Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Sabina

Vekra zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sabina » 05 úno 2018 19:39

Vekra zkušenosti?




Uživatelský avatar
Einstein
Příspěvků 1048
Registrován 31 led 2017 07:09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Einstein » 10 úno 2018 22:23

U nás v baráku máme okna od značky Vekra. Máme už je hodně let a musím říct že maximální spokojenost. Jsou vyrobené z opravdu kvalitního materiálu.

Uživatelský avatar
tomasres
  • Odpovědět

Nový příspěvekod tomasres » 23 srp 2018 14:18

Taky je máme od nich a v pohodě. Dělali nám je 2 roky zpátky před zimou, a zatím slouží dobře. Co si pamatuju tak se během zakázky nic nepokazilo, i výměna oken proběhla v pohodě.

Uživatelský avatar
Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 25 zář 2018 15:27

U vekry jsem kupoval hs portál a dobrý, máme ho zatím půl roku. Máme ho jako vchod na zahradu a vypadá to moc dobře, prostor se díky tomu zvětšil. Máme ho v hliníku, vzhledově se mi tenhle materiálu, a zatím všechno dobrý.

Uživatelský avatar
lusker
  • Odpovědět

Nový příspěvekod lusker » 24 říj 2018 08:46

Za mě taky dobrý, mám je na baráku od roku 2009 a pořád jsou v dobrém stavu.

Uživatelský avatar
Deryck
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Deryck » 20 bře 2019 12:03

Zdravím, taky jsem od nich pár oken pořídil a zatím nelituju. Okna mi přijdou kvalitní, byla dobře zasazena takže i dobře těsní.

Uživatelský avatar
Luboš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Luboš » 30 kvě 2019 07:59

Já jsem si obešel celkem dost firem než jsem se rozhodl pro jednu, nikdy jsem před tím okna neřešil takže mě i celkem překvapilo kolik firem na trhu je, a podle toho co jsem dostal za nabídky je Vekra takový zlatý střed, okna máme teprve chvíli ale oproti původním oknům se mi rozhodně zdají lepší.

Uživatelský avatar
František
  • Odpovědět

Nový příspěvekod František » 03 črc 2019 21:29

My máme plastový okna s uzavřenou výztuhou, středovým těsněním a hlubším uložením skla + je máme zasklený trojsklem, a cena za ně ani nebyla tak vysoká jak jsem čekal že bude.

Uživatelský avatar
Leos
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Leos » 19 zář 2019 07:47

Mám asi nějaký podobný od Vekry jak máte vy, taky plastový, a ta cena byla dost dobrá.

Uživatelský avatar
Artý
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Artý » 16 říj 2019 08:49

Já mám tedy dřevěný, ale i tak ta cena nebyla tak hrozná, to v tom byla i montáž a všechno možný.

Uživatelský avatar
Marty
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marty » 14 lis 2019 08:06

Nás vyšla okna na 100K a to jich nebylo málo a myslím že cena je odpovídající s tím jak okna hodně hustě těsní, jsem bezpečný a dobře se s nimi manipuluje a dětem + k tomu i vypadají dobře.

Uživatelský avatar
Michal S.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal S. » 18 pro 2019 12:58

Tak to nás zakázka u Vekry vyšla dráž, ale brali jsme toho víc, vlastně skoro všechno co šlo, dveře, balkonový dveře, okna a jeden hs portál, chtěl jsem to mít vyřešený co nejdřív a nejlíp na jednou, takže jsem s větší částkou počítal, teď mám aspoň zase na nějakých pár desítek let klid.

Uživatelský avatar
Rony
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rony » 21 led 2020 13:49

já už si to nepamatuju přesně, ale okolo tý stovky to taky bylo u nás, ale brali jsme jenom okna od nich.

Uživatelský avatar
Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 27 úno 2020 10:42

tak ta cena se liší podle toho kolik oken a jakých si člověk objedná že jo, je jasný že když někdo objedná dvě okna tak ho to vyjde levněji než toho co jich objedná dvacet…já třeba bral 12 plastových oken včetně dveří a cena tomu podle mého názoru přesně odpovídala.

Uživatelský avatar
Polyman
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Polyman » 26 bře 2020 11:54

vždyť jo, mě okna do bytu vyšla na něco okolo padesáti tisíc, obyč plastová, a bohatě stačí.

Uživatelský avatar
Ondra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondra » 09 dub 2020 11:20

Nás taky vyšli na podobnou částku, a díky bohu naši zakázku kvůli té koroně nepozastavili, s tím že mi pořád volali a ujišťovali mě že přijedou a že kdyby byla nějaký změna tak dají okamžitě vědět. Tohle sice nebyla žádná velká zakázka, ale nový okna už jsme opravdu nutně potřebovali.

Uživatelský avatar
Willy
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Willy » 13 kvě 2020 20:20

Taky jsme měnili okna zrovna v téhle blbé době, ale na rozdíl od firmy co nám měla dodat skříně na míru, takže vlastně jenom dovést krabice, nám ty okna Vekra dovezla úplně v pohodě v datum na kterém jsme se domluvili ještě před tím než se tu začal dít tenhle cirkus…doufám že těch skříní se dočkáme aspoň teď kdy nám ten termín posunuli o 2 týdny.

Uživatelský avatar
Lukin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lukin » 18 čer 2020 12:19

Je dobré že má Vekra docela solidní výběr kterému odpovídají i ty ceny. Náš dům potřeboval zase něco spešl, takže na protilehlých stranách domu máme jiný typ zasklení. Podle mě jsme to vymysleli nejlíp jak jsme mohli.

Uživatelský avatar
Greg
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Greg » 08 črc 2020 11:39

Lukin napsal/a:    
Je dobré že má Vekra docela solidní výběr kterému odpovídají i ty ceny. Náš dům potřeboval zase něco spešl, takže na protilehlých stranách domu máme jiný typ zasklení. Podle mě jsme to vymysleli nejlíp jak jsme mohli.

Taky mám na každý straně jiný typ zasklení. Je dobrý že nám to prodejce u vekry poradil, mě by tohle ani nenapadlo. Nestálo to o moc víc a je vidět že to domu prospělo, nemusíme tolik zatápět a dům je vyhřátý rychleji. A plus nám to tlumí hluk z venku.

Uživatelský avatar
terys11
  • Odpovědět

Nový příspěvekod terys11 » 12 srp 2020 09:35

Tohle jsme do panelákového bytu neřešili, nechali jsme si dát do oken dvojskla a úplně v pohodě. Co jsem hlavně ocenil byla montážní četa, už bylo vidět že to mají fakt hodně v ruce, zdrželi se u nás mnohem kratší čas něž jsem očekával.

Uživatelský avatar
Bady
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bady » 04 zář 2020 12:40

S vekrou je dobrá komunikace, jak při objednávce tak pak po asi dvou letech kdy jsem chtěl okna seřídit. Vždycky se mi co nejvíc snažili vyhovět v datumu který jsem potřeboval.

Uživatelský avatar
Jakub
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jakub » 01 říj 2020 21:51

Tak bych měl asi zavolat na to seřízení, od namontování jsem na ně nesáhl, a to už bude nějakých pár let. Chci s Vekru teď stejně začít řešit vchodový dveře tak to možná zkusím spojit, aby mi to udělali v jeden den.

Uživatelský avatar
Henry
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Henry » 21 říj 2020 14:26

Jo to udělají, já jsem to taky vyřešil tahle, řekl jsem si o to u objednávky na dveře jestli by se to dalo spojit se seřízením a úplně v pohodě, přijel jeden chlap navíc co dělal jenom okna a pak se přidal k montáži dveří takže to měli asi o něco rychleji.

Uživatelský avatar
Nyxon
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nyxon » 11 lis 2020 18:01

Hele tak u mě to proběhlo tak, že když ty montážníci přijeli mi dělat interiérovky, zeptal jsem se jestli by byl někdo schopný se podívat i na okna a případně je seřídit, a nebyl v tom problém, jelikož jsem měl okna ještě v záruce tak jsem za to ani neplatil a měl jsem to vyřešený rychle z fleku.

Uživatelský avatar
Darwin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Darwin » 19 lis 2020 14:33

Nyxon napsal/a:    
Hele tak u mě to proběhlo tak, že když ty montážníci přijeli mi dělat interiérovky, zeptal jsem se jestli by byl někdo schopný se podívat i na okna a případně je seřídit, a nebyl v tom problém, jelikož jsem měl okna ještě v záruce tak jsem za to ani neplatil a měl jsem to vyřešený rychle z fleku.

Fakt? Tak to jsem blb, já si nechal nejdřív dělat ty dveře ale až pak jsem volal do Vekry na seřízení oken…no nic, tak se kvůli mně dvakrát projeli no. Zas jsem za to neplatil, takže mě to bylo v celku jedno.

Uživatelský avatar
Nyxon
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nyxon » 11 pro 2020 12:04

Se stane :D já jsem taky neměl jistotu že to udělají, ale zkusil jsem to a vyšlo to, jinak bych jim taky volal znova. Aspoň víme pro příště že to u Vekry takhle jde.

Uživatelský avatar
Dohnal
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dohnal » 31 pro 2020 12:51

Dobrý vědět, díky chlapy, dveře do bytu mám v plánu u Vekry pořizovat na jaře, takže tam teď nebudu zbytečně volat na to seřízení.

Uživatelský avatar
Trey
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Trey » 22 led 2021 12:53

Já jsem na servis oken volal asi po 10 letech, už jsem se i trochu bál že mi řeknou že okna jsou na výměnu kompletně všeho protože já na ně opravdu za celou tu dobu nesáhl, ale stačilo jen vyměnit těsnění a promazat, díky bohu.

Uživatelský avatar
Erik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Erik » 04 úno 2021 18:00

Jo hele tak to jsme o ně pečovali úplně stejně až na to, že já na servis volal až když se něco stalo, klasicky, okna mi začala trochu protahovat a když foukal vítr dělalo to strašný meluzíny, ale bylo to naštěstí jen těsněním a okna seřídit a bylo to ok, díky bohu, takže nám okna ještě nějaký pátek poslouží.

Uživatelský avatar
Jirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 25 úno 2021 15:35

No u nas se porad nic nedeje, a to uz to bude nejaky patek co mi je delali, ale u me to bude asi stejny jak u vas, dokud se něco nestane tak volat nebudu, podle me je to zbytecny je sem tahat kdyz okna porad fungujou na jednicku.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kdo uz ma doma infrasaunu?
       od Pavla Hrnková » 14 bře 2018 09:27 »
    0 Příspěvků
    701 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Pavla Hrnková
    14 bře 2018 09:27
  •    Nechat děti doma uklízet?
       od Alžběta Moravcová » 04 říj 2018 14:45 »
    2 Příspěvků
    679 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Nela
    04 říj 2018 14:47
  •    Co znamená maňána?
       od Ludvík Svoboda » 27 pro 2018 01:09 »
    0 Příspěvků
    750 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ludvík Svoboda
    27 pro 2018 01:09
  •    Co znamená # me too?
       od Kačora » 07 říj 2018 16:42 »
    0 Příspěvků
    1197 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Kačora
    07 říj 2018 16:42
  •    Čím se živí užovka?
       od Filip Rotter » 09 led 2018 06:50 »
    0 Příspěvků
    1107 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Filip Rotter
    09 led 2018 06:50