Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Jirka

Národní pokladnice zkušenosti


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 03 říj 2018 16:33

Zdravím, má někdo zkušenosti s Národní pokladnicí, zajímají mě hlavně medaile které nabízí. Chtěl bych vědět jak jsou na tom hlavně vzhledově, je mi jasné že na webu jsou krásné ale nemají kamenný obchod abych si je mohl nějak „osahat“…nejvíce mě zajímají medaile které jsou nějak spojené s Amerikou, například ty americké dolary, mám k Americe i takovou citovou vazbu dá se říct, takže bych chtěl sbírat to co je s ní tak nějak spojené, ale než objednám tak si chci být jistý že vypadají tak jak na obrázku. Předem díky za reakce.




Uživatelský avatar
Matěj Trdelka
Příspěvků 1120
Registrován 06 čer 2017 11:20
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Matěj Trdelka » 03 říj 2018 16:57

Pochybuji že zde s tím bude mít někdo zkušenosti. Spíš bych zkusil nějaké fórum zaměřené na medaile nebo na mince. Ale možná se pletu a někdo odpoví.

Uživatelský avatar
Zdeněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdeněk » 17 říj 2018 12:23

Za mě dobrý, už jsem od nich pár medailí objednal a vypadají tak jak na webu takže žádnej strach. Případně kdyby se vám nelíbila tak jí můžete do nějaký doby vrátit co já vím.

Uživatelský avatar
Honza C.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza C. » 23 říj 2018 13:49

ten kamenej obchod je škoda no, ale já zatím co objednal tak to taky vypadalo podle očekávání. A co vím tak mincí a medailí ohledně ameriky maj dost..

Uživatelský avatar
Robertos
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Robertos » 01 lis 2018 07:37

Nápodobně, medaile vypadají stejně jako na obrázkách, možná i líp, takže není co řešit, pokud chcete objednat objednejte…jinak některé mince spojené s Amerikou od Národní pokladnice mám taky a vypadají úplně stejně jako na jejich webu…

Uživatelský avatar
Mišelin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mišelin » 15 lis 2018 07:33

Já od nich mám sbírek spoustu a ani jednou jsem se nesetkal s tím že bych byl se vzhledem zklamaný.

Uživatelský avatar
mowla
Příspěvků 341
Registrován 13 črc 2017 16:26
  • Odpovědět

Nový příspěvekod mowla » 15 lis 2018 13:49

Napíšu to asi takto - "národní pokladnice" je EsErÓčko, které produkuje takový průjem, že zřejmě potřebuje i tak nablblou propagaci, o kterou se snažíš...
S naším národem či ČR nemá nic společného a její produkty mají mizivou sběratelskou hodnotu.
:lol: I-:( -:u
https://www.cnb.cz/cs/platidla/numismat ... index.html
Pitome*ku...
:-P

Uživatelský avatar
Deny
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Deny » 21 čer 2019 09:02

Koupil jsem od nich jednu jedinou minci, jen tak že jsem na to narazil někde na internetu, byla za dobré peníze a nevím jestli někdy objednám něco dalšího ale tahle se mi líbila, je spojená s tématem které je mi blízké takže u mě šlo čistě o citovou hodnotu.

Uživatelský avatar
arčí
  • Odpovědět

Nový příspěvekod arčí » 31 črc 2019 07:31

asi tak, ja teda taky nejsem nejakej vasnivej sberatel, ale kdyz se mi neco libi tak kupuju, od tyhle firmy mam asi jen dve nebo tri, a to jsem jednu dostal jako darek, ale jako libi se mi, a mam je spis spojene s nejakou udalosti nez s tim kolik bych na nich mohl vydelat

Uživatelský avatar
Jan Hudeček
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jan Hudeček » 11 zář 2019 12:12

Za mě je to asi taková obyčejná ale celkem dobrá firma přes numismatiku.

Uživatelský avatar
Ken
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ken » 10 říj 2019 07:49

Asi tak, žádný zázrak to není ale dají se u nich koupit i pěkný kousky.

Uživatelský avatar
Jon
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jon » 21 lis 2019 08:27

mě se taky povedlo u nich najít něco pěkného co se mi hodilo, ale dost koukám na cenu a u nich jsou některé kousky docela dražší, to už pro mě úplně není.

Uživatelský avatar
Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 23 pro 2019 09:59

Já bych je asi taky více méně mohl doporučit, není to sice nějaká amerika, ale člověka co se tomu věnuje to ukojí.

Uživatelský avatar
Remy
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Remy » 22 led 2020 07:33

je to hlavně o vkusu, já se třeba úplně nesoustředím na to jaký je to obchod, prostě shromažďuji mince a medaile které jsou z určitého období a když se nějaký taková objeví u nich tak jí prostě koupim a do teď s nimi nebyli problémy, pak zase něco najdu na jiném eshopu tak koupím odjinud, jde to tu radost z numistamity, ne o to jaký obchod je nej..

Uživatelský avatar
Jirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 18 úno 2020 15:03

Národní pokladnice nebrat, jsou nespolehlivy a ještě vyhrožují vložením mezi neplátice
mě dluží zhruba 1600kc a ignorují veškeré dotazy....


:-n
Jirka napsal/a:    
Zdravím, má někdo zkušenosti s Národní pokladnicí, zajímají mě hlavně medaile které nabízí. Chtěl bych vědět jak jsou na tom hlavně vzhledově, je mi jasné že na webu jsou krásné ale nemají kamenný obchod abych si je mohl nějak „osahat“…nejvíce mě zajímají medaile které jsou nějak spojené s Amerikou, například ty americké dolary, mám k Americe i takovou citovou vazbu dá se říct, takže bych chtěl sbírat to co je s ní tak nějak spojené, ale než objednám tak si chci být jistý že vypadají tak jak na obrázku. Předem díky za reakce.


Uživatelský avatar
ted09
  • Odpovědět

Nový příspěvekod ted09 » 28 úno 2020 13:21

Ja od pokladnice nakupuju medaile i nejakych par let, ne nijak pravidelne, ale chodi mi na email jejich nabidka tak pokud je tam neco co se libi tak to koupim, podle me to neni zadna velka veda, proste obchod jako kazdy druhy

Uživatelský avatar
Michalsedy
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michalsedy » 31 bře 2020 08:58

U mě se tedy ještě nestalo že by byl nějaký problém s dodávkou nebo placením mincí, a ani nevím jak se do té situace dostat, podle mě to všechno mají dost dobře popsaný na stránkách…takže doufám že mě se to ani nestane, protože u nich nakupuji poměrně často dá se říct.

Uživatelský avatar
Séba
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Séba » 29 dub 2020 12:19

Mě jediný co se jednou stalo že mi došla jiná mince než jsem si objednal…bylo to zrovna v době kdy se tady vyhlásil ten nouzový stav, takže jsem ani nemohl zajít přímo k nim abych to vyřešil co nejdřív, ale po telefonu komunikovali docela rychle, ale stejně jsem si musel počkat než se ke mně dostala ta co jsem chtěl, ale díky bohu že je vyměnili protože tamta se mi do sbírky fakt vůbec nehodila.

Uživatelský avatar
Štófa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štófa » 19 kvě 2020 16:27

Séba napsal/a:    
Mě jediný co se jednou stalo že mi došla jiná mince než jsem si objednal…bylo to zrovna v době kdy se tady vyhlásil ten nouzový stav, takže jsem ani nemohl zajít přímo k nim abych to vyřešil co nejdřív, ale po telefonu komunikovali docela rychle, ale stejně jsem si musel počkat než se ke mně dostala ta co jsem chtěl, ale díky bohu že je vyměnili protože tamta se mi do sbírky fakt vůbec nehodila.

Myslím si že nouzový stav poštu zazdil ještě víc…taky mi některé balíky přišli o hodně později než měli. S Národní Pokladnicí jsem ale nikdy problém neměl, ale zas tak často u nich nenakupuji.

Uživatelský avatar
Sárys
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sárys » 17 čer 2020 12:21

Mě Národní Pokladnice vyhovuje, manžel má v tomhle zálibu, a tím že se to mince dost často obměňují tak mám vždycky vyřešený dárek k narozeninám, svátku nebo vánocům. Jenom to chce objednat s předstihem, jak kvůli poště, tak i kvůli tomu že se mince občas velmi rychle vyprodají. Toť moje zkušenost.

Uživatelský avatar
Monik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monik » 02 črc 2020 12:31

Sárys napsal/a:    
Mě Národní Pokladnice vyhovuje, manžel má v tomhle zálibu, a tím že se to mince dost často obměňují tak mám vždycky vyřešený dárek k narozeninám, svátku nebo vánocům. Jenom to chce objednat s předstihem, jak kvůli poště, tak i kvůli tomu že se mince občas velmi rychle vyprodají. Toť moje zkušenost.

Jo taky jsem to kolikrát takhle vyřešila přes tento obchod, rodičům k výročí, bráchovi k narozeninám, každej si to pochvaloval a cena ani za jedno nebyla nějak vysoká. Teď přemýšlím že bych koupila minci jako dárek miminku „do kolébky“, co vy na to, blbý nápad?

Uživatelský avatar
Sárys
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sárys » 23 črc 2020 13:23

Monik napsal/a:    
Jo taky jsem to kolikrát takhle vyřešila přes tento obchod, rodičům k výročí, bráchovi k narozeninám, každej si to pochvaloval a cena ani za jedno nebyla nějak vysoká. Teď přemýšlím že bych koupila minci jako dárek miminku „do kolébky“, co vy na to, blbý nápad?

Ne je to dobrý nápad, jenom to chce nějakou tématickou, aby se k tý příležitosti hodila ale to se u Národní Pokladnice podle mě najde, medailí mají hodně, nebo aspoň ze své zkušenosti vím že celkem často mají novou nabídku. Když se to pak přidá třeba k plenkovému dortu nebo něčemu takovému tak by to mohlo být moc pěkné.

Uživatelský avatar
Lili
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lili » 06 srp 2020 21:12

Já jsem to udělala, dala jsem takto minci svojí neteřince, k tomu samozřejmě tedy ještě něco, třeba plínky nebo nějaké hračky, ale sestra byla z mince nadšená, jmenovalo se to nějak jako malá princezna a dokonce to bylo v krabičce která hrála ukolébavku, ale netuším jestli tam ještě bude.

Uživatelský avatar
Monik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Monik » 10 zář 2020 00:22

Furt tam je, asi minulý týden jsem jí objednala a teď na ní čekám. Jsem na to moc zvědavá, na obrázkách vypadá opravdu super. Jsem moc zvědavá na to jak to bude hrát tu ukolébavku.

Uživatelský avatar
markl7777
  • Odpovědět

Nový příspěvekod markl7777 » 30 zář 2020 16:48

Za mě národní pokladnice dobrý , vždy dorazilo co mělo jak zlatý nebo stříbrný mince a to platí i u výročních .Motivy jsou zajímavý vkusný a nemohou nikoho urazit , sběratelská hodnota je taky zaručena , vyrazí jen určitý počet , pokuď jich vyrazí více vždy na to upozorní. Mimochodem prodejnu taky mají hned vedle české národní banky ,ale ulici si nepamatuji nepocházím z Prahy,ale na oficiálních stránkách je uvedena. Jsem snimi nadmíru spokojen.

Uživatelský avatar
Heduš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Heduš » 09 říj 2020 12:08

Měl by takhle někdo nápad co dát chlapečkovy do kolébky, koukala jsem na tu minci s princeznou ale nějakou podobnou pro chlapečka bohužel nemají. Chtěla bych minci koupit z tohoto obchodu protože už vím jak funguje a vzhled mince je vždy skvělý, ale jsem teď nějak v trapu s tím jakou pořídit.

Uživatelský avatar
Alek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alek » 04 lis 2020 15:46

Třeba ten kolorizovaný čtyřlístek co tam mají, ten jsem si objednal i já jen tak z nostalgie, byla to sada tří mincí a opravdu kus od kusu povedený.

Uživatelský avatar
Alča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Alča » 26 lis 2020 17:17

Tu minci Archanděl pro štěstí, to je hezký dárek a potěší to i maminu podle mě.

Uživatelský avatar
Eliššška
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Eliššška » 10 pro 2020 12:56

Co spíš nějakou minci na výročí nějaké události, přece jenom je to stejně spíš dárek pro rodiče než pro dítě, a myslím si že kdyby si jim dala něco takového tak by to bylo pěkný, že by si mohli říkat – hele, v roce kdy si se narodil byl před padesáti lety na měsíci člověk, víte jak to myslím :) a vím že Národní Pokladnice má právě těhle výročních mincí docela hodně.

Uživatelský avatar
Danuš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Danuš » 30 pro 2020 13:40

Líbí se mi to jak píše eliška, podle mě by to byla i moc hezký připomínka pro rodiče a je pravda že Národní Pokladnice toho má na eshopu víc než dost.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kolik má dítě zubů?
       od Terezie » 13 úno 2018 11:38 »
    0 Příspěvků
    891 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Terezie
    13 úno 2018 11:38
  •    Čím naleptat zrcadloznam.cz najdu tam co neznám?
       od Ladislav Chromý » 28 led 2018 11:49 »
    0 Příspěvků
    646 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ladislav Chromý
    28 led 2018 11:49
  •    Kde tankovat kvalitní naftu?
       od David » 23 led 2018 00:32 »
    0 Příspěvků
    796 Zobrazení
    Poslední příspěvek od David
    23 led 2018 00:32
  •    Co znamena incidence?
       od Aneta Molnárová » 27 pro 2018 04:22 »
    0 Příspěvků
    559 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Aneta Molnárová
    27 pro 2018 04:22
  •    Kuchyne ikea zkusenosti?
       od Eva » 24 dub 2018 18:29 »
    0 Příspěvků
    708 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Eva
    24 dub 2018 18:29