Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Denisa Štěpánková

Oční klinika horní počernice recenze?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denisa Štěpánková » 03 bře 2019 02:39

Oční klinika horní počernice recenze?




Uživatelský avatar
David R.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod David R. » 22 zář 2022 10:55

Klinika kam chodím na oční kontroly, není potřeba se objednávat jen si počkám až na mě přijde řada, ale je lepší se objednat. Líbí se mi, že v místě očního lékaře je optika kde mají celkem slušný výběr obrouček a dělají i výměnu skel, kterou jsem nedávno využil.

Uživatelský avatar
Anet
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anet » 26 říj 2022 09:33

Na klinice Horní Počernice jsem si nechala udělat laserovou operaci očí, která nestojí zrovna malé peníze, ale výsledek opravdu stojí za to, vidím čistě a dioptrie 0.

Uživatelský avatar
Křenek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Křenek » 09 lis 2022 14:44

Otázka na všechny co jsou po laserové operaci na této klinice : cena co mají na stránkách je pevná nebo se může lišit? Kolik jste platili?

Uživatelský avatar
Karča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Karča » 14 lis 2022 08:39

Křenek napsal/a:    
Otázka na všechny co jsou po laserové operaci na této klinice : cena co mají na stránkách je pevná nebo se může lišit? Kolik jste platili?

Cena je daná podle toho jaký zákrok Vám doporučí lékař, já platila cca 40 tis. za obě oči. Je to nějaký pátek, tak si cenu nepamatuji přesně a asi bude nejlepší se podívat na stránky kliniky Horní Počernice nebo si tam zavolat, když chcete přesné info.

Uživatelský avatar
Martina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martina » 22 pro 2022 19:32

Cenu, kterou by jsi případně platil ti řekne až doktor po podrobné prohlídce, on sám ti řekne jakou metodu zvolí a proč a podle toho se odvíjí cena zákroku, na internetu je to podle mě jen informativní cena, aby měl člověk představu kolik ta cena přibližně může být. Já platila taky kolem 40 tisíc za obě oči a vynaložených peněz za operaci nelituji, zrak mám od té doby naprosto v pořádku a za sebe mohu zákrok na klinice HP doporučit.

Uživatelský avatar
Alča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alča » 02 led 2023 09:36

Cena laserové operace je kolem 40 tis za obě oči, ale ono opravdu záleží na tom co vám lékař řekne po podrobném vyšetření, ono se klidně může stát, že vám zjistí nějakou jinou oční vadu kterou bude muset do zákroku zahrnout a cena pak může být vyšší, řekla bych, že je lepší mít nachystaných více peněz ať pak nejste překvapený. Jsem čerstvě po zákroku a max spokojená s tím jak vidím a peněz za operaci nelituji, spíš si říkám, že jsem měla jít už dávno a nečekat tak dlouho :)

Uživatelský avatar
Lucka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lucka » 07 úno 2023 14:51

No a teď mají na klinice Horní Počernice nový laserový přístroj a zákrok relex smile pro na korekci dioptrií je mnohem kratší než kdy dřív. Sama mohu potvrdit, že to opravdu trvalo jen chviličku, druhý den jsem měla oči v pohodě a vidím skvěle. První kontrola po zákroku dopadla velmi dobře, dioptrie mám na nule a nemám s očima žádný problém.

Uživatelský avatar
Nela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nela » 28 úno 2023 20:11

Lucko, jsem taky po lejzru na klinice pár dní a zatím oči šetřím jak mi bylo doporučeno, už druhý den jsem viděla líp a postupně každým dnem je to lepší a lepší, těším se až si to celé úplně sedne a oči budu mít plně uzdravený. Kontrola očí mne čeká, ale podle pocitu si myslím, že na nule oči mít budu. :-y

Uživatelský avatar
Hanka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hanka » 22 bře 2023 18:42

Holky, já byla na operaci očí na klinice Horní Počernice před pár lety a stále vidím dobře, kontroly na které chodím jednou za rok ukazují, že zrak mám od operace ustálený na nule. Věřím, že brýle nebudu potřebovat minimálně do důchodu -:-/ :)

Uživatelský avatar
Tom
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tom » 04 kvě 2023 18:26

Operaci očí jsem si nadělil k narozeninám, rád hraju fotbal i hokej a s čočkama se mi stávalo, že mi podráždily oči, proto rozhodnutí jít si nechat odstranit dioptrie. Potvrzuji, že operace není nijak dlouhá a druhý den po probuzení jsem viděl dobře , za pár dní už skvěle. Jsem rád, že tyhle možnosti existují a jsou cenově dostupné téměř pro každého.

Uživatelský avatar
Libor
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Libor » 29 kvě 2023 10:09

Jo, kvůli sportu bych si tu operaci asi taky nechal udělat.

Uživatelský avatar
Karin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Karin » 30 kvě 2023 20:09

Tak to já šla do operace očí nejen kvůli sportu, ale hlavně kvůli pohodlí. Nošení brýlí mě už nějakou dobu docela otravovalo a když se mi podařilo si je poškrábat, tak to byla pro mě poslední kapka. Objednala jsem si konzultaci na oční klinice v Horních Počernicích a rovnou si domluvila termín zákroku, jsem spokojená s tím jak vše proběhlo a mám oči jako nové, hlavně jsem bez těch otravných brýlí, což bylo pro mě nejdůležitější se jich zbavit.

Uživatelský avatar
Nina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nina » 27 čer 2023 23:34

Věřím, že poničené brýle dokážou docela potrápit, obzvlášť když je člověk potřebuje k normálnímu fungování. Já brýle nosila od základní školy a nikdy jsem nijak nepocítila, že by se mi spolužáci pošklebovali nebo tak něco a nikdy jsem nijak výrazně nesportovala, ale od doby co jsem mámou tak jsem začala být více aktivní kvůli dětem. Operaci na oční klinice v Počernicích jsem chtěla, protože od posledního porodu se mi zrak docela rychle zhoršil a už mi vadilo si tam jezdit každého půl roku na přeměření a výměna skel a nových obrouček začala docela jít do peněz. Mám výměnu nitroočních čoček a rozhodnutí nechat si ,,opravit" zrak nelituji, úžasný byl i tým lidí kteří mě celou operací provedli.

Uživatelský avatar
Gábina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Gábina » 25 črc 2023 14:23

Mě brýle nevadí, sem tam je prohodím za čočky, abych nebyla pořád stejná. Na kliniku do Horních Počernic jezdím pro čočky a zatím fajn.

Uživatelský avatar
Samanta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Samanta » 28 srp 2023 12:52

Čočky v očích nesnesu, tak jsem odkázaná jen na brýle.

Uživatelský avatar
Aleš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aleš » 30 srp 2023 17:48

Měl jsem to stejně, čočky v očích mi dělali paseku a brýle mě omezovali a otravovali, proto jsem usoudil, že bych si měl udělat korekci dioptrií. Oční doktor kam chodím mi doporučil na tento úkon kliniku v Horních Počernicích, že jeho pacienti co tam na operaci byli tak mají dobrou zkušenost. Jsem již šest měsíců po operaci a s velmi dobrým a ostrým viděním.

Uživatelský avatar
Petra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petra » 26 zář 2023 18:40

Čočky jsem si vyzkoušela asi pětkrát v životě a vždy mě v očích řezaly a oči jsem měla pak červené a podrážděné, tak jsem na čočky zanevřela a nosila jsem jen brýle. Operaci očí jsem si dlouho přála, ale pořád bylo něco proč jsem to oddalovala. Nyní už jsem také po operaci očí na klinice v Horních Počernicích a kdybych věděla, že je to chvilková záležitost a budu vidět o sto procent líp během jednoho dne, tak bych šla už před lety. Jenže na to člověk přijde až už má po všem :D

Uživatelský avatar
Paulina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Paulina » 15 říj 2023 19:18

Jsem asi jedna z mála co se na operaci nechystají, příliš se bojím, radši zůstanu u brýlí. Každopádně závidím (v dobrém) každému kdo odvahu má a brýle už nepotřebuje. :-)(

Uživatelský avatar
Pavla
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pavla » 31 říj 2023 17:47

Paulino, ono to není jen o odvaze, ale o vnitřním přesvědčení, že víš, že se ti uleví. Já to přesvědčení měla a to jsem měla vysoké dioptrie a astigmatismus, přesto jsem do laserové operace na klinice šla a vše klaplo na první dobrou.

Uživatelský avatar
Táňa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Táňa » 21 lis 2023 18:18

Úleva je to velká nenosit brýle a nemuset dokupovat čočky. Mě laserem dělali relex smile a co se mi na tom líbilo, že za pár minutek je zákrok hotový. Zrak se mi ustaloval tři dny a od té doby je to značka ideál, vidím dobře do dálky i na blízko.

Uživatelský avatar
Ema
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ema » 12 pro 2023 20:35

Táňi, já viděla dobře druhý den a to mi operovali na klinice obě oči v jeden den.

Uživatelský avatar
Sebastian
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sebastian » 10 led 2024 09:03

Mě dělali každé oko v jiný den a taky dobrý, nemám si nač stěžovat. V Počernicích odvedli dobrou práci, dva roky od operace a pořád ok.

Uživatelský avatar
Jenda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jenda » 23 led 2024 12:44

Jo mám to stejně :-y

Uživatelský avatar
Filip
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Filip » 05 úno 2024 18:37

Jsem po operaci v Horních Počernicích čerstvě (měsíc), dělali mi implantaci čoček, kvůli vysokým dioptriím, které jsem měl. Teď vidím ostře a jsem bez brýlí.

Uživatelský avatar
Stella
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Stella » 04 bře 2024 09:44

Měla jsem taky dost dioptrií, ale naštěstí mi byla doporučená metoda relex smile a nemusela jít do té dražší metody jako měl Filip. V Horních Počernicích mi dobře pasoval termín, který mi navrhli a ochota lékaře zodpovědět všechny dotazy co jsem měla.

Uživatelský avatar
Iveta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iveta » 10 dub 2024 18:24

Taky jsem si u nich nechala dělat korekci dioptrií a dodnes jsem s výsledkem spokojená.

Uživatelský avatar
Michal
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal » 09 kvě 2024 09:12

Oči operovaný nemám, ale jezdím na oční kliniku do Počernic na přeměření dioptrií, o operaci neuvažuji, protože brýle mi nijak nepřekáží.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek