aha, super díky za info, mám v OV byt, tak to zkusím poptat a zjistit si víc. Takhle jak mi to tu popisujete, tak to nezní špatně. :-y

Uživatelský avatar
Dave
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dave » 14 črc 2023 09:56

Dneska půjčí už kdekoliv, spíš je třeba dávat majzala na to, co je to za půjčku. Mně se o finanční pomoc postarala Acema, kde jsem se po splnění potřebných podmínek mohl dostat ze svých dluhů a tady si to rozložit, tak abych měl měsíční platby únosné a nežil vyloženě od výplaty k výplatě.

Uživatelský avatar
Roman
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Roman » 03 lis 2023 19:21

S těmi mám taky zkušenost a do půjčky, kdyby bylo ještě někdy třeba, tak bych u Acemy šel klidně znova.

Uživatelský avatar
Štefan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štefan » 22 pro 2023 09:52

Já spíš budu rád, když už si znova půjčovat nebudu muset ač mě Acema s penězi taky pomohla, tak bych se do podobné životní situace už nerad kdy dostal, ale člověk nikdy neví.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kopačky koliky?
       od Adam Coufal » 03 úno 2018 08:41 »
    1 Příspěvků
    624 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj Trdelka
    01 dub 2018 09:37
  •    Kde vyřídit rodičovský příspěvek?
       od Dita Vondrová » 24 led 2018 14:59 »
    0 Příspěvků
    799 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Dita Vondrová
    24 led 2018 14:59
  •    Co znamená ip65?
       od Luong Kolářová » 27 pro 2018 03:57 »
    0 Příspěvků
    718 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luong Kolářová
    27 pro 2018 03:57
  •    Jak přistane vzducholoď?
       od Nikola Fialová » 24 úno 2019 06:08 »
    2 Příspěvků
    750 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Alžběta Motyčková
    24 úno 2019 06:09
  •    Jak dlouho se léčí naražená ruka?
       od Anna Černá » 07 říj 2018 22:55 »
    2 Příspěvků
    1113 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Alexandra
    07 říj 2018 22:57