Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Květinka*

Re: Grand optical zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Květinka* » 14 pro 2021 13:25

Skvělý zákaznický servis, prozákaznický přístup, výborné ceny a obrovský výběr. Radost nakupovat. :-y




Uživatelský avatar
Rosálie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rosálie » 19 led 2022 11:07

V Grandu nakupuju vždycky jen když je nějaká sleva, jinak bych si to jako student moc nemohla dovolit, ale brýle co od nich mám jsou top.

Uživatelský avatar
Denča-Sova
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denča-Sova » 24 úno 2022 18:46

Rosálie napsal/a:    
V Grandu nakupuju vždycky jen když je nějaká sleva, jinak bych si to jako student moc nemohla dovolit, ale brýle co od nich mám jsou top.

Heled, já jsem vlastně celkem taky spokojena. Na pobočce kam chodím, tak se teda docela točí ty slečny co tam obsluhují, ale co se týče brýlí, tak nemůžu říct ani půl slova, vždycky mi sedli dobře a do týdne jsem je měla na nose.

Uživatelský avatar
Sofie P.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sofie P. » 24 bře 2022 19:26

Za mě s brýlemi nikdy nebyl problém, naopak, vše bylo Ok. Občas ale poklusávala obsluha, ale to je prostě o lidech.

Uživatelský avatar
Mervartová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mervartová » 28 dub 2022 11:55

Kupujeme si v GrandOpticalu brýle už mnoho let. Občas dáme i kontrolu dioptrií a zatím i v tomhle v pohodě.

Uživatelský avatar
Vařeková
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vařeková » 24 kvě 2022 17:44

Mervartová napsal/a:    
Kupujeme si v GrandOpticalu brýle už mnoho let. Občas dáme i kontrolu dioptrií a zatím i v tomhle v pohodě.

Já si jednou v optice udělala radost dražším dárkem v podobě nových brýlí. Sice je po tolika letech už nenosím denně, ale občas je vezmu a pořád jsou cool.

Uživatelský avatar
Anežka Čechová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anežka Čechová » 22 čer 2022 18:45

Já jsem byla vždy s obroučky spokojena a tento rok poprvé zkouším i kontaktní čočky, které mi pomohli i nasadit.

Uživatelský avatar
Katarinka.Minka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Katarinka.Minka » 28 črc 2022 20:29

Hele, my jsme byli na jaře na přeměření zraku zdarma. Docela o to byl zájem, takže jsme se objednali na čas a to jsme pak šli hned s přítelem na řadu, a bylo to super, takhle před létem jsme aspoň věděli co máme kupovat za dioptrie na čočky.

Uživatelský avatar
Polanská
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Polanská » 26 srp 2022 16:06

Anežka Čechová napsal/a:    
Já jsem byla vždy s obroučky spokojena a tento rok poprvé zkouším i kontaktní čočky, které mi pomohli i nasadit.

Také mi moc vyhovuje jejich sortiment a i přístup na pobočce.

Uživatelský avatar
Radka38
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radka38 » 12 říj 2022 11:28

Tady jsem si koupila své první dioptrické brýle. Kamarádka mi tuhle optiku doporučila a nelituji. Příště se chystám na čočky, s kterými zkušenost nemám, ale ráda bych je začala nosit.

Uživatelský avatar
Janča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Janča » 12 pro 2022 15:22

Kontaktní čočky z Grandopticalu nosím asi druhým rokem. Mám ty IWear a velice dobře mi sedí. Ty co jsem měla dřív, tak mi tak trochu vadily, nevím, prostě mi nějak nesedly. O těchto ani nevím, už se mi několikrát stalo, že jsem zapomněla, že je mám :-))

Uživatelský avatar
Radka38
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radka38 » 21 pro 2022 13:40

@Janča Jo ty Iwear mi taky paní prodejkyně doporučovala, když jsem tam byla. Myslím, že to byly nějaké Light pro začátečníky. Jenom jsem je ještě nekoupila, ale určitě si pro ně zajedu po Vánocích.

Uživatelský avatar
Janča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Janča » 25 led 2023 17:07

@Radka38 Jo ty light jsem taky kupovala několikrát a byla jsem spokojená. Teď už nosím ty Hydro, celkem jsem si na čočky zvykla, tak je nosím přes den déle. Ono ne každému sedne konkrétní značka. Ale vyzkoušej a uvidíš.

Uživatelský avatar
Radka38
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radka38 » 14 úno 2023 19:22

@Janča Tak jsem si je nakonec koupila. Zatím dobrý, bála jsem se toho nasazování, ale hned napodruhé jsem to docela zvládla. Jinak jsem spokojená, vůbec necítím, že je mám.

Uživatelský avatar
Nezzie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nezzie » 22 srp 2023 12:51

Já má s Grandoptical dobrou zkušenost, brýle mám už třetí a vždy je mám i několik let. Reklamovala jsem jenom jednou, ale to bylo potřeba jenom dotáhnou, což udělali hnedka.

Uživatelský avatar
Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 18 zář 2023 17:56

V dubnu 2021 jsem si koupil v Grant Optikal brýle dioptrické za 3000,kč. Za 2 roky a 4 měsíce mě praskla obroučka. Takže po záruce. V Grant Optikal Arkády Praha 4. Prodavačka se mi nesnažila pomoci, ale snažila se mi prodat další nové brýle. Doporučila mi najít si jinou opravnu. Protože v Arkádách nepoužívají letovačku. To jsem v klidu pochopil. Chtěl jsem si teda objednat prasklou obroučku a přemontovat držáky za uši. To nešlo. Tak jsem chtě přehodit moje skla do jiných obrouček. To nešlo. Nabízela mi stejné obroučky za 2.200. Nevím co stojí montáž skel. Stejné obroučky si už po špatné zkušenosti nekoupím. Takže za jedny a stejné brýle bych zaplatil nakonec 5.200 kč. Podotýkám,že obroučka mi praskla při čtení a né vlivem špatné manipulace. Z celé komunikace jsem měl špatný dojem. Koupit,zaplatit a co se stalo za dveřmi naší prodejny nás nezajímá. Zákazníku hledej si pomoc jinde.
petr1landa@seznam.cz

Uživatelský avatar
Pepina93
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pepina93 » 20 zář 2023 13:33

Mívají super akce a opakují se i několikrát do roka.

Uživatelský avatar
Jolanda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jolanda » 26 zář 2023 18:59

No to jo, taky jsem se koukala, že je teď docela dobrá sleva na multifokální brýle. Už nějakou dobu se chystám ty své vyměnit a stále to odkládám, protože nikdy není čas. Tak bych si tam mohla konečně tenhle týden po práci zajít.

Uživatelský avatar
Anna
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anna » 31 říj 2023 15:16

Já teda brýle nenosím, ale byla jsem na měření zraku a super. Vždycky jsem chodila jenom k očaři, ale co jsem vyzkoušela to měření u nás v Grandu, tak chodím jenom sem jednou za rok - dva.

Uživatelský avatar
Marida
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marida » 23 lis 2023 19:44

Optika je to dobrá, byla jsem tam několikrát a vždy jsem byla spokojená i s nákupem i s optičkami.

Uživatelský avatar
Radana
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radana » 19 pro 2023 12:04

Já mám sluneční brýle, co jsem si v Edenu kupovala před třema lety. Byly sice dražší, protože jsou značkový, ale mám je moc ráda. No příští rok chci nové, tak se po novém roce půjdu na nějaké podívat, myslím, že by mohla být i nějaká lepší akce, co někdy kouknu na webovky, tak jsou slevy docela často.

Uživatelský avatar
Miluše
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Miluše » 31 led 2024 09:17

A prosím vás, jak často si měníte brýle (teda obroučky)? Mám kamarádku a ta je má snad každé dva roky nové. Mně přijde docela hodně, dávat každé dva roky několik tisíc za nové.

Uživatelský avatar
Efka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Efka » 31 led 2024 14:33

Tak myslím, že to je na každém, jak často je ochotný měnit, ne? Moje máma ta má jedny na x let, ta teda jenom tak nevymění za nové:-)

Uživatelský avatar
Marida
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marida » 05 úno 2024 17:30

@Miluše U mě to bývá tak jednou za 3 nebo 4 roky. Vždy koupím výhodně, těch akcí v Grandopticalu bývá hodně a musím říct, že jsem koupila brýle i za fakt skvělé ceny.

Uživatelský avatar
Paula
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Paula » 19 úno 2024 18:25

Tak já mám jedny z grandopticalu asi víc jak 5 let a teda rozloučit se s nimi nechci. Prostě jsem stará škola a pokud vydrží, tak je budu nosit:-)

Uživatelský avatar
Miluše
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Miluše » 21 úno 2024 09:55

Paula napsal/a:    
Tak já mám jedny z grandopticalu asi víc jak 5 let a teda rozloučit se s nimi nechci. Prostě jsem stará škola a pokud vydrží, tak je budu nosit:-)

Tak to dává asi smysl, proč bys měnila, pokud jsou stále dobrý. Možná záleží i na penězích, ne každý si může dovolit měnit brýle často. Je pravda, že ty kámošce rodiče dopřávají hodně.

Uživatelský avatar
Marida
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marida » 21 úno 2024 13:57

Pokud je kvalita dobrá, tak brýle vydrží. U mě to tak zatím bylo. A já mám ráda klasické obroučky a ty jsou zatím stále v módě, takže proč bych je tak často měnila.

Uživatelský avatar
Paula
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Paula » 14 bře 2024 16:17

Přesně, já jsem s nimi spokojená, nic jim není a slouží dobře.

Uživatelský avatar
Ajra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ajra » 17 dub 2024 15:09

Já navštěvuji pobočku v Butovicích už několik let a mám to tam moc ráda. Nejenže je kvalita brýlí dobrá, ale mají moc šikovné a milé optičky, kvůli kterým se ráda vracím.

Uživatelský avatar
Nikola
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nikola » 09 kvě 2024 16:46

Minulý měsíc jsem u nich poprvé vyzkoušela měření zraku a byla jsem spokojená. Skvělá dostupnost termínů. Doposud jsem chodila jenom k oční, ale od teď budu tuhle službu využívat pravidelně pokud to půjde.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co je epsomská sůl?
       od Kryšpín » 30 bře 2018 16:17 »
    0 Příspěvků
    771 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Kryšpín
    30 bře 2018 16:17
  •    Rust ditete cim podporit?
       od Radim » 26 led 2018 12:32 »
    0 Příspěvků
    710 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Radim
    26 led 2018 12:32
  •    Vířivka nebo výřivka?
       od Vlasta Poláchová » 20 lis 2018 13:55 »
    0 Příspěvků
    633 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vlasta Poláchová
    20 lis 2018 13:55
  •    Co znamena rektifikovana?
       od Renata » 27 pro 2018 07:17 »
    0 Příspěvků
    465 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Renata
    27 pro 2018 07:17
  •    Advent ve skanzenu nebo na statku?
       od Luďa » 20 lis 2018 06:15 »
    0 Příspěvků
    455 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luďa
    20 lis 2018 06:15