Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Lenka Obluková

Armex energy zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka Obluková » 12 dub 2018 09:06

Armex energy zkušenosti?




Uživatelský avatar
František
  • Odpovědět

Nový příspěvekod František » 14 čer 2023 18:06

Kvůli ceně jsem hledal změnu u elektřiny a tady jsme teďka od začátku roku, kdy mě zaujala jejich nabídka, která nevychází vůbec špatně vzhledem k naší spotřebě doma.

Uživatelský avatar
Štefan
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štefan » 05 črc 2023 20:41

Od Armex energy máme elektřinu s plynem, ceny mi přijdou v pohodě a celkově mi jejich systém fakturování i komunikace vyhovuje. Š.

Uživatelský avatar
Rob
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Rob » 10 črc 2023 20:07

Hodně jsem řešil plyn i kvůli spotřebě a dostal jsem teďka od nich lepší cenu, kterou mě překecali.

Uživatelský avatar
Honza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Honza » 02 srp 2023 18:04

Platím tu daleko míň než u distribuce, kde jsem byl předtím dlouhý roky a s ničím extra mě neohromili.

Uživatelský avatar
Olda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Olda » 17 srp 2023 13:28

Vždycky to chce s nimi probrat, protože většinou jsou schopný nabídnout i něco lepšího když mají tu možnost, aby nepřišli o zákazníka. Mě takhle končila smlouva u Armexu a sami mi nabídli lepší cenu, abych s nimi pokračoval dál. V podstatě jsem s nimi nikdy špatnou zkušenost neměl, tak jsem to vzal.

Uživatelský avatar
Džimi
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Džimi » 07 zář 2023 14:09

Já to mám taky v pohodě, hlavně že šli s cenou dolů a nemusím se tak zbytečně zabývat nějakou změnou dodavatele.

Uživatelský avatar
Zdendyn
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zdendyn » 29 zář 2023 15:11

Nám se u Armexu podařilo si taky akorát snížit cenu, dali nám to u plynu i elektřiny, takže se podařilo ve výsledku upravit i platbu záloh.

Uživatelský avatar
Saša
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Saša » 10 říj 2023 16:10

Se změnou záloh jsme u nich taky neměli problém.

Uživatelský avatar
Tereza
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tereza » 26 říj 2023 18:58

Na zálohy moc nerada sahám, vždycky jsem byla raději na tom, že jsem klidně ochotná zaplatit si o stovku na víc jen abych pak nemusela při faktuře nic doplácet. Teďka jsem taky u Armexu měla možnost platit o něco míň, ok domluvila jsem si to s nimi, ale zaokrouhlila jsem to na celou částku, abych měla pro ten svůj klid rezervu. :-)

Uživatelský avatar
Luděk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Luděk » 23 lis 2023 15:40

Nevím, jestli v tom je nějaký pravidlo, ale já je mám už několikátý rok po sobě adekvátně nastavený k naší spotřebě, aby se vše poplatilo a na konci nebyl vysoký nedoplatek, který by pak bylo nepříjemný řešit. Zatím jsme vždy v pohodě vyšli.

Uživatelský avatar
Miri
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Miri » 28 pro 2023 13:03

U nás zatím jen ty dobré.. :-y

Uživatelský avatar
Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 02 úno 2024 08:56

Já musím říct, že jsem v tomhle byl vždycky spíš opatrný a pro svůj klid jsem si zálohy raději předimenzoval. Ale nesmysly jim zas neposílám, prostě to spíš vedu tak, že to zaokrouhlím a jsou s tím v poho oni i já. Ideálně tohle řeším s nimi po infolince.

Uživatelský avatar
Jirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Jirka » 22 úno 2024 18:57

Tak to mi přijde jako by jste neměl přehled o svý spotřebě a větší zálohy si držel kvůli jistotě. Protože AE jinak celkem dobře ty zálohy umí nastavit, my s nimi vycházíme a max jsme na drobném nedoplatku a či pár stovek přeplatku.

Uživatelský avatar
Roman
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Roman » 28 bře 2024 10:17

Hmm tak to jsme podobně, většinou se to podaří tak, že to co mi vrací z elektřiny, tak mi pak dolaďuje plyn. Už se mi to stalo několikrát, tak to neřeším, protože jinak v ceníku máme u Armexu cenu slušnou.

Uživatelský avatar
Marcel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Marcel » 19 dub 2024 15:48

Já jsem k nim teď přešel od velkýho dodavatele, kde mi nabídli jen klasický fix, ale tady jsem našel na stejnou dobu ale ještě s možností poklesu ceny, což mi v pročtu házelo ještě o cosi lepší výsledek, tak jsem to u nich podepsal. Změna byla tak jako tak už třeba.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Pokemon karty kde koupit?
       od Elena Kratochvílová » 09 led 2018 16:38 »
    0 Příspěvků
    703 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Elena Kratochvílová
    09 led 2018 16:38
  •    Co znamena slovo devastace?
       od Roman Lambert » 06 říj 2018 09:29 »
    0 Příspěvků
    620 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Roman Lambert
    06 říj 2018 09:29
  •    Největší hora afriky?
       od Milan » 01 kvě 2018 21:32 »
    0 Příspěvků
    994 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Milan
    01 kvě 2018 21:32
  •    Kde se nachazi slinivka?
       od Patrik » 28 led 2018 09:02 »
    0 Příspěvků
    666 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Patrik
    28 led 2018 09:02
  •    Kam na houby v okolí prahy?
       od Karel » 07 úno 2018 07:28 »
    1 Příspěvků
    875 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Matěj Trdelka
    07 úno 2018 07:42