Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Eva Procházková

Klinika horní počernice zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Eva Procházková » 25 úno 2018 20:45

Klinika horní počernice zkušenosti?




Uživatelský avatar
Honza Němec
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza Němec » 18 črc 2019 21:48

Měl jsem 6 diotprii na každém oku, už mi je přes 40, čočky jsem nosil dlouho, po letech mi ale šel do oka zánět a bylo po čočkách... Brýle mi vadily, tak jsem hledal jinou variantu/alternativu a naskytlo se mi operování na klinice Horní Počernice. Je pravda, že jsem se té investice trošku zalekl, ale po sečtení a odečtení toho, kolik jsem dal za čočky a brýle, jsem si řekl, že to nakonec stejně výjede pomalu nastejno. Po operaci vidím dobře, zrak mi od zákroku drží, takže klepu na dřevo a jsem fakt rád, že jsem si nechal takhle pomoct.

Uživatelský avatar
Pavel H.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pavel H. » 18 zář 2019 20:43

Pro oční kliniku Horní Počernice jsem se rozhodl na základě zkušenosti mojí tety, která měla obdobné problémy jako já. Od doby co mi oči odoperovali chodím na pravidelné prohlídky jedině sem a jsem spokojen. 

Uživatelský avatar
Jiří Kučera
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jiří Kučera » 26 pro 2019 19:16

S oční vadou se na klinice Horní Počernice léčím přes 7 let. Zatím v ničem nepřišel rozkol. Oči mi od doby přestupu do této kliniky slouží dobře.

Uživatelský avatar
Petr Novotný
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr Novotný » 10 úno 2020 20:34

Pro mě ideální klinika na oči. Dostal jsem se sem přes urgentní věc. Od té doby nechodím kvůli zraku jinam.

Uživatelský avatar
Lenina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenina » 20 bře 2020 19:14

Já mám po operaci očí už fakt dlouho. Jejich péče o mě byla fakt super a ještě dneska občas jedu na překontrolování, jestli je po operaci stále vše v pořádku. 😊

Uživatelský avatar
Andrea P.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Andrea P. » 14 kvě 2020 18:01

Obavy z operaci očí jsem logicky taky měla, asi by bylo divný, kdyby z toho člověk nebyl maličko nervozní, nic méně, obavy přešli druhý den po operaci, kdy jsem začala konečně líp vidět. Dneska jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala... 

Uživatelský avatar
Pavel Urban
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Pavel Urban » 17 čer 2020 12:24

U mě byla operace očí zásadní, protože zrak už opravdu přestával fungovat. Všechno bylo dopředu dohodnuto. V Den D. jsem s manželkou dorazili a byl to takový cvrkot, že jsme se ani nenadáli a frčeli dom. Oční mám od té doby naprosto v pořádku.

Uživatelský avatar
Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 06 srp 2020 18:20

Za sebe opravdu bez obtíží… Dobrá klinika, dobrý lidi v ní…Opravdu příjemná zkušenost…

Uživatelský avatar
Aďka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aďka » 16 zář 2020 20:08

Já jsem nechala našim na klinice operovat oči... Nemáme to zas tak daleko, abych to tolik řešila, takže jsem je sem objednala, a šoupla jsem jim to jako dárky k vánocům... Oči mají prý dobrý ... Táta je nadšenej úplně, měl šedý zákal, tak ten si to fakt užívá, že zas vidí dobře...

Uživatelský avatar
Majka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Majka » 22 říj 2020 20:55

za mě super klinika... oči mám od doby co je navštěvuju úplně v pořádku... 

Uživatelský avatar
Leoš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Leoš » 30 pro 2020 18:15

Pro mě klinika dobrý, nechávali jsme si s manželkou tady kontrolovat zrak a manželka nakonec podstoupila i operaci a je spokojená. Myslím, že do budoucna postoupím i já, ale musíme chvíli zas šetřit. 

Uživatelský avatar
Nikolas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nikolas » 05 úno 2021 19:21

Na klinice u mě proběhlo vždycky všechno fajn, občas navštěvuju i jejich optiku a i to je v pohodě..

Uživatelský avatar
Martin Novák
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin Novák » 10 bře 2021 19:00

Za mě velmi dobrá klinika, jejich technika operace byla super, vůbec jsem necítil bolest jen jsem si lehl, posvítili mi do očka a pak nějaký šolíchy v oku a šup dom. 

Uživatelský avatar
Denis
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denis » 18 dub 2021 08:55

Za nás taky klinika HP super, já jsem u nich byl už před mnoha lety a jsem do dnes rád, že jsem je kvůli zraku vyhledal.

Uživatelský avatar
Alenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alenka » 21 kvě 2021 14:31

Docela jsem se k nim dlouho odhodlávala volat, ale nakonec jsem ráda, že jsem tak udělala, bylo fajn si nechat odoperovat krátkozrakost, zase vidím jako před mnoha lety.

Uživatelský avatar
Karolína Fabiánová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Karolína Fabiánová » 20 čer 2021 18:23

Po operaci se mi oči velmi rychle zotavily... Do dnes jsem ráda, že jsem zákrok podstoupila a zatím nemám potřebu žádných dioptrií.

Uživatelský avatar
Nikola Davidová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nikola Davidová » 12 srp 2021 20:59

Jezdím na kliniku po operaci očí a furt jsou dobrý. (Operace byla taky u nich a vidím bez potíží)

Uživatelský avatar
Bobule
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bobule » 22 zář 2021 20:05

Za nás taky spokojenost, chodíme jen na kontroly a dobrý že se nemusíš objednávat.

Uživatelský avatar
Jirák A.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirák A. » 05 lis 2021 15:30

Ahoj, taky se tam sem tam ukážu, aby mi udělal kontrolu očí a jsem spokojen.

Uživatelský avatar
Dana Anna, K.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dana Anna, K. » 09 pro 2021 12:55

Až tady jsem poprvé zjistila že jsem šero slepá. Chodila jsem dlouho jenom k lékaři, který mi nikdy pořádně nic neřekl a tady mi vše vysvětlují za to jsem opravdu ráda.

Uživatelský avatar
Petra Kořínková
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petra Kořínková » 27 led 2022 17:58

U mě proběhla operace taky dobře. Doporučuji na ten jejich relexsmile.

Uživatelský avatar
Balzič
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Balzič » 09 úno 2022 16:45

Petra Kořínková napsal/a:    
U mě proběhla operace taky dobře. Doporučuji na ten jejich relexsmile.

Jsem též spokojen s prohlídkami. Už několikrát se tam o mě příjemně postarali. Rád se jim svěřím do péče i příště.

Uživatelský avatar
Martin Novák
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin Novák » 10 bře 2022 20:17

Martin Novák napsal/a:    
Za mě velmi dobrá klinika, jejich technika operace byla super, vůbec jsem necítil bolest jen jsem si lehl, posvítili mi do očka a pak nějaký šolíchy v oku a šup dom. 

Zatím jsme se tady nepotkali se špatným přístupem. Je teda pravda, že ještě nemáme po operaci a nějaké obavy ve mě převládají, jak jste s tím bojoval vy? :)

Uživatelský avatar
Anežka Čechová
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anežka Čechová » 16 čer 2022 18:58

Doporučuji, jsem velmi spokojena s jejich přístupem, mám podobnou zkušenost s operaci jako vy všichni. Jen jsem přišla a vzali si mě do parády a navečer jsem už šla dom.

Uživatelský avatar
Anšči
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anšči » 20 črc 2022 17:01

Jsme taky jedni z těch spokojenějších. Takže se přidávám a doporučuji.

Uživatelský avatar
Radim B.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radim B. » 04 srp 2022 08:01

Chodím na kliniku Horní Počernice na normální kontroly už několik let a před 3 roky jsem se rozhodl, že bych se rád zbavil brýlí. Po domluvě s doktorem to pak byl fofr, žádné dlouhé čekání na zákrok, ten byl taky celkem rychlý a rekonvalescence proběhla taky dobře. Za mě fajn klinika se kterou jsem spokojený.

Uživatelský avatar
Kamila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kamila » 21 zář 2022 09:20

Já se k operaci teprve odhodlávám a podle reakcí vás všech se vlastně není čeho bát, uvidím co mi řekne můj ošetřující lékař jaká metoda by pro mě byla nejlepší a jdu do toho. Jsem krátkozraká a brýle mě už vážně otravují.

Uživatelský avatar
Simona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Simona » 06 říj 2022 08:31

Kamila napsal/a:    
Já se k operaci teprve odhodlávám a podle reakcí vás všech se vlastně není čeho bát, uvidím co mi řekne můj ošetřující lékař jaká metoda by pro mě byla nejlepší a jdu do toho. Jsem krátkozraká a brýle mě už vážně otravují.

Souhlasím, že s brýlemi je to docela otrava, ale já jsem takový strašpytel, že se k operaci očí asi neodhodlám a zůstanu věrná brýlím a čočkám :) Chodím na kliniku HP na kontroly a doktoři jsou tam fajn.

Uživatelský avatar
Bedřich
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bedřich » 22 lis 2022 09:19

Dělají i operace šedého zákalu nebo jen na dioptrie?


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Proč se říká že bolest v krku je jako ledovec?
       od Yuriy Jeniš » 06 lis 2018 13:13 »
    2 Příspěvků
    653 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luděk Vinařský
    06 lis 2018 13:14
  •    Co je drobný majetek?
       od Bronislav Matys » 16 dub 2018 08:54 »
    0 Příspěvků
    713 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Bronislav Matys
    16 dub 2018 08:54
  •    Think-thank význam?
       od Luboš Škrabánek » 07 úno 2018 14:19 »
    0 Příspěvků
    2043 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luboš Škrabánek
    07 úno 2018 14:19
  •    Kdo zalozil apple?
       od Ladislav Dubový » 24 úno 2018 21:03 »
    0 Příspěvků
    731 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ladislav Dubový
    24 úno 2018 21:03
  •    Zkusenost mba?
       od Max » 23 dub 2018 11:19 »
    0 Příspěvků
    508 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Max
    23 dub 2018 11:19