Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Jindřiška

Zkušenosti s bohemia energy?

• Odpovědět

Nový příspěvekod Jindřiška » 26 úno 2018 09:12

Zkušenosti s bohemia energy?

Petra
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petra » 12 čer 2018 22:51

Ahoj Jindřiško, já s nimi mám zkušenost, není teda nijak extra velká, mám je poměrně krátkou dobu, necelý rok, ale zatím jsem spokojená, hlavně se mi ulevilo, že všechno vyřídili za mě, takže ani nepoznáš, že se něco děje a pak šup a bereš od nový firmy. Takže super :)

Jindřiška
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jindřiška » 13 čer 2018 09:31

Děkuji za odpověď

Rosťa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rosťa » 25 črc 2018 13:22

Já jsem u Bohemia Energy už přes 5 let, takže zkušeností jsem s nimi nabral už docela dost. Hlavní změny jsem zaznamenal v komunikaci a pak samozřejmě ve vyúčtování, kde mi plyn i elektřina vycházejí levněji, plyn teda o dost. Jinak mi přijde všechno podobné.

Marek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marek » 10 zář 2018 15:39

Zkušenosti u nich mám zatím malý, přešli jsme k nim letos, ale jak jsme jim dali k zastupování plnou moc, tak to všechno za nás krásně vyřídili a my měli klid a pak už rovnou novýho dodavatele. Ani jsme nějakou změnu nepoznali, takže naše první zkušenosti jsou zatím s Bohemia energy dobré. :-y

Dominika
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dominika » 26 říj 2018 14:22

U nás doma má Bohemii energy mamina, nechtíc se jim upsala, ale nebudu jí omlouvat, její hloupost když nečte. Jediný štěstí je, že všechno máme jen na elektřinu, takže si vyřídila jen jednu smlouvu. Nevím čím to je, asi fakt jen tím, že se i tou elektřinou topí, tak je vyšší spotřeba a Bohemia energy jí letos prvně vracela myslím že nějakých 6stovek. Jako já bych kvůli tomu firmu nezměnila, mě by to nevytrhlo. Ale ona mě ujišťuje, že pro ní jsou to zlatý peníze. Takže asi tak..

František
  • Odpovědět

Nový příspěvekod František » 28 čer 2019 13:03

Mám je od roku 2016 v bytě, cenu si u nich vždy sjednávám novou před začátkem topné sezóny a díky tomu tak nepřiplácím nic navíc.

Dan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dan » 20 srp 2019 14:28

František napsal/a:    
Mám je od roku 2016 v bytě, cenu si u nich vždy sjednávám novou před začátkem topné sezóny a díky tomu tak nepřiplácím nic navíc.

Souhlasím s Vámi, mně to docela vytrhlo trn z paty, když jsem k nim přešel. A kdybych musel pořád platit ty ceny jako předtím… noo, neumím si to úplně představit.

Vladimír
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vladimír » 23 říj 2019 12:01

Já jsem balancoval mezi několika dodavateli, ale nakonec jsem skončil u Bohemie, protože jednak měli dobré ceny a za druhé jsem se k nim absolutně nemusel vázat, což jim hodně hrálo do karet. Jinde byly ceny také solidní, ale bylo to za cenu upsání se na 36měsíců a to nepřipadá v téhle době v úvahu.

Standa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Standa » 26 lis 2019 18:13

No mě ještě teda docela lákala jedna aukce, jenže ona byla stanovaná nějak na jeden rok, a pak až v průběhu tý aukce by se vědělo co a jak dál a já tyhle nejasnosti nemám rád, takže jsem to taky vzal k Bohemia Energy, vyšli mě jako druzí nejlevnější a nepotýkal jsem se u nich s tím, že by mi nutili smlouvu na dobu určitou, takže to mám na neurčito a to jak plyn tak elektřinu.

• Podobná témata
    Poslední příspěvek
  •    Nb 22?
       od Marcel » 20 lis 2018 14:03 »
    0 Příspěvků
    77 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Marcel
    20 lis 2018 14:03
  •    Proč včelařit?
       od Pavel Hlavinka » 25 bře 2018 10:47 »
    1 Příspěvků
    145 Zobrazení