Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Uživatelský avatar
Sven

Re: Národní pokladnice zkušenosti


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sven » 24 srp 2023 10:40

S doručením jsem u nich neměl snad nikdy problém a to už toho doma od nich mám.




Uživatelský avatar
vlada
  • Odpovědět

Nový příspěvekod vlada » 09 zář 2023 09:08

Objednaly jsme si s přítelkyní minci Karel IV. Mince byla doručena zdarma. Po doručení nám byla zaslána další mince, kterou jsme si neobjednaly a české poště bylo sděleno ať mince zašlou zpět. Asi po měsíci nám bylo emailem sděleno že čekají na zaplacení mince. Když jsem jim napsal, že jsme nic nepřevzaly, neustále nám tvrdí že to musíme zaplatit. Z jejich neustálého obtěžování se mi přítelkyně složila a byla odvezena do nemocnice. Vyzval jsem je ať předloží důkaz, kdo minci převzal a čekám. Po poradě s právníkem, budeme podávat žalobu k soudu.

Uživatelský avatar
Adam
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Adam » 28 zář 2023 17:31

Tý mince zdarma s Karlem jsem taky využil a objednal si jí, protože už jich takhle doma mám z předchozích akcí několik a nic dalšího mi teda neposlali. Hold je třeba si dobře přečíst objednávku a tam vše zaklikat, jak se má, nepřijde mi na tom nic složitého zas.

Uživatelský avatar
VilémT.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod VilémT. » 31 říj 2023 14:20

Už od Národní pokladnice objednávám léta a nejsou to mince jen ze speciálních akcí za pár korun, mám doma i několik dražších artiklů a pokaždé to proběhlo v pořádku a platil jsem jen to co stálo na stránce a věděl jsem o tom.

Uživatelský avatar
Igor
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Igor » 24 lis 2023 17:43

Teďka u nich zase jedou slevy v rámci Black friday, takže tam zas něco určitě vyberu, nad čím jsem před tím polemizoval. Slevy mají dost slušný, ne teda na všechno, ale pár slušných artiklů tam vybráno mám.

Uživatelský avatar
Aleš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aleš » 21 pro 2023 15:54

Taky jsem něco v této akci dobře pořídil, nebylo toho moc, ale aspoň mám teď co nadělit pod stromek.

Uživatelský avatar
Svášek
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Svášek » 16 úno 2024 15:43

Mívají tu různé akce ať už k příležitostem jako je teďka ten Smetana, který to má k 200. výročí od jeho narození, či jiné historické milníky. Myslím si, že jsou v tomhle dost dobří, jak to umí vychytat a udělat zajímavou nabídku.

Uživatelský avatar
Filip
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Filip » 11 dub 2024 12:07

Akorát jsem zas jeden večer teď strávil prohlídkou internetu a podařilo se mi od nich ulovit medaili s Orlojem za hodně sympatický peníze a to si nepočítají dopravu, takže za 149,- jsem si jí hnedka objednal a asi začnu tyhle stránky navštěvovat i častěji, jestli mají podobný akce častěji :-)


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Kolik minut má stupeň?
       od Jakub » 05 bře 2018 10:24 »
    1 Příspěvků
    1940 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Jakub
    02 dub 2020 15:41
  •    Kdo má počernů galánku?
       od Libuše Knytlová » 25 úno 2018 09:39 »
    0 Příspěvků
    822 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Libuše Knytlová
    25 úno 2018 09:39
  •    Kolik ma obyvatel plzen?
       od Libuše Knytlová 63 » 05 bře 2018 07:35 »
    0 Příspěvků
    883 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Libuše Knytlová 63
    05 bře 2018 07:35
  •    Chrabrost význam?
       od Ivo » 07 úno 2018 12:04 »
    0 Příspěvků
    837 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ivo
    07 úno 2018 12:04
  •    Co znamená pálení čarodějnic?
       od Libor Tomášek » 06 říj 2018 09:48 »
    0 Příspěvků
    753 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Libor Tomášek
    06 říj 2018 09:48