Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Richard

Bondster zkušenosti?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Richard » 02 bře 2018 12:38

Bondster zkušenosti?




Uživatelský avatar
Bondík
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Bondík » 10 srp 2019 15:36

Zkušenosti jsou zatím dobré, sepsána detailní recenze zde https://www.ziba.cz/recenze-bondster/. Eurové půjčky na Bondster jsou většinou "zajištěny" garancí odkupu, v CZK tato funkce zatím chybí.

Uživatelský avatar
Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 30 zář 2022 15:30

Do Bondsteru mi poslal kolega z práce pozvánku, přes nějakých ten jejich doporučující program. Tak jsem toho využil, protože jsme za to oba dostali ještě odměnu 1% z půjček a já už jsem nějakou dobu uvažoval, že bych začal v menším investovat. Tady to můžu posílat klidně i po stovkách, takže mě to nějak neomezuje.

Uživatelský avatar
Ziky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ziky » 13 lis 2022 10:15

Ten už jsem taky několikrát, za tu dobu co tu jsem registrovaný, využil a přitáhnul jsem sem několik kamarádů, co tu začali investovat. Sám to tu mám rozdělený na krátkodobý i dlouhodobý investice, aby se mi případný riziko co nejlíp rozprostřelo a výnosy jsou z toho slušný. A je taky dost, že rozjeli loni ten sekundární trh konečně, bylo na čase.

Uživatelský avatar
Zbyněk
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Zbyněk » 15 pro 2022 13:41

Joo to rozhodně, ale zatím jsem spíš aktivní na tom primárním, kde mi ty nabídky zatím vždycky přišly lepší. Ale zas je to o tom kdo si co vybírá.

Uživatelský avatar
Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 20 pro 2022 16:42

Zdravím, zvažuju přidání si P2P sektoru do svého portfolia, furt mi ještě nějaké peníze leží na spořáku se 6% úrokem a tady jsem koukal, že je možnost i dvojnásobného zúročení, což mi přijde mnohem lepší. Zatím mám v merku několik platforem, mezi kterými je právě i Bondster, máte někdo třeba možnost porovnání, abych si aspoň udělal nějaký obrázek.

Uživatelský avatar
Ziky
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Ziky » 23 pro 2022 13:38

Nejsem po platformách moc roztahanej, na Bondstru máte v podstatě dvě tržiště na jednom místě a to CZ a eurový, kde můžete investovat už od stovky či 5éček. Samozřejmě jsou podobný platformy, ale asi jsem ještě osobně nenašel, podobný výhody. Plus pokud nechcete řešit překlad a komunikaci třeba v anglině, tak tady je cz servis.

Uživatelský avatar
George
  • Odpovědět

Nový příspěvekod George » 17 led 2023 12:57

Dneska je furt lepší peníze někde investovat, než je nechat někde zamrzlý. Jsem pro každý takovýhle počin, který dává smysl a člověk si tu přijde na lepší zisk.

Uživatelský avatar
Otys
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Otys » 16 úno 2023 13:04

Viděl bych to částečně, nějaké peníze mám normálně schované a část co se ušetřím rozložím do investic, na Bondsteru v podstatě stále reinvestuju, co mi tam přijde, tak to pošlu znova do kola a vedle toho si tam ještě nechávám volný prostředky, kdybych tam objevil něco zajímavého, co nespadá do mého nastaveného algoritmu. Už kolikrát jsem něco takhle vedle objevil, co mě zaujalo, tak jsem do toho něco poslal.

Uživatelský avatar
Švejda
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Švejda » 14 bře 2023 13:10

Za minulý rok tam mám dobré zhodnocení, když to vezmu, tak z mých investic to dělá na Bondstru více jak 25% podíl a zvažuju, že bych to ještě rozšířil kvůli dobrému poměru riziko-výnos.

Uživatelský avatar
Michal M.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Michal M. » 17 bře 2024 11:53

Do Bondsteru investuju na měsíční bázi, velice pomáhá funkce autoinvest, která na základě mých požadavků automaticky vybírá investice a rozděluje do nic volné prostředky. Funguje je to dobře je to prakticky bezúdržbové, což šetří čas věnovat se jiným věcem. Je to celkem dobrá možnost jak jednoduše sám investovat.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Co znamena blu mation?
       od Alena Pazourková » 07 říj 2018 16:09 »
    0 Příspěvků
    673 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Alena Pazourková
    07 říj 2018 16:09
  •    Co je cloudové úložiště?
       od Karel Brčka » 06 dub 2018 08:41 »
    1 Příspěvků
    663 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ralf
    19 črc 2018 14:25
  •    Líbí se vám video projekce na domy?
       od Iva Kondrušová 44 » 01 lis 2018 10:15 »
    2 Příspěvků
    592 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ladislava
    01 lis 2018 10:17
  •    Co znamená monoklonální gamapatie?
       od Ondřej Chvátal » 03 říj 2018 17:18 »
    0 Příspěvků
    848 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ondřej Chvátal
    03 říj 2018 17:18
  •    Co je netto cena?
       od Olga Kabátová » 06 dub 2018 09:53 »
    0 Příspěvků
    876 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Olga Kabátová
    06 dub 2018 09:53