Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Ludmila

Grand optical zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ludmila » 14 bře 2018 18:42

Grand optical zkušenosti?




Uživatelský avatar
Kateřina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kateřina » 08 led 2019 13:34

Mám zkušenost s Grand Opticalem a to vícekrát. Kupovala jsem si tady dvoje brýle uplně celé a jednou jsem si nechávala dát jen dioptrické skla do mých obroučků. Je to kvalitní optika, kde si člověk připlatí ale za to má pak brýle na celý život.

Uživatelský avatar
Lenka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lenka » 12 úno 2019 09:52

Dobrý den, já mám z této optiky své první brýle. Vybírala jsem docela dlouho. Mají velkou nabídku zboží, ale prodavačky jsou ochotné takže taky pomůžou.

Uživatelský avatar
Mááária
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mááária » 14 bře 2019 08:41

Já jsem této optice moc nefandila, myslela jsem si, že tam budou mít nastřelené ceny, ale šla jsem se tam alespoň podívat protože jsem sháněla nové. Teď už můžu z vlastní zkušenosti říct, že nejdřív je lepší si něco vyzkoušet, v mém případě se jít někam podívat a pak se rozhodnout. Mám u nich objednané brýle za příznivou cenu. Takže za sebe doporučuji.

Uživatelský avatar
marcela4
  • Odpovědět

Nový příspěvekod marcela4 » 17 dub 2019 12:49

Ludmila napsal/a:    
Grand optical zkušenosti?

Minulý týden mě vzala mamka do GrandOpticalu, že chce poradit s výběrem. Koupily jsme si na konec obě nové brýle za fajn cenu. Doporučuju

Uživatelský avatar
j.k.l
  • Odpovědět

Nový příspěvekod j.k.l » 07 čer 2019 11:25

marcela4 napsal/a:    
Minulý týden mě vzala mamka do GrandOpticalu, že chce poradit s výběrem. Koupily jsme si na konec obě nové brýle za fajn cenu. Doporučuju

My také kupujeme dioptrické brýle v Grandu, ono když tam chytnete nějakou dobrou akci, tak za tu cenu kterou tam necháte brýle jen tak nepořídíte.

Uživatelský avatar
Kačka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kačka » 24 črc 2019 14:31

Mááária napsal/a:    
Já jsem této optice moc nefandila, myslela jsem si, že tam budou mít nastřelené ceny, ale šla jsem se tam alespoň podívat protože jsem sháněla nové. Teď už můžu z vlastní zkušenosti říct, že nejdřív je lepší si něco vyzkoušet, v mém případě se jít někam podívat a pak se rozhodnout. Mám u nich objednané brýle za příznivou cenu. Takže za sebe doporučuji.

Měla jsem to stejně, ale pak jsem byla na kafi s kamarádkou a měla libové brýle, takže jsem si je pořád prohlížela :D a pak mi řekla, že je má nové a z Grandu, takže jsem tam pro ně běžela taky :D

Uživatelský avatar
Denis78
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Denis78 » 11 zář 2019 13:16

Kolik tam za ty brýle necháte když nepočítám s tím, že bych si kupoval nějaké značkové? Já potřebuji nové brýle a grand optical mám hned u práce, tak se ptám. Díky.

Uživatelský avatar
Bertta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bertta » 25 zář 2019 13:18

Denis78 napsal/a:    
Kolik tam za ty brýle necháte když nepočítám s tím, že bych si kupoval nějaké značkové? Já potřebuji nové brýle a grand optical mám hned u práce, tak se ptám. Díky.

Já jsem si v Grand Opticalu kupovala brýle nedávno a byla tam akce, že nakombinujete sami na co chcete větší, jestli na čočky, nebo obroučky. A nechala jsem za brýle necelé 3 tisíce. Tak to možná zkuste, jestli tam ta akce pořád běží.

Poli
Příspěvků 1
Registrován 12 lis 2019 08:11
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Poli » 12 lis 2019 08:13

Denis78 napsal/a:    
Kolik tam za ty brýle necháte když nepočítám s tím, že bych si kupoval nějaké značkové? Já potřebuji nové brýle a grand optical mám hned u práce, tak se ptám. Díky.

Já jsem si tam kupovala klasické obyč brýle a vyšly mě na 3000 i se skly. Což si myslím že na brýle je ideální cena.

Uživatelský avatar
Laura
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Laura » 27 pro 2019 10:30

Tak to jste je měla za super cenu ty brýle. Já jsem měla jedny v této optice také vyhlídnuté ale byly poměrně dražší, tak jsem pořád čekala na nějakou akci. Na konec tam měli slevu na váš věk a koupila jsem si je o půlku levněji.

Uživatelský avatar
Tamara
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Tamara » 29 led 2020 17:56

Kvalita brýlí je dobrá. Mám odtud levnější a i dražší brýle a boje jsou v pohodě i po letech.

Uživatelský avatar
Anička K.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anička K. » 25 úno 2020 11:23

Jsem velmi spokojená s kvalitou brýlí a s jejich přístupem při výběru brýlí. Nehledě na jejich dostupnost, jsou snad v každém větším městě.:)

Uživatelský avatar
Natálie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Natálie » 23 dub 2020 19:14

Souhlasím s vámi, mě se líbi i to, že mají občas fakt dobrý slevy. Já tam nejednou koupila za úplně super cenu brýle který by tam vyšli normálně na ranec.

Uživatelský avatar
Mila
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mila » 27 kvě 2020 19:50

Byla jsem tu s tetou, která na ně nedá dopustit, pro mě je to furt jiná cenová hladina, ale teda pořídila moc pěkně...

Uživatelský avatar
Fiona
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Fiona » 09 črc 2020 17:51

V grandu dlouho nakupuju obroučky, resp. nechávám si dělat celé brýle a doporučuju.

Uživatelský avatar
Andulína
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Andulína » 20 srp 2020 18:00

Ludmila napsal/a:    
Grand optical zkušenosti?

Koupila jsem si tady brýle před měsícem a jsem s nimi moc spokojená, mám v tom i sklíčka na mě hned změřený očka, takže vidím jak ostříž. 😊

Uživatelský avatar
Anastazijka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anastazijka » 23 zář 2020 21:03

Já v grandu kupuju hlavně čočky, jinde mě třeba očka pálila nebo jsem slzela, ale tady nic, super...

Uživatelský avatar
Valča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Valča » 23 říj 2020 18:42

Kupovala jsem v Grandu před týdnem brýle... Na obličeji mě sedí suprově a skvělý bylo, jak si fakt dávali pozor na odstupy a dezinfekci měli snad všude.. Super...

Uživatelský avatar
Majda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Majda » 18 pro 2020 19:30

Dobrá optika, koupila jsem nejedny brýle. 8-)

Uživatelský avatar
Žaneta
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Žaneta » 28 led 2021 18:46

V optice mají hodně na výběr a myslím, že se tam nechají udělat i sluneční dioptrický brýle, co za sebe hodně kvituju, kvůli řízení… 

Uživatelský avatar
Peponi
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Peponi » 17 bře 2021 19:53

Asi všichni jsme si tu nakoupili už brýle (samozřejmě postupně) .... a všichni jsme zatím s nimi spokojeni.

Uživatelský avatar
paní z pošty
  • Odpovědět

Nový příspěvekod paní z pošty » 15 dub 2021 14:45

Mě u GrandOptical nadchlo, že vás zadarmo vyšetří, včetně toho, že se dá rovnou objednat u nich na webu.
https://www.grandoptical.cz/sluzby/mereni-zraku :-)(

Uživatelský avatar
Migel
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Migel » 28 dub 2021 20:35

Jsme s grandem taky celkem spokojený… Cena by mohla být občas lepší, ale co se dá dělat, za dobrý brejle se občas musí i zaplatit.

Uživatelský avatar
Daniela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Daniela » 27 kvě 2021 19:04

Výběr brýlí mi zde sedí, protože mají hodně co nabídnout.

Uživatelský avatar
Martina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martina » 27 čer 2021 12:14

Pro mě výborný obchod s obroučkami.

Uživatelský avatar
Anežka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Anežka » 12 srp 2021 20:54

Nechávala jsem zde dělat brýle mému 6letému synovi. Jsem spokojena, drží mi velmi dobře.

Uživatelský avatar
Dudek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Dudek » 23 zář 2021 20:47

Martina napsal/a:    
Pro mě výborný obchod s obroučkami.

Pro mě grand taky úplně vyhovující, jsem spokojen s brýlemi a docela i pěkně přehledná prodejna.

Uživatelský avatar
Helena Novotná
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Helena Novotná » 29 říj 2021 13:10

paní z pošty napsal/a:    
Mě u GrandOptical nadchlo, že vás zadarmo vyšetří, včetně toho, že se dá rovnou objednat u nich na webu.
https://www.grandoptical.cz/sluzby/mereni-zraku :-)(

Heleď já jsem taky s grandopticalem spokojena, jen bych je brala trošku levnější, protože se mi vždycky nejvíc líbí samozřejmě ty nejdražší značky.

Uživatelský avatar
Danjas
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Danjas » 02 pro 2021 13:16

Martina napsal/a:    
Pro mě výborný obchod s obroučkami.

Já jsem si koupila v minulém týdnu dioptrické sluneční brýle, byli ve slevě, tak jsem do toho šla. První zkušenost s grandem. A celkem v pohodě.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kde je hrad sloup?
       od Břetislav Poul » 25 led 2018 20:42 »
    0 Příspěvků
    741 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Břetislav Poul
    25 led 2018 20:42
  •    Proč celý film?
       od Bohdan Šícha » 15 led 2018 12:48 »
    1 Příspěvků
    762 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Einstein
    11 úno 2018 15:51
  •    Bmw x5 zkušenosti?
       od Lenka Križková 28 » 25 dub 2018 10:02 »
    0 Příspěvků
    914 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Lenka Križková 28
    25 dub 2018 10:02
  •    Co znamená fake?
       od Alžběta Moravcová » 27 pro 2018 04:41 »
    0 Příspěvků
    448 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Alžběta Moravcová
    27 pro 2018 04:41
  •    Proč mají Simpsonovi tak velké oči?
       od David Honický 27 » 08 bře 2019 11:56 »
    2 Příspěvků
    659 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Dana Supiková
    08 bře 2019 11:58