Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Zbyněk

Zkušenosti multifokální brýle?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 03 bře 2018 18:08

Zkušenosti multifokální brýle?




Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 05 říj 2022 13:06

Jak rychle jste si zvykali na multifokální brýle? Zatím nosím jenom klasické a naposledy když jsem si dávala v Grandoptical měnit skla, tak se mě na ně paní ptala, protože byla docela dobrá akce. Ale já moc nerada opouštím tu moji komfortní zónu, takže jsem řekla, že ještě popřemýšlím. No a teď jsem si na ně nějak vzpomněla, že by to nebylo špatný, mít jenom jedny brýle.

Uživatelský avatar
Elka13
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Elka13 » 14 říj 2022 11:09

Určitě vyzkoušej. Za pár týdnů jsem si zvykla. Teď je mám téměř rok a neměnila bych. Taky jsem se do nich moc nehrnula, ale nakonec mě manžel přesvědčil, protože i on je má. A je pravda, že na ně v Grandu bývají super akce, takže i hodně ušetříš.

Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 20 říj 2022 19:30

Vždyť právě, ty akce tam byly výhodné, takže určitě by se to vyplatilo. Momentálně jsou tam nějaké jiné, tak si počkám, snad brzy nějaká na ty multifokální bude.

Uživatelský avatar
Vondrazka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vondrazka » 02 lis 2022 10:51

Já mám multifokální již dlouho a rychle jsem si na ně zvykla. Za mě určitě lepší mít jedny brýle.

Uživatelský avatar
Elka13
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Elka13 » 02 lis 2022 15:01

Oni ty akce v GrandOpticalu mění docela často, takže určitě něco brzy bude i na multi. Teď si manžel kupoval brýle a byla nějaká slevy podle věku, což mi přišlo taky fajn.

Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 09 lis 2022 17:12

@Elka13 Jo to jsem koukala na stránkach a myslím, že je to skvělá akce. Říkala jsem i mamce, ať si nechá udělat nový brýle, že se jí to vyplatí. Přece jenom už má ty svoje několik let, tak snad půjde.

Uživatelský avatar
Elka13
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Elka13 » 15 lis 2022 19:33

@Romča Tak to určitě, myslím že u mamky se to stopro oplatí. Manžel měl téměř 40% dolu což fakt potěšilo.

Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 23 lis 2022 12:43

@Elka Tak mamka to měla něco přes 60%, takže si tu šanci nenechala ujít a byla nakoupit:-) Ale je ráda a dokonce i celkem rychle ty obroučky vybrala.

Uživatelský avatar
Iva
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iva » 07 pro 2022 16:11

Z Grandopticalu máme téměř celá rodina. Manžel má i multifokální ale já zatím ne. Ale vím, že si docela rychle zvykl a teď ani jiné brýle nenosí. Ale příští rok i já plánuji i ty tak uvidím. Ono záleží jestli natrefím na nějakou dobrou akci.

Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 19 pro 2022 11:12

Vždyť já taky čekám, kdy nějaká ta akce naběhne, každý týden koukám na stránky, ale zatím je tam ta akce podle věku, co kupovala mamka.

Uživatelský avatar
Franky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Franky » 10 led 2023 13:19

I já jsem chtěla tu slevu podle věku, ale nestihla jsem to, takže budu čekat zase když ji budou mít. Já jsem si teď kupovala jenom nějaké sluneční brýle na léto, docela fajn cenu jsem vychytala. Takže to taky budu sledovat.

Uživatelský avatar
JolaNa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod JolaNa » 01 bře 2023 10:44

Neboj na multifokální se dá rychle zvyknout. My je máme i s manželem a oba jsme si zvykli rychle a teď si neumíme představit, že je nemáme.

Uživatelský avatar
Romča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Romča » 01 bře 2023 16:42

@JolaNa Děkuji to ráda slyším. Na mých se už pracuje, byla jsem si je vybrat minulý týden, tak bych je měla mít brzy hotové.

Uživatelský avatar
Iva
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Iva » 03 dub 2023 17:21

@Franky Teď mají akorát tu akci, tak jen abys věděla. A jsou tam i slevy na multifokální, takže se chci zajet podívat.

Uživatelský avatar
Franky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Franky » 26 dub 2023 11:49

@Iva Děkuji, už jsem byla na nákupu a podařilo se mi jedny dobrý sehnat. Nosím je zatím druhý týden ale celkem v pohodě. Jinak byly z těch dražších, takže ta sleva se hodila:-))

Uživatelský avatar
Katryn
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Katryn » 01 čer 2023 17:25

Já mám multifokální taky z GrandOpticalu, ale pořizovala jsem si je asi dva roky zpátky. Stále je mám a plánuju vyměnit obroučky. Ještě jsou teda dobrý, ale chtěla bych něco novějšího. Jinak určitě doporučuji. Taky jsem je nejdřív moc nechtěla, ale nakonec jsem si je koupila a ani bych jiné nechtěla. Zvykla jsem si taky celkem rychle.

Uživatelský avatar
Julie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Julie » 06 zář 2023 12:46

A jak se pohybuje cena těch multifokálních?

Uživatelský avatar
Katryn
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Katryn » 07 zář 2023 18:10

@Julie Hele záleží jaké potřebuješ dioptrie a taky jaké obroučky si vybereš. Mě stály kolem 8000,- a mám je víc jak dva roky. Ale kupovala jsem si lepší obroučky. Myslím, že klidně bys sehnala i levnější. Jinak teď je na ně v Grandu super akce, tak se můžeš kouknut.

Uživatelský avatar
Julie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Julie » 05 říj 2023 18:18

@Katryn Tak děkuji, nakonec jsem koupila, ještě pár dní byla akce:-)


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co znamena kontraindikace?
       od Světlana Burdová » 26 pro 2018 19:43 »
    0 Příspěvků
    647 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Světlana Burdová
    26 pro 2018 19:43
  •    Ceratec zkušenosti?
       od Ivan Horváth » 26 dub 2018 10:16 »
    0 Příspěvků
    805 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivan Horváth
    26 dub 2018 10:16
  •    Kineziologie co to je?
       od Romana Lukášová » 11 dub 2018 22:16 »
    0 Příspěvků
    533 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Romana Lukášová
    11 dub 2018 22:16
  •    Josefu nebo josefovi?
       od Sluníčko » 19 lis 2018 11:50 »
    0 Příspěvků
    769 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sluníčko
    19 lis 2018 11:50
  •    Jaké maso na guláš?
       od Wikan » 04 bře 2018 13:07 »
    3 Příspěvků
    1348 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sabina Pavlová
    08 bře 2019 22:06