Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Dagmar

Kam investovat penize?


  • Odpovědět

Příspěvekod Dagmar » 17 bře 2018 10:14

Kam investovat penize?




Uživatelský avatar
Sylva
  • Odpovědět

Příspěvekod Sylva » 19 říj 2022 16:22

Těch možností dneska je, určitě bych doporučila si o investování něco přečíst a nebo se nejlíp s někým o tom pobavit, kdo vás do toho třeba trochu uvede. Já mám osobně pár investic na Bondsteru, kde se investuje do půjček a probíhá to online formou, což mi moc vyhovuje, manžel je zas blázen do těžby kryptoměny, takže si každý jedeme to své. Pokud budete teprve začínat, tak si fakt nejdřív něco projděte, než se do něčeho konkrétního pustíte.

Uživatelský avatar
Roman
  • Odpovědět

Příspěvekod Roman » 24 lis 2022 17:46

Sylva napsal/a:    
Těch možností dneska je, určitě bych doporučila si o investování něco přečíst a nebo se nejlíp s někým o tom pobavit, kdo vás do toho třeba trochu uvede. Já mám osobně pár investic na Bondsteru, kde se investuje do půjček a probíhá to online formou, což mi moc vyhovuje, manžel je zas blázen do těžby kryptoměny, takže si každý jedeme to své. Pokud budete teprve začínat, tak si fakt nejdřív něco projděte, než se do něčeho konkrétního pustíte.

To mě docela zajímá, jak to na tom Bondsteru funguje?

Uživatelský avatar
Sylva
  • Odpovědět

Příspěvekod Sylva » 26 lis 2022 14:37

Podle mě je to tam celkem jednoduchý, hlavně to tam máte v češtině, protože je to naše platforma. No uděláte si zadarmo registraci, hodíte si nějaký peníze na účet, za což taky nic neplatíte za transakci a pak si vybíráte půjčky do kterých chcete zainvestovat. Joo a investovat už můžete od 100,-kč. Mě tam maká autoinvest, takže už se v podstatě skoro ani o nic nestarám, když blbě řeknu. Jako mám to jak mašinu na peníze. Takový muj menší vedlejšák. :)

Uživatelský avatar
Roman
  • Odpovědět

Příspěvekod Roman » 30 lis 2022 13:44

No dobrý, tak to nezní špatně a výnosy jste na tom jak? To je taky vcelku podstatná věc, pokud bych se tam rozhodnul regnout.

Uživatelský avatar
Sylva
  • Odpovědět

Příspěvekod Sylva » 02 pro 2022 19:06

To je celkem těžký říct, protože to spíš záleží na tom, jaký jste investor a do čeho tam budete investovat, já ten výnos mám kolem 10%. Manžel na to pindá, jenže ten si jede svoje, tak na něj moc nedám, protože mně to přijde ok. :D

Uživatelský avatar
Tomáš
  • Odpovědět

Příspěvekod Tomáš » 04 led 2023 18:22

Romane, já jsem tam registrovaný ani ne čtvrt roku a hnedka po prvním měsíci jsem viděl, nové peníze na svém účtě. Stačí tady pochopit ten princip, jak to funguje a pak určitě vyrazíte včetně českého tržiště i na to zahraniční eurové, kde jsou výnosy ještě lepší.

Uživatelský avatar
Artur
  • Odpovědět

Příspěvekod Artur » 03 dub 2024 20:34

Přesně jak už se tady píše. Výnosy jsou jistě důležité já jsem s nimi zatím velmi spokojený. Podle mého Bondster poskytuje atraktivní výnosy při relativně nízkém riziku. Já osobně investuji do různých půjček, což mi umožnuje diverzifikovat své portfolio a snížit riziko.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co znamená karta kříž?
       od Zdeňka Cihelková » 26 pro 2018 19:53 »
    0 Příspěvků
    756 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zdeňka Cihelková
    26 pro 2018 19:53
  •    Autosedačka nebo podsedák?
       od Ludmila Štěpanovská » 06 kvě 2018 10:05 »
    0 Příspěvků
    566 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ludmila Štěpanovská
    06 kvě 2018 10:05
  •    Kolika let se dožívá bernský salašnický pes?
       od Luboš » 31 bře 2018 09:28 »
    0 Příspěvků
    890 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Luboš
    31 bře 2018 09:28
  •    Sen o mrtvém co to znamená?
       od Ilona Ivanová » 03 říj 2018 17:57 »
    0 Příspěvků
    1567 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ilona Ivanová
    03 říj 2018 17:57
  •    Proč na nudapláž??
       od David » 26 úno 2018 10:23 »
    0 Příspěvků
    580 Zobrazení
    Poslední příspěvek od David
    26 úno 2018 10:23