Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Šimon

Čím zhubnout?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Šimon » 12 úno 2018 16:41

Čím zhubnout?




Uživatelský avatar
Mirka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Mirka » 21 dub 2022 13:44

Mě velice dobře na hubnutí zabírá stress, a to pak hudbu i když nechci :(

Uživatelský avatar
Hanka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hanka » 13 lis 2023 18:37

Tak hubnou stresem není zrovna dobré ani zdravé, protože jakmile se dáš zase do pohody, tak se kila vrátí i s bonusem. Teda alespoň u mě to tak bylo. Co pomohlo mě na přebytečná kila byla krabičková dieta od Zdravého stravování, naučí tě to pravidelně jíst a tělo není stresované hladem. Když se přidá pravidelný pohyb, tak se tělo i hezky zformuje a člověk se cítí úplně jinak. Obzvlášť když si toho začne všímat okolí, tak to potěší dvojnásob.

Uživatelský avatar
Janina
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Janina » 28 lis 2023 19:30

Zhubnout se dá různými metodami, jenže ne každá je pro tělo přínosem ba naopak si tím můžeš zadělat na zdravotní malér. Zdravých metod jak se zbavit přebytečných tuků je také dost, jak psala Hanka přede mnou krabičková dieta je jedna z nich. Naučí tě pravidelnému režimu a tělo pak lépe funguje. Měla jsem Zdravé stravování a čas od času se k němu vracím, třeba před létem kdy si chci váhu poladit.

Uživatelský avatar
Kroupa
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kroupa » 04 led 2024 10:42

Podle mě jen cvičením a nepřejídat se.

Uživatelský avatar
Simča
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Simča » 09 led 2024 12:26

Jenže u některých lidí, je potřeba první zhubnout a pak se teprve pustit do pohybu. Já měla nadváhu a po vyzkoušení všemožných diet, které mi pomohly jen na krátkou dobu, jsem zkusila i krabičkovou od zdravého stravování a po půl roce jsem postupně shodila 16 kg, už jsem se za sebe tolik nestyděla a začala i se sportem. Podařilo se mi shodit dalších 5kg a váhu si udržuji. Program ,,fit" objednávám stále a jsem s ním spokojená.

Uživatelský avatar
Vladimír
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Vladimír » 11 led 2024 11:59

Jedině sportem a pevnou vůlí.

Uživatelský avatar
Hela
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Hela » 24 led 2024 21:14

Ano, máš pravdu, jen bych ještě přidala, že jen o sportu to není, myslím si, že v první řadě je důležité mít tu vůli pustit se do změny jídelníčku. U mě to tak bylo, že jsem první zhubla s jídlem a pak až jsem přidala sport, protože jsem se styděla jít do fitka s takovou postavou jakou jsem měla.

Uživatelský avatar
Julie
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Julie » 30 led 2024 13:43

Přesně, začít se má u jídelníčku, v tomto mi pasuje Zdravé stravování, jsem na krabičkách s menšími přestávkami něco okolo roku. Jídelníček je pro hubnutí vyvážený a zdraví při této dietě netrpí.

Uživatelský avatar
Sajba
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Sajba » 07 úno 2024 22:17

Zdravý a chutný jídelníček je základní kámen pro hubnutí. A hlavně si myslím, že by to nemělo být jen o sledování čísílek na váze, ale i dobrém pocitu sama ze sebe. V dietě bys neměla mít hlad a zdravé jídlo by ti mělo v prvé řadě chutnat a neměl by to být stres nebo tak něco.

Uživatelský avatar
Štěpánka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štěpánka » 20 úno 2024 11:51

Ano, dietní jídlo musí chutnat, krabičkovou dietu jsem si objednala kvůli tomu, že jsou v ní různé variace jídelníčků a u Zdravého stravování jsem si zkusila jídelníček Fit a Bez masa, oba dobré. U programu Bez masa jsem zjistila, že mi maso chybí a vegetarián ze mě nebude, nicméně jsem ráda, že jsem to vyzkoušela.

Uživatelský avatar
Katka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Katka » 27 bře 2024 08:16

Já si program bez masa taky vyzkoušela u zdravého stravování čistě ze zvědavosti a byl chutný, ale dlouhodobě bych jen nemohla mít, v tomto směru mi víc padl do noty program pro zdraví, který je takový všestranný a zahrnuje spoustu chutí a rozmanitosti. :-y

Uživatelský avatar
Kopretinka
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Kopretinka » 18 dub 2024 14:40

U každého hubnutí je potřeba míň jíst, pít více vody, vyhnout se sladkému a cvičit, pak zhubne každý.

Uživatelský avatar
Štěpánka K.
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Štěpánka K. » 23 dub 2024 18:40

Neviděla bych to tak jednoznačně, ono chce udělat nějaké změny ve stravování a najít tu cestu, která bude tělu vyhovovat, mě třeba sedí jíst třikrát denně, víc ani míň mi nevyhovuje. Objednávám si krabičkovou dietu u Zdravého stravování kde mám snídani, oběd a večeři a moje tělo funguje jak má.


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Paysafecard kde koupím?
       od Margita » 09 led 2018 18:26 »
    0 Příspěvků
    719 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Margita
    09 led 2018 18:26
  •    Kde leží kapverdy?
       od Hádě 34 » 23 led 2018 00:49 »
    1 Příspěvků
    807 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Sova
    24 čer 2018 16:43
  •    Zkusenosti shimano bblc?
       od Igor » 23 dub 2018 11:19 »
    0 Příspěvků
    745 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Igor
    23 dub 2018 11:19
  •    Co znamená ork?
       od Tamara Hájková 62 » 26 pro 2018 19:24 »
    0 Příspěvků
    765 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Tamara Hájková 62
    26 pro 2018 19:24
  •    Kde rozměnit peníze?
       od Pavla Kolomazníková » 23 led 2018 02:10 »
    1 Příspěvků
    849 Zobrazení
    Poslední příspěvek od prasák
    23 led 2018 09:51