Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Kamil 20

Jaroslav zajíček léčitel zkušenosti-?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamil 20 » 25 úno 2018 21:44

Jaroslav zajíček léčitel zkušenosti-?




Uživatelský avatar
kuky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod kuky » 05 lis 2020 07:24

mám čerstvou zkušenost s JZ -1.11.2020 konzultaci po telefonu hodina 200,- platil jsem 300,-,které jsem po konzultaci zaslal na konto ,součástí konzultace bylo i to ,že mi různé rozpisy zašle na mail - své sliby však už nesplnil. V konzultaci ozřejmil ,že léčení ,konzultace a e shop není jeho hlavní výděleční činností neboť prodal fabriku se 130 zaměstnanci a je díky tomu zabezpečený. Podle jeho stránek jsem úspěšně provedl očistu jater metodou ,kterou JZ odněkud převzal. Na jeho stránkách mne rozesmálo jak cca 65 -ti kilogramový muž JZ tvrdí ,že pije 12 l vody denně a že moč by mělo být alespoň jednou za den bezbarvá ))) závěr: JZ je vykuk,kterému přeji zdraví a hlavně zdravý rozum.

názory na JZ ...počteníčko zde ...))
https://diskuse.doktorka.cz/lecitel-jarda-zajicek

Uživatelský avatar
Věrka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Věrka » 04 led 2023 15:58

Jaroslav Zajíček léčitel zkušenosti

Byla jsem u něj v r.2009. Nepraktikovala jsem nikdy jeho rady zvracení, protože to nesnáším (nevím proč). Taky jsem neuskutečnila očistu žlučníku, neboť mám ve žlučníku kameny, a logicky mi došlo, že by se mi mohl ucpat žlučovod. Ale všechny ostatní rady jsem praktikovala a žádnou ujmu na zdraví jsem neutrpěla. Jen samý pozitiva. Důsledným dodržováním jeho pokynů se mi posupně vyléčily problémy: pernamentní návštěvy zubaře pro bolesti, kazy a záněty, pískání v uších, záněty průdušek (používala jsem takové foukátko,nebo jak se tomu řikalo), pernamentní bolest v krku, problémy se žaludkem, výtoky z pochvy, lámavé nehty, plísně na nohou, vřídky a uhry, snížila se mi tvorba tvrdé kůže na patách, lámavé nehty, a stav vlasů nedovedu úplně posoudit, ale zastavilo se mi jejich šedivění, jo a málem jsem zapomněla na hemeroidy. Snad je to vše. Na pana Zajíčka a jeho rady rozhodně nemohu říct nic ani trošku negativního. Přeji všem krásný den ;-)
od Věrka

Uživatelský avatar
T19
  • Odpovědět

Nový příspěvekod T19 » 25 bře 2024 15:12

Názory jsou různé, ale to, že pomohl nespočet lidem i s vážným onemocněním bohužel nikdo už neví, což je škoda.. ;) Z mé vlastní zkušenosti pomohl mě samotné a plno mým blízkým a nikdy na něho nepadlo jedno negativní slovo. To co dělá je jeho koníčkem a nedělá to pro peníze, jako jiní léčitelé, kteří mají jen nataženou ruku a chtějí před zavoláním na hodinu minimálně 1000,- což mi přijde jako vydělávání na lidském neštěstí i přes jejich minimální zkušenosti a znalosti, které si někde jen přečetli..
Vědomosti p. Zajíčka jsou opravdu k nezaplacení. A musím se zastat p. Zajíčka ohledně zasílání podkladů přes e-mail, kdy se pokaždé zmínil o tom ať si o informace a různé rozpisy napíšeme, že si každého kdo mu volá bohužel nepamatuje a jeho e-mail neví, což je pochopitelné.. ;) A pokaždé kdy jsme mu napsali, vždy během dne odepsal a vše potřebné zaslal. Telefon bere skoro 24/7 pokud zrovna s někým nevolá a vždy se snaží poradit či pomoci.

Bohužel jsou dnes lidé moc choulostiví a hledají něco co vlastně není :roll: ;)

Takže pokud doporučit "léčitele" tak jedině p. Zajíčka, který to nedělá pro výdělek, ale pro to, že ho to baví a chce lidem dále pomáhat..

To je asi vše za můj osobní názor, Hezký den! ;)


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co je to minutový balíček t-mobile?
       od Štěpán Novák 21 » 06 dub 2018 09:38 »
    0 Příspěvků
    891 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Štěpán Novák 21
    06 dub 2018 09:38
  •    Jak zapnout cookies?
       od Ratmír » 14 led 2018 11:03 »
    1 Příspěvků
    865 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    01 bře 2018 18:40
  •    Skinoren zkušenosti?
       od Radka » 02 bře 2018 10:02 »
    0 Příspěvků
    717 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Radka
    02 bře 2018 10:02
  •    Jak pěstovat kaki?
       od Patrik » 21 bře 2018 09:39 »
    0 Příspěvků
    781 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Patrik
    21 bře 2018 09:39
  •    Osvč nebo zaměstnanec?
       od Hanka Nekovaříková » 19 lis 2018 10:01 »
    1 Příspěvků
    987 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    08 bře 2019 09:49