Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Oli

Re: Klinika horní počernice zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Oli » 29 lis 2022 10:31

Bedřich napsal/a:    
Dělají i operace šedého zákalu nebo jen na dioptrie?

Ano, dělají i šedý zákal, protože naše babi byla nedávno na operaci na klinice v Horních Počernicích a je s výsledkem spokojená a navíc to celé cvakla pojišťovna, tak nemusela nic platit. Ani ta operace netrvala dlouho, jsem ji tam přivezl a ani ne do hodiny už jsem ji soukal zpátky do auta.




Uživatelský avatar
Zuza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zuza » 11 led 2023 12:07

Mám za sebou laserovou operaci na snížení dioptrií na této klinice a tyto operace pojišťovna nehradí, tudíž se je musí každý zaplatit ze svého, i tak jsem velmi spokojená s výsledkem a celkovým přístupem lékaře, který mi vše před operací vysvětlil.

Uživatelský avatar
Sofie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sofie » 21 úno 2023 20:20

Já mám výměnu čoček na oční klinice Horní Počernice a tu taky pojišťovna nehradí, ale byla to pro mne jediná možnost jak se zbavit brýlí, klasický laser u mě nešel udělat kvůli rohovce. Jsem ráda, že tato možnost byla a já se už nemusím trápit s brýlemi, oči mám zahojený a podle doktora je vše ok. :-y

Uživatelský avatar
Daniela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Daniela » 11 dub 2023 18:27

Sofi, mám implantaci nitrooční čočky před několika lety a jsem max spokojená s tím jak vidím, sice nějakou dobu trvalo než si vidění takříkajíc sedlo a já viděla ,, naplno", ale byla jsem rozhodnutá být bez brýlí a to mi doktor z oční kliniky H. Počernice splnil.

Uživatelský avatar
Ilona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ilona » 22 kvě 2023 17:21

Mě doktor naměřil takové hodnoty, že jiná možnost jak být bez brýlí ani nešla, implantaci čoček jsem podstoupila asi před rokem v Horních Počernicích, od té doby vidím dobře a rozhodnutí jít sem na zákrok nelituji, ba naopak si říkám, že jsem měla jít už dávno. Profesionálně se o mě postarali, všichni byli vstřícní a ochotní, s klinikou jsem si udělala dobrou zkušenost.

Uživatelský avatar
Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 03 črc 2023 10:10

Druh této operace neznám, mám udělaný relex smile na této klinice a vidím dobře. Přístup doktorů je tam na vysoké úrovni. Mám je trochu z ruky , i tak jednou za rok se tam zastavím na kontrolu zraku.

Uživatelský avatar
Lea
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lea » 15 srp 2023 18:06

Take mám relex smile na této klinice a vidím i po čtyřech letech stále dobře. Očního na pravidelné kontroly očí navštěvuji na jejich pobočce v Liberci. Udělala jsem dobře, že jsem na zákrok šla, brýle mě už při mých koníčcích neomezují.

Uživatelský avatar
Jiří
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jiří » 07 zář 2023 08:12

Operaci neplánuji a ani ji nepotřebuji, co se mi na klinice v Počernicích líbí, že mě vezmou na kontrolu i bez předchozího objednání, doktoři i sestry jsou tam v pohodě, jezdím jednou za rok a nemám si nač stěžovat.

Uživatelský avatar
Irena
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Irena » 24 říj 2023 19:28

No já bych bez předchozího objednání nepočítala s rychlým přijetím do ordinace na kontrolu, klinika v Počernicích je hodně známá a lidí tam jezdí hodně, já se teda raději objednávám a jezdím tam vlakem, protože posledně jsem tam hledala místo na zaparkování a málem prošvihla svůj čas.

Uživatelský avatar
Klára
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Klára » 28 lis 2023 17:55

Parkování je peklo všude v Praze, u kliniky jsem zatím vždy měla štěstí na to, že někdo odjížděl, tak jsem tam ani nemusela místo hledat a rovnou zaparkovala. Nechala jsem si u nich dělat před šesti lety relex smile a od té doby k nim jezdím na kontroly s očima. Po operaci vidím pořád stejně dobře, ale kontroly nepodceňuji a jezdím tam pro jistotu.

Uživatelský avatar
Radim
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Radim » 21 pro 2023 16:40

Jiří napsal/a:    
Operaci neplánuji a ani ji nepotřebuji, co se mi na klinice v Počernicích líbí, že mě vezmou na kontrolu i bez předchozího objednání, doktoři i sestry jsou tam v pohodě, jezdím jednou za rok a nemám si nač stěžovat.

Vidím to podobně, operaci v plánu nemám, ale na přeměření očí na kliniku jezdím taky, doktor je vždy profi a měnit nechci.

Uživatelský avatar
Nikola
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Nikola » 17 led 2024 08:50

Byla jsem na klinice před dvěma měsíci poprvé, protože jsem se přestěhovala a potřebovala jsem přeměřit oči a hledala jsem nového očního lékaře. Tady bylo fajn, že jsem nemusela škemrat jestli mě vezmou. Přijela jsem hned ráno, bylo pár lidí přede mnou a na řadu jsem se dostala poměrně brzy. Doktor ke kterému jsem se dostala byl příjemný a oči mi zkontroloval pečlivěji než doktor kam jsem chodívala předtím, takže za mě super.

Uživatelský avatar
Michaela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michaela » 26 úno 2024 14:43

Na klinice jsem si oči nechala kontrolovat dvakrát, tak jsem posledně vzala sebou syna, který chodí do první třídy a paní učitelce se zdálo, že špatně vidí, ať ho pro jistotu nechám prohlédnout očním. Bylo vidět, že paní doktorka je zkušená a s dětmi to umí, úplně jsem hleděla jak ji malý poslouchal. Dostali jsme doporučení na brýlky, které bez protestů nosí. Škoda, že to tak nejde s očkováním, to vždycky řev a protest.

Uživatelský avatar
Helena
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Helena » 25 bře 2024 18:50

S dětskou lékařkou na klinice jsem spokojená, malá má brýlky už od mala, tak s kontrolou očí nemá žádný problém. Co jsem byla taky ráda, že je na klinice optika, kde mají i brýle pro děti, tak skla a vše kolem řeším na jedno místě.

Uživatelský avatar
Erik
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Erik » 23 dub 2024 18:58

Je fajn, že když si nechám oči přeměřit a mám změnu, tak skla v brýlích si tam můžu taky vyřešit a nejezdit nikam jinam. Posledně jsem si už potřeboval vybrat i nové obroučky, tak mi paní v optice ochotně pomohla vybrat ty správné, navíc měli zrovna akci, tak mě brýle nestály tolik peněz jako předtím jinde.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kde koupit arašídové máslo?
       od Jiřina » 25 led 2018 16:39 »
    0 Příspěvků
    775 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jiřina
    25 led 2018 16:39
  •    Polystyren nebo vata na zateplení domu?
       od Zdenka Javůrková » 24 kvě 2018 21:42 »
    0 Příspěvků
    589 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zdenka Javůrková
    24 kvě 2018 21:42
  •    Kdo si hraje nezlobí beroun?
       od Ladislav Boček » 06 úno 2018 22:16 »
    0 Příspěvků
    742 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ladislav Boček
    06 úno 2018 22:16
  •    Kde je míša muzikářová?
       od Ivana » 17 led 2018 11:43 »
    0 Příspěvků
    815 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivana
    17 led 2018 11:43
  •    Co znamená jméno monika?
       od Ladislava » 03 říj 2018 18:52 »
    0 Příspěvků
    771 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ladislava
    03 říj 2018 18:52