Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Kryštof

Acema zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kryštof » 02 bře 2018 13:34

Acema zkušenosti?




Uživatelský avatar
Radim
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radim » 27 dub 2022 18:03

Zdravím, jo já jsem měl od nich půjčeno a po dvou letech hotovo splaceno. Byla to pro mě rychlá půjčka, za kterou jsem sice zaplatil, každopádně to pro mě byla pomoc, kterou jsem bral s respektem.

Uživatelský avatar
Aleš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aleš » 16 čer 2022 21:22

Dva roky zpátky jsem u Acemy konsolidoval půjčky v hodnotě 300.000,-, kdy se mi s nimi podařilo domluvit i na celkem dobrých splátkách, že jsem na cestě to co nevidět splatit a být z veškerých mých dluhů venku.

Uživatelský avatar
Patrik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Patrik » 13 črc 2022 17:00

Než jsem utržil záznam v solusu, tak jsem si klasicky půjčky řešil v bance, teď jsem to prvně kvůli tomu řešil nebankovní Acemou a můžu říct, že to bylo možná i snazší tady půjčku získat než v bance, kde jsou vyloženě milovníci různých dokumentů a ověřování.

Uživatelský avatar
Vanda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vanda » 17 srp 2022 12:27

Aleš napsal/a:    
Dva roky zpátky jsem u Acemy konsolidoval půjčky v hodnotě 300.000,-, kdy se mi s nimi podařilo domluvit i na celkem dobrých splátkách, že jsem na cestě to co nevidět splatit a být z veškerých mých dluhů venku.

Aleši akorát s nimi řeším to samé, kdy si chci nechat konsolidovat dvě starší půjčky do jedný a když mi to počítali, tak mám šanci mít i lepší splátku než jsem dohromady platila teď. Mazec..

Uživatelský avatar
Ondřej M.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondřej M. » 27 zář 2022 17:56

Já teda nevím, ale jsem na tom, že vždycky je to lepší mít, co nejrychleji splacený, hold dva tři roky si tolik nevyskakuju, ale raději vše splatím, abych se té starosti zbavil v co nejkratším čase. Acema aspoň mně byla ochotná udělat několik kalkulací s různou výší splátky i proto jsem s nimi řešil i další půjčku co jsem potřeboval.

Uživatelský avatar
Tina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tina » 11 lis 2022 14:47

Za mě byli taky ochotní, ještě jsem to doma procházela s naším známým právníkem a ten mi to odsouhlasil, když nebylo jinýho zbytí, že to mají v pořádku, takže jsem to i s klidem podepsala a mám to.

Uživatelský avatar
Radek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radek » 22 pro 2022 14:06

Nerad to řeším před Vánoci, ale prostě dluhy si čas nevybírají. Tak alespoň zjišťuju možnosti. A co jsem koukal, tak u Acemy by mi snad půjčka měla vyjít, vlastním byt, tak to by do zajištění mělo doufám projít. Banka nepřipadá v úvahu, by se mnou jen vyjeb…. ale tohle mi přijde ok, tak pokud mi dáte nějakou radu, tak ocením, díky.

Uživatelský avatar
Ondřej M.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ondřej M. » 31 led 2023 13:50

Moje jediná ráda zní, držte se splátek a máte vyhráno, víc rad není třeba. Acema se drží toho, co má s vámi podepsáno a podle toho i hraje, můžu mluvit z vlastní zkušenosti.

Uživatelský avatar
Zdeněk Šumný
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeněk Šumný » 03 bře 2023 13:39

Také mně úvěr vyřídili, bylo k tomu nějaké dokládání, pak obhlídka domu jejich odhadcem, ale v podstatě nic víc na tom nebylo. Čekal jsem, že to bude větší rejpání a ani ne.

Uživatelský avatar
Tonny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tonny » 20 dub 2023 21:24

Nakonec jsem se tomu taky nevyhnul, nejdřív jsem to zkoušel přes investora, jestli bych nějakého nesehnal, který by mi pomohl přiživit podnikání a když to nevyšlo, tak jsem se rozhodl pro mimo bankovní půjčku, která uměla zajistit potřebný obnos a nemusel jsem předkládat žádný svoje plány nebo jak to do budoucna vidím, prostě mi v Acemě půjčili a ok.

Uživatelský avatar
Rosťa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rosťa » 31 kvě 2023 16:49

Mně je doporučil známý, co pracuje ve finančním sektoru, jako dobrýho poskytovatele. Dělá poradce, takže mě pomohl, protože v tom má aspoň přehled narozdíl ode mě. Jsem mu za to vděčný, protože dneska už mám skoro půlku splacenou a Acema nedělá žádné problémy.

Uživatelský avatar
Hynek O.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hynek O. » 22 čer 2023 14:24

Je to složitý u nich dostat půjčku?

Uživatelský avatar
Rosťa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rosťa » 23 čer 2023 12:51

Hynek O. napsal/a:    
Je to složitý u nich dostat půjčku?

To záleží no… zkouknou, jestli tu půjčku budete schopný uplatit, do rizika nepůjdou a pak tu je třeba taky něčím ručit, buď svym a nebo aby se někdo zaručil za vás. Takže taky to má svoje, ale pro mě to bylo v poho tím že vlastním byt, tak mi peníze schválili.

Uživatelský avatar
Hanz
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hanz » 16 črc 2023 10:55

Není to složitý, nějaký věci taky prokontrolují a v podstatě je třeba splnit akorát podmínku o ručení a pak není důvod, proč byste neprošel. Taky mi peníze vyplatili.

Uživatelský avatar
Bednařík
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bednařík » 25 srp 2023 12:31

Hynku asi takhle, co je pro někoho složitý, pro jiného může být v poho, těžko soudit. Já jsem do jejich půjčky šel, protože jsem si narozdíl od banky jistý svojí finanční stabilitou, to že chci půjčit na další rozvoj je věc druhá. Ale vím, že to dokážu poplatit a proto mi to i u Acemy prošlo bez nějakých složitostí.

Uživatelský avatar
Opee
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Opee » 05 říj 2023 10:53

Tak tady si taky nějakým způsobem ověřují, že budete mít dost na splátky i na normální žití a nedají to jen tak někomu. Aspoň takovou mám s nimi zkušenost, ale jinak to všechno proběhlo v pohodě.

Uživatelský avatar
Dan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dan » 10 lis 2023 14:51

Já jsem tu řešil půjčku kvůli rodinný události, jako obrátil bych se normálně na banku, ale nějaký věci mi to zkomplikovaly, takže jsem musel jít alternativní cestou a myslel jsem si, že budu muset jít původně na nulu ,že nikde nepůjčí a tady mi to dost pomohlo a peníze poslali za podmínek, který akceptuju.

Uživatelský avatar
Radek L.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radek L. » 08 pro 2023 15:44

Ono když se to vezme kolem a kolem, tak ač člověk dá něco navíc, tak jsou v tom férově zainteresovaný a dá se věřit, že to bude mít v klidu průběh, pokud se splácí samozřejmě jak má, to se prostě nesmí podcenit. Vím o čem je řeč s nimi.

Uživatelský avatar
Milada
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Milada » 17 led 2024 16:41

Já splácela a měla vše v pořádku.

Uživatelský avatar
Lucie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lucie » 27 úno 2024 17:33

Dojít k závěru, že si budu nejspíš muset jít půjčit k některé z mimobankovek pro mě nebylo nic moc, potom co mě u dvou klasických bank odmítli. A zaráží mě jen to, že tady to jde a u nich ne. Čím to je, Acema byla úplně v poho, podmínka zástavy ta byla i u banky, takže moc rozdílů právě nevidím. Díky případně za feedback.

Uživatelský avatar
Zdeněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeněk » 05 dub 2024 11:29

Já to vidím asi tak, že oni musí být jakoby takoví ti rozumní-spravedliví, co řeší jestli na tu půjčku máte nebo ne, abyste se nedostali do nějaký šlamastiky. Proto jedou přes tu bonitu. U Acemy to vidím zas tak, že zkoukne jestli máme z čeho splácet, jak na tom člověk je, ale dokáží na sebe převzít daleko větší riziko ale i za cenu toho, že za tu půjčku tady o cosi připlatíme navíc plus ta zástava. Obojí má svoje, ale furt lepší než nějaký šejdíř.

Uživatelský avatar
Justy
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Justy » 15 kvě 2024 14:31

Pro mě Acema byla rozhodně daleko flexibilnější a rychlejší řešení. Připlatila jsem si, ale s tím jsem už před tím počítala.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kdo je brtnik?
       od Eliška Pilátová » 11 úno 2018 09:16 »
    0 Příspěvků
    665 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eliška Pilátová
    11 úno 2018 09:16
  •    Co je to laskavost?
       od Cipísek » 15 dub 2018 10:27 »
    0 Příspěvků
    710 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Cipísek
    15 dub 2018 10:27
  •    Proč nejde televizní programy?
       od Terka » 01 bře 2018 18:29 »
    0 Příspěvků
    671 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Terka
    01 bře 2018 18:29
  •    Kdy kastrovat kocoura?
       od Javor » 13 zář 2018 14:55 »
    0 Příspěvků
    706 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Javor
    13 zář 2018 14:55
  •    Kdy začíná topná sezóna 2018?
       od Vendula » 13 zář 2018 14:46 »
    0 Příspěvků
    469 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Vendula
    13 zář 2018 14:46