Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Srnka

Acema credit zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Srnka » 05 úno 2018 19:14

Acema credit zkušenosti?




Uživatelský avatar
Sandra
Příspěvků 718
Registrován 03 led 2017 05:28
Bydliště Rokycany
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sandra » 16 úno 2018 20:32

Ptala jsem se jedné kamarádky jelikož má to s tou firmou nabízející půjčky zkušenost a říkala že už si u nich brala půjčku dvakrát a vždy byla maximálně spokojená. Tudíž mohu tuto firmu za kamarádku jedině doporučit. Můžeš zkusit na internetu ještě vyhledat nějaké recenze lidí.

Uživatelský avatar
Mirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mirka » 21 dub 2022 13:42

Zdravím, já mám teda s Acemou vlastní zkušenosti, ale nemám ze sebe moc radost, že jsem to musela řešit takhle. Cítím to spíš jako osobní selhání. Nicméně tady aspoň je nějaká šance, že člověku půjčí i když je fakt ve srabu a když bude poctivě splácet, tak ho z toho za nějakou dobu vytáhnou.

Uživatelský avatar
Renda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Renda » 30 kvě 2022 14:36

Prošel jsem si tím už dvakrát, takže vím o čem takový závazek je a tady mají přístup aspoň korektní.

Uživatelský avatar
Ondřej
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondřej » 24 čer 2022 16:54

Mně půjčili 450tisíc, který jsem byl dlužný ještě z doby před kovidem, takže jsem to řešil teď celkem narychlo. Blížil se mi deadline, který jsem nemohl propásnou jinak by se mi částka zas zvýšila. Tím že dodrželi rychlé vyplacení jsem to stihl jak jsem potřeboval.

Uživatelský avatar
Nela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nela » 10 srp 2022 17:46

Zdravím, potřebuju si půjčit někde peníze, kde ode mě nebudou sondovat na co to chci, kolik jsou mi tady schopný půjčit, víte někdo?

Uživatelský avatar
Ondřej
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondřej » 12 srp 2022 15:04

No podle stránek od 100tis. do 8 mil., ale záleží jako hodnotu bude mít to, čím u nich budete ručit, protože to vám pak vyhodí strop. Já měl od nich těch 450 a to nebylo problém.

Uživatelský avatar
Dagmar
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dagmar » 21 zář 2022 17:21

Měla jsem od nich 200000kč, byla to moje první a doufám i poslední půjčka v životě. Protože i přesto, že jsem měla nastavenou částku splátky, abych to zvládala, tak jsem občas musela zatnout zuby, abych peníze odeslala včas. Chce si to fakt hlídat, ale jsem ráda, že jsem prošla a půjčku mi dali.

Uživatelský avatar
Klára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Klára » 12 říj 2022 20:17

Já jsem s jejich půjčkou byla spokojená, sice jsem si musela něco přihodit, na druhou stranu co bych po nich mohla chtít, když do toho oni šli s tím že já jsem tím potřebovala vyplatit exekuci. Na to co je dneska za dobu i ty úroky ve finále nebyly tak špatný, fakt že joo.

Uživatelský avatar
J.L.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod J.L. » 23 lis 2022 17:13

Můžu se zeptat na kolik jste se u nich dostala s úroky?

Uživatelský avatar
Klára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Klára » 25 lis 2022 12:46

Co mi poslali nabídku tak jsem se u nich dostala na roční úrokovou sazbu 12%, jako je to víc než bych dostala v bance jenže ti nezohlednili, že mám exekuci a Acema má hold o cosi vyšší úrok, ale zas mi ty peníze půjčili, tak jsem to vzala.

Uživatelský avatar
F.T.Jun
  • Odpovědět

Nový příspěvekod F.T.Jun » 06 led 2023 19:55

U nich probíhá všechno individuálně, takže co dostane jeden nemusí mít druhý. Já mám třeba VIP úroky a hledím si, abych měl vždy včas zaplaceno a nepřišel tak o ně, což bych nerad, protože je mám sjednaná na 6,9% a to je dobrý.

Uživatelský avatar
brojek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod brojek » 09 úno 2023 18:10

Víte co, jedno společný to má, každá půjčka musí být splacena a pokud jim přichází peníze včas, tak jak mají, tak vše klape a neslyšíte o nich, když ne tak se jasně ozvou, ale to samé by udělala i banka. V tomhle jsou ty pravidla stejný...

Uživatelský avatar
F.T.Jun
  • Odpovědět

Nový příspěvekod F.T.Jun » 10 úno 2023 14:02

No určitě, já si na nic nestěžuji, tak jak to mám s nimi vyjednané, tak mi to i vyhovuje.

Uživatelský avatar
Přemek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Přemek » 06 dub 2023 12:21

Půjčka u nebankovní společnosti pro mě byla východiskem ze situace, kdy jsem u banky vyloženě narazil jako drobný podnikatel. Jenže jsem neměl moc času řešit jejich požadavky a tady to tolik času nezabralo, tak jsem si peníze zařídil tady a bez problému jsem s tím.

Uživatelský avatar
Šimon TRN.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Šimon TRN. » 18 kvě 2023 17:18

Jednu půjčku z minulosti u nich mám již dávno splacenou a dva roky zpátky jsem si bral další, u který mám teďka ještě 8 let do splacení, to jsem si teda půjčoval víc, ale podmínky stále adekvátní a úrok ok.

Uživatelský avatar
Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 30 čer 2023 15:38

S úrokem i rpsn jsem tu byl také spokojený.

Uživatelský avatar
Svaťa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Svaťa » 31 črc 2023 20:42

No já jsem rád, co jsem tu dostal za úrok, buhví jak by to bylo za rok, kdybych s tím ještě otálel. V bance jsem neuspěl a nemyslím si, že pozděj by tomu bylo jinak. A tady byla ta cesta daleko snazší i ohledně tý zástavy věcí kolem.

Uživatelský avatar
Michael
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michael » 14 zář 2023 11:45

Já mám před sebou poslední dvě splátky, poslední už není ani kompletní a v podstatě jde jen o doplatek a završení celého úvěru po celých sedmi letech. A když to shrnu, tak se mi tím podařilo rozjet super byznys a úvěr bez větších obtíží splatit. Neříkám, že to bylo vždycky snadný, ale Acema má dost podmínek jak v bance, takže i nějaký odklad jde a s člověkem se domluví, když začne řešit s nimi hned, jsou v tomhle solidní hráči.

Uživatelský avatar
Lukas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lukas » 19 říj 2023 13:38

Mám s nimi obdobnou zkušenost, když tu mluvíte o tom odkladu. Je třeba to řešit hned a nenechat to dojít až do bodu, kdy už nemůžete třeba splácet. Držel jsem se vždycky toho hlavně se nezpozdit s platbou. Měl jsem u nich jeden odklad, pomohlo mi to ale další platby už pak zas běžely.

Uživatelský avatar
Simona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Simona » 30 lis 2023 14:59

Já jsem žádný odklad nepotřebovala, měla jsem u nich úvěr na pět let a příští rok už s nimi budu mít hotovo. Když si půjčuješ, tak je prostě třeba vědět, že to budeš mít z čeho splácet. Chápu, že se může přitrefit cokoliv, ale stejnak.

Uživatelský avatar
Pet
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pet » 29 pro 2023 17:33

Tohle je pravda, ale oni stejnak nepůjčí někomu, kdo by na to neměl, taky si dělají pro jistotu kontrolu, aby sami měli jistotu a přijde mi to jen dobře.

Uživatelský avatar
Alex
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alex » 30 led 2024 14:37

Mně to ověřování přišlo v pořádku, hlavně to netrvalo ani moc dlouho a už mi pak hnedka dávali vědět jestli mi budou schopni půjčku dát. I ten co se byl podívat na barák, tak říkal, že většinou to není problém, když lidi mají takovouhle nemovitost.

Uživatelský avatar
Štefan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štefan » 07 bře 2024 11:55

Když to blbě řeknu, tak já jsem dal do hry chatu, finančně to vyšlo v pohodě na to kolik jsem potřeboval půjčit. Čekal jsem, že třeba tady s tím Acema bude dělat větší divadlo, ale jejich odhadce to na cenil dobře.

Uživatelský avatar
Patrik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Patrik » 18 dub 2024 10:15

Mně posloužil náš barák, takže co se týče hodnoty, tak nebyl vůbec problém, ale já nežádal ani tolik. Bylo to více méně abychom se s firmou posunuli dál, takže očekávám i rychlý návrat a splacení úvěru. Jednali se mnou solidně.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kdy nebyl přestupný rok?
       od Jiří Mamula » 15 zář 2018 03:07 »
    0 Příspěvků
    635 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jiří Mamula
    15 zář 2018 03:07
  •    Čr2 jak to vidí?
       od Otakar Ondra » 20 led 2018 07:20 »
    0 Příspěvků
    2874 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Otakar Ondra
    20 led 2018 07:20
  •    Revalid recenze?
       od Stanislav Klášterecký » 03 bře 2019 00:06 »
    0 Příspěvků
    833 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Stanislav Klášterecký
    03 bře 2019 00:06
  •    Kdy dát dítěti jogurt?
       od Yuriy Jeniš 25 » 14 zář 2018 13:30 »
    0 Příspěvků
    750 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Yuriy Jeniš 25
    14 zář 2018 13:30
  •    Proč vznikají lupy?
       od Conie » 01 bře 2018 20:21 »
    0 Příspěvků
    738 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Conie
    01 bře 2018 20:21