- Registrace

Jaká jsou pravidla webu?

Svým přístupem na „www.encykloprdie.cz“ souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte web „www.encykloprdie.cz“, nevstupujte na něj a nepoužívejte jej.

Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit bez předchozího upozornění, tudíž je rozumné tyto podmínky průběžně sledovat vzhledem k tomu, že používáním webu „www.encykloprdie.cz“ s nimi souhlasíte.

1.Je zakázáno psát na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným nebo vulgárním textem.

2. Web navštěvují i nezletilé děti a proto je zakázáno psát o drogách, alkoholu, nelegálních činnostech, hazardu, sexu a podobných tématech odporujícím dobrým mravům. Příspěky obsahující texty jako (pivo, alkohol, cigarety, drogy, sex, kondomy, menstruace, e-cigarety, víno, kouření, chodit za školu, jak stahovat filmy a hry, atd....) budou ihned odstraněny. Myslete prosím i na ty nezletilé návštěvníky.

3. Je zakázáno používat více přezdívek z jedné IP adresy či se registrovat pod několika různými jmény. Každý uživatel by měl mít pouze jeden účet (přezdívku nebo jméno).

4. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky. Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.

5. Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, nejde z nich pochopit podstata otázky.

6. Text otázky/odpovědi musí být originální (napsaný podle svých slov) a né zkopírovaný z jiného webu. Pokud je nutné zkopírovat text z jiného webu (zákon, citát, recept, návod), musí být pod textem uveden zdroj textu, příklad: zdroj:www.adresawebu.cz .

7. Je také zakázáno vkládat odkazy na stránky s nelegálním obsahem typu uloz.to, stránky s torrenty nebo hellspy.cz a podobně.

8. Je povoleno vkládat odkazy na jiné stránky na internetu jen pokud jsou pro odpověď nezbytné.

9. Je zakázáno spamovat, či jinak nevhodně blokovat fórum reklamou.

10. Je zakázáno v otázkách či odpovědích nadávat, urážet, vyhrožovat či používat nevhodná slova.

11. Souhlasíte s tím, že Administrátor tohoto webu má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné.

12. Souhlasíte s tím, že Administrátor tohoto webu má právo zablokovat přístup jakémukoliv uživateli pokud to bude považovat za nutné bez udání důvodu.

13. Uživatelský účet nejde po registraci odstranit. Odstranění příspěvků uživatele by způsobilo ve fóru nenavazující příspěvky ostatních uživatelů a celkovou dezorientaci.

14. Je zakázáno vkládat na web obrázky na které nemá uživatel autorská práva. Pokud uživatel vloží na web obrázek, prohlašuje tím, že má na něj plná autorská práva a v případě sporu o tyto práva ponese plnou zodpovědnost, jelikož obrázek na web nahrál.

15. Za zveřejnění vlastních osobních údajů v otázce, nebo odpovědi zodpovídá výhradně vkladatel těchto údajů.

16. Zveřejnění soukromé pošty se bude považovat za porušení podmínek webu.

Porušení těchto podmínek může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra (udělení BANU).